صفحه 7 از 46 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 460

موضوع: زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب اقدام برای پذیرش از دانشگاههای کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط valeh11 نمایش پست ها
    آیا برای اقدام در ترم زمستان احتیاجی هست که در ایمیلی که به استاد میزنیم بگیم متقاضی ترم زمستان هستیم؟
    رایجه که شما هدفتون رو توی همون جمله ی اول بگید دیگه، اون جا اشاره کنید.

Junior Member

سلام بچه ها من اگه بخوام واسه فاند اقدام کنم از کی باید با اساتید مکاتبه کنم؟ شماره ایمیل اساتید رو باید از کجا بدست آورد؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1365 نمایش پست ها
    سلام بچه ها من اگه بخوام واسه فاند اقدام کنم از کی باید با اساتید مکاتبه کنم؟ شماره ایمیل اساتید رو باید از کجا بدست آورد؟
    برای کِی میخواین apply کنین؟ Fall 2013 ؟
    در این صورت خیلی زود بخواین ارتباط برقرار کنید، اواخر شهریور.
    برای آدرس ایمیل باید برید توی سایت دانشکده ی مورد نظر و لیست هیئت علمی رو ببینید. معمولن اساتید صفحه یا سایتی برای گروه تحقیقاتیشون دارن که می تونه اطلاعات خیلی خوبی به شما بده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    برای کِی میخواین apply کنین؟ Fall 2013 ؟
    در این صورت خیلی زود بخواین ارتباط برقرار کنید، اواخر شهریور.
    برای آدرس ایمیل باید برید توی سایت دانشکده ی مورد نظر و لیست هیئت علمی رو ببینید. معمولن اساتید صفحه یا سایتی برای گروه تحقیقاتیشون دارن که می تونه اطلاعات خیلی خوبی به شما بده.
    واسه پائیز 2012 نمیتونم اقدام کنم ؟ یا یکم زودتر از پائیز 2013؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

واسه پائیز 2012 نمیتونم اقدام کنم ؟ یا یکم زودتر از پائیز 2013؟
    نه پاییز 2012 که مردم الان منتظر ویزاشون هستند و دو سه ماه دیگه کلاساشون شروع میشه!
    برای Spring 2013 ممکنه هنوز بعضی جاها ددلایناشون نگذشته باشه. در این صورت شما باید نمره های تافل و ... تون هم آماده باشه. در ضمن Spring به طور کلی موقعیت های تحصیلات تکمیلی و حمایت مالی کمه، به ویژه برای خارجی ها.
    توجه داشته باشید که شما نمی تونید «برای فاند اقدام» کنید! شما باید پذیرفته بشید؛ بیشتر جاها اتوماتیک شما رو برای فاندینگ بررسی می کنند. بیشتر دانشگاه های کانادایی خصوصَن در مهندسی، قبل از این که اپلای کنید باید پاسخ رضایت بخشی از یکی از سوپروایزِر ها گرفته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    نه پاییز 2012 که مردم الان منتظر ویزاشون هستند و دو سه ماه دیگه کلاساشون شروع میشه!
    برای Spring 2013 ممکنه هنوز بعضی جاها ددلایناشون نگذشته باشه. در این صورت شما باید نمره های تافل و ... تون هم آماده باشه. در ضمن Spring به طور کلی موقعیت های تحصیلات تکمیلی و حمایت مالی کمه، به ویژه برای خارجی ها.
    توجه داشته باشید که شما نمی تونید «برای فاند اقدام» کنید! شما باید پذیرفته بشید؛ بیشتر جاها اتوماتیک شما رو برای فاندینگ بررسی می کنند. بیشتر دانشگاه های کانادایی خصوصَن در مهندسی، قبل از این که اپلای کنید باید پاسخ رضایت بخشی از یکی از سوپروایزِر ها گرفته باشید.
    با تشکر از جوابتون --- من هنوز امتحان ایلتس یا تافل نادادم ولی زبانم در سطح خوبی هست ----- پس فرمودید اگه خواستم واسه فاند اقدام کنم بهترین ترم ترم پائیز 2013هست؟ من مراحل اپلای و گرفتن فاند رو نمیدونم میشه راهنمایی کنید؟ باتشکر آقای امیر

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

با تشکر از جوابتون --- من هنوز امتحان ایلتس یا تافل نادادم ولی زبانم در سطح خوبی هست ----- پس فرمودید اگه خواستم واسه فاند اقدام کنم بهترین ترم ترم پائیز 2013هست؟ من مراحل اپلای و گرفتن فاند رو نمیدونم میشه راهنمایی کنید؟ باتشکر آقای امیر
    شما امتحان زبان و GRE بدین. بله چون این ها رو ندادید فکر نکنم زود تر از Fall 2013 بتونید کاری کنید. این جا هم تاپیک های مختلفی هست که خیلی از سوال های شما رو پاسخ می دن. امیدوارم موفق باشید.

Junior Member

سلام یه سوال دارم نمی دونم کجا بپرسم فکر می کنم اینجا بشه پرسید
    من با استادم حرف زدم بهم گفت برای سپتامبر امسال اپلای کن و بدون زبانم می شه بعدا نمره رو می اری اینو تو ایران بهم گفت دانشگاه یو بی سی. حالا من می خواستم اپلای آنلاین کنم قسمت وینتزش باز بود منم همونو زدم بعدم از استاده پرسیدم گفت فعلا همونو پر کن. منتها یک از ریکامام استادش دیر جوابمو داد که آیا اسمشو بزارم یا نه بنابراین سابمیت نکردم اپلای آنلاینو بعد دو سه روز که رفتم که سابمیتش کنم گفت دپارتمانش نمی زاره سابمیت کنی وقت گذشته. به دپارتمان میل زدم اونم یه نامه آماده فرستاد که تا 1 آپریل وقت داشتید و کانادایی آمریکاییا تا 31 می. حالا دو سه روز پیش که 1 آپریل نبود الانم 31 می گذشته هنوز برای آمریکاییا بازه. حالا می گید چی کارکنم؟
    برم پر کنم همون فرم آمریکاییرو؟ به استاد میل بزنم بگم چی؟ دوباره به دپارتمان میل بزنم بگم تقویمتو درست کن؟ واسم قسمت دسامبر باز شه پر کنم؟
    در ضمن به خاطر اینکه مطمئین نیستم استاده جوابش قطعی بوده دلم می خواد چند جای دیگم اپلای کنم دو سه تا سوال
    1- اپلای وینترو کی جوابشو می دند؟
    2-اونایی که می دونندبگند لطفا اپلای سپتامبر کی آنلاینش باز می شه
    همی نا دیگه
    ممنون

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

کسی از دوستان میدونه اکانت مالی کانادا چقدره ؟( سال 2012) بعد از گرفتن پذیرش و قبل از ورود به دانشگاه؟
    با گرفتن بورسیه یا فاند کمتر نمیشه؟

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m.beh نمایش پست ها
    سلام یه سوال دارم نمی دونم کجا بپرسم فکر می کنم اینجا بشه پرسید
    من با استادم حرف زدم بهم گفت برای سپتامبر امسال اپلای کن و بدون زبانم می شه بعدا نمره رو می اری اینو تو ایران بهم گفت دانشگاه یو بی سی. حالا من می خواستم اپلای آنلاین کنم قسمت وینتزش باز بود منم همونو زدم بعدم از استاده پرسیدم گفت فعلا همونو پر کن. منتها یک از ریکامام استادش دیر جوابمو داد که آیا اسمشو بزارم یا نه بنابراین سابمیت نکردم اپلای آنلاینو بعد دو سه روز که رفتم که سابمیتش کنم گفت دپارتمانش نمی زاره سابمیت کنی وقت گذشته. به دپارتمان میل زدم اونم یه نامه آماده فرستاد که تا 1 آپریل وقت داشتید و کانادایی آمریکاییا تا 31 می. حالا دو سه روز پیش که 1 آپریل نبود الانم 31 می گذشته هنوز برای آمریکاییا بازه. حالا می گید چی کارکنم؟
    برم پر کنم همون فرم آمریکاییرو؟ به استاد میل بزنم بگم چی؟ دوباره به دپارتمان میل بزنم بگم تقویمتو درست کن؟ واسم قسمت دسامبر باز شه پر کنم؟
    در ضمن به خاطر اینکه مطمئین نیستم استاده جوابش قطعی بوده دلم می خواد چند جای دیگم اپلای کنم دو سه تا سوال
    1- اپلای وینترو کی جوابشو می دند؟
    2-اونایی که می دونندبگند لطفا اپلای سپتامبر کی آنلاینش باز می شه
    همی نا دیگه
    ممنون
    برای دانشگاه یو بی سی (بریتیش کلمبیا) استاد خیلی دستش بازه
    دوستی داشتم که دو سال قبل با اینکه حداقل های دانشگاه را هم نداشت با درخواست استاد الان با فاند کامل در یو بی سی مشغول تحصیل هست.
    با خود استاد در ارتباط باشید اگه بخاد کاری کنه خودش همه کاری می تونه انجام بده. البته اگه بخاد کاری کنه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)