نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با توجه به اطلاعات من در مورد تحصیل در کشور قبرس:

رأی دهندگان
29. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • کشور قبرس، سکویی برای رفتن به آمریکاست.

8 27.59%
  • سطح علمی دانشگاه های کشور قبرس، در ایران قابل قبول است.

5 17.24%
  • سطح علمی دانشگاه های کشور قبرس، برای دانشگاه های سایر کشورها، قابل قبول است.

5 17.24%
  • سطح علمی دانشگاه های کشور قبرس، در خود کشور قبرس نیز زیر سوال است.

3 10.34%
  • کشور قبرس، برای کسانی که عملا رزومه ایی ندارند، نقطه شروع خوبیست.

15 51.72%
  • سطح علمی دانشگاه های قبرس، بالاتر از دانشگاه های آزاد ایران است.

7 24.14%
  • از تحصیل در کشور قبرس پشیمانم.

11 37.93%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 39

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص سطح علمی دانشگاه های کشور قبرس

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص سطح علمی دانشگاه های کشور قبرس

با سلام.
    ازکسانی که در حال حاضر در قبرس مشغول تحصیل هستند , راهنمایی می خواستم.
    با توجه به اینکه متاهل و دارای فرزند کوچک هستم ایا قبرس گزینه خوبی برای ارشد می باشد؟
    به نظر دوستان از بین 3 کشور قبرس و هند و ارمنستان , کدام گزینه بهتر است؟ با تشکر .
    ویرایش توسط roya_nn62 : December 26th, 2014 در ساعت 03:39 PM

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_tarlani نمایش پست ها
    با سلام.
    ازکسانی که در حال حاضر در قبرس مشغول تحصیل هستند , راهنمایی می خواستم.
    با توجه به اینکه متاهل و دارای فرزند کوچک هستم ایا قبرس گزینه خوبی برای ارشد می باشد؟
    به نظر دوستان از بین 3 کشور قبرس و هند و ارمنستان , کدام گزینه بهتر است؟ با تشکر .
    من یکبار تو همین گروپ این حرف رو زدم.
    من یه مسئله رو متوجه نمیشم ، دوستان تصمیم شما روی زندگی یک بچه تاثیر میذاره ، باید بیشتر از حرف من و این و اون رووش وقت بذارین و تلاش کنین.
    یه سفر به هر سه تا کشور بکنین و شرایط رو بسنجین. یه سفر کوتاه به قبرس هزینه زیادی نداره ولی به راحتی متوجه میشین میخواین اینجا بیاین یا نه؟ برای بچه شما خوب هست یا نه.

تعداد کسایی که اونجا درس میخونن و بچه دارن خیلی محدوده و هیچ کدومشون به این سایت سر نمیزنن (از بس کار و مشغله دارن) لذا شما جواب مناسب و دقیقی دریافت نمیکنین.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

پیش فرض پرسش و پاسخ در خصوص سطح علمی دانشگاه های کشور قبرس

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboob21 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون از همه کسانی که به سوالات جواب داده و اطلاعات خودشون رو در اختیار دیگران قرار میدن.
    می خواستم بپرسم کسی راجع به دپارتمان عمران و گرایش حمل و نقل این دانشگاه اطلاعی نداره؟مثلا سطح علمی اساتید و اینکه هر ترم حدودا چند تا از دانشجوهای این دانشکده از آمریکا، آلمان یا ... پذیرش می گیرند؟
    واینکه زمان اقدام برای این رشته در مقطع ارشد چه زمانی هست؟
    سطح دانشکده اصلا جالب نیست اما پذیرش گرفتن از جاهای دیگه بستگی به عملکرد خودتون داره! باز سازه و متریالش بهتر از راهشه!
    از ماست که بر ماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط artimina نمایش پست ها
    دوستان من یک مشورت ازتون می خوام واقعا سردرگمم خواهش می کنم پستم را پاک نکید و راهنماییم کنید به نظرتون برای مستر بین دانشگاه ازاد بین المللی جلفا و قبرس کدوم را انتخاب کنم؟ممنونم از همتون
    قبرس دانشگاهش هرچقدر هم بد باشه بهتر از آزاد محسوب می شه حداقل افرادی بودن که موفق محسوب شدن بعد از فارغ التحصیلی البته به دلیل عملکرد خودشون نه دانشگاه قبرس.
    از ماست که بر ماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط nakisaa نمایش پست ها
    سلام ، من میخام برای دانشگاهه ای ام یو پذیرش بگیرم برای ترمه بهمن امسال ، بیشتره مطالبه این سایت رو خوندم، اما بازم خیلی دو دل هستم که بیام اینجا یا نه ، رشتیه من معماری هستش و میخام معماری داخلی بخونم ولی تردید دارم که آیا این دانشگاه خوبه یا نه ؟ دیگر کشورها به راحتی مدرکشو قبول میکنن ؟؟؟ البته که رنکینگش از خیلی دانشگاهای ایران از جمله شهید بهشتی دانشگاه اصفهان و خیلی های دگه بالا تر هستش

ولی از لحاظه شهریت مثله اینکه پایینه و میترسم همین مساله باعث بشه بخوره تو ذوقم ، واقعن نمیدونم بیام یا نه، لطفآ منو یکم راهنمای کنین چیکار کنم ؟
    معماری اینجا فوق العاده ایرانی زیاد داره. دانشگاه های دولتیه ایران خیلی بهتر از اینجاست! رنکینگ webometrics رو جدی نگیرین.
    ویرایش توسط roya_nn62 : December 26th, 2014 در ساعت 03:40 PM
    از ماست که بر ماست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط piromoplus نمایش پست ها
    دوستان یک نکته ی مهم بهتون می گم! کسانی که برای شما تبلیغ می کنن که بیاین همیشه روراست نیستند! برید و مطالعه و جسنجوی جدی بکنین در مورد این دانشگاه! فقط در نظر داشته باشن که دانشگاه به هر کسی که یک دانشجوی جدید بیاره یه مقداری پول می ده! بعضی از افراد بهمین خاطر سعی می کنند تا شما رو ترقیب کنن بیاین اینجا حتی برای پذیرش گرفتن کمکتون می کنند به صورت رایگان! حواستون جمع باشه!
    من هم به عنوان دانشجوی این دانشکاه این رو تایید می کنم+این جا با عکس هایی که توی اینترنت هست تفاوت داره!

نقل قول نوشته اصلی توسط moslem160 نمایش پست ها
    من هم به عنوان دانشجوی این دانشکاه این رو تایید می کنم+این جا با عکس هایی که توی اینترنت هست تفاوت داره!
    من 4 ساله قبرسم (2سال دانشگاه و 2 سال کار)، همه جای قبرس رو هم دیدم! دانشگاهش از آزاد ایران بهتره اما از دولتیه ایران خیلی پایین تره! احیانا چیچیه این دانشگاه رو تایید می کنی؟ کدوم دپارتمانش رو؟ با کجا مقایسه می کنی؟
    از ماست که بر ماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط architectman60 نمایش پست ها
    آقا مرسی برای اظلاعات خوبتون .

به نظر شما اونجا برای سکوی پرتاب خوبه ؟ یعنی میشه اونجا اومد تو درس تلاش کرد و زمینه ساز خوبی بشه برای دکترا تو کشور دیگه ؟

میشه اونجا کار دانشجویی انجام داد یا نه ؟

سکوی پرتاب به کجا دقیقا؟:دی شدن می شه، اما کار سختیه نسبت به اینکه یک جای خوب باشین
    از ماست که بر ماست.

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط architectman60 نمایش پست ها
    آقا مرسی برای اظلاعات خوبتون .

به نظر شما اونجا برای سکوی پرتاب خوبه ؟ یعنی میشه اونجا اومد تو درس تلاش کرد و زمینه ساز خوبی بشه برای دکترا تو کشور دیگه ؟

میشه اونجا کار دانشجویی انجام داد یا نه ؟

سکو میشه بشه ولی سخته ، باید خیلی انگیزه داشته باشی وگرنه شل میشی !
    بخوای اپلای کنی برای دکتری شرایط و امکاناتش خوبه ، مثلا آیلتس به راحتی هر وقت خواستی میدی ، تافل هم همینطور. بخوایGRE بدی 2 با تو سال میگیرن و شرایطش هست. معدل بالا راحته و استادها همیشه در دسترس هستن ولی اگه بگین اونجا بچه ها جو گرفتتشون و دارن خفن درس میخونن که برن ، نه ! باید خودتون هی به خودتون انگیزه بدین و سخت بگیرین وگرنه ول میکنین.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    سکو میشه بشه ولی سخته ، باید خیلی انگیزه داشته باشی وگرنه شل میشی !
    بخوای اپلای کنی برای دکتری شرایط و امکاناتش خوبه ، مثلا آیلتس به راحتی هر وقت خواستی میدی ، تافل هم همینطور. بخوایGRE بدی 2 با تو سال میگیرن و شرایطش هست. معدل بالا راحته و استادها همیشه در دسترس هستن ولی اگه بگین اونجا بچه ها جو گرفتتشون و دارن خفن درس میخونن که برن ، نه ! باید خودتون هی به خودتون انگیزه بدین و سخت بگیرین وگرنه ول میکنین.
    منظور منم همین هست . یعنی میشه سخت گرفت و خوند و از اونجا رفت برای ادامه تحصیل به جای بهتر؟ دیدین بچه هایی که از اونجا تونسته باشن برن جاهای دیگه ؟
    ویرایش توسط roya_nn62 : December 26th, 2014 در ساعت 03:41 PM

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)