نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 271 از 376 نخستنخست ... 171221261262263264265266267268269270271272273274275276277278279280281321371 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,701 تا 2,710 , از مجموع 3754

موضوع: دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ٢٠١۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ٢٠١۵

بچه ها یعنی از روز مصاحبه شما توی ceac وضهیتتون AP نبوده؟ ما که تازه مصاحبه شدیم و چک کردیم میگه ap, اینم خودش یه آپدیت محسوب میشه؟ ؛)

Junior Member

منم امروز 27 جولای ایمیل we are happy... رو گرفتم،
    تاریخ مصاحبه 1 جولای
    آپدیت اول 1جولای
    آپدیت دوم نداشتم، ایمیل زدم (USConsulateDubaiVisa@state.gov) وضعیت کیس خودم رو پرسیدم، جواب ایمیلم we are happy.. بود
    تاریخ آی20 17 آگست
    رشته علوم کامپیوتر مقطع پی اچ دی، فول فاند
    سابقه کار نداشتم
    آفیسر مرد لاغر مومشکی باجه 6

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golmangoli نمایش پست ها
    دوستان من از سفارت دبی ایمیل گرفتم که ویزای مامان بابام اماده است ولی نه توی سایت دبی نه واشنگتن زده که اماده است؟ این یعنی چی؟ پاسپورت هارو بفرستیم دبی؟
    میشه بگین چقدر طول کشید تا کلیر بشن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental Engineering, State University of New York

من دیروز ایمیل معروف we are happy رو گرفتم
    تاریخ مصاحبه 23 جون
    تاریخ آپدیت اول 23 جون
    آپدیت دوم 27 جولای
    البته من ایمیل زدم وضعیتم رو پرسیدم که تا عصر این ایمیل برام اومد
    تاریخ آی 20 - 24 آگست
    رشته عمران آب، پی اچ دی فول فاند
    سابقه کار 7 سال شرکت خصوصی
    آفیسر آقای مو مشکی باجه 6

سلام دوستان. من نمیدونم سوالم رو کجا بپرسم اما از نگرانی دارم میمیرم. ممنون میشم اگه چیزی به ذهنتون میرسه کمکم کنید. من و همسرم شش سال با ویزای دانشجویی در امریکا بودیم بدون اینکه خارج بشیم. هفته ی پیش برای گرفتن اقامت کانادا مجبور شدیم بیایم کانادا. سه شنبه ی گذشته در کانادا برای سفارت امریکا مصاحبه شدیم و آفیسر پاسپورتهامون رو گرفت و بهمون گفت که ویزاتون اپروو شده و تا هفته ی دیگه به دستتون میرسه. برای من جمعه آماده شد اما برای همسرم هنوز نیومده. تو سایت هم که چک میکنیم همون ادمینستریتیو پروسسینگ رو میده با تاریخ آپدیت روز مصاحبه. برای من هم دقیقا همین طور بود تا تغییر کرد به ایشود. به نظر شما مشکلی پیش اومده؟ ممکنه به کلیرنس خورده باشه. همسرم رشته ش انسانیه. سربازی معافیت تحصیلی داره و سابقه ی کار دولتی در ایران هم نداره. فول فاند هم هست. ممنون میشم اگه مورد مشابهی دیدید بهم بگید.

نقل قول نوشته اصلی توسط golmangoli نمایش پست ها
    دوستان من از سفارت دبی ایمیل گرفتم که ویزای مامان بابام اماده است ولی نه توی سایت دبی نه واشنگتن زده که اماده است؟ این یعنی چی؟ پاسپورت هارو بفرستیم دبی؟
    یک ایمیل به دبی بزتید بگید وضعیتتان را بروزرسانی کنند.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_s نمایش پست ها
    سلام دوستان. من نمیدونم سوالم رو کجا بپرسم اما از نگرانی دارم میمیرم. ممنون میشم اگه چیزی به ذهنتون میرسه کمکم کنید. من و همسرم شش سال با ویزای دانشجویی در امریکا بودیم بدون اینکه خارج بشیم. هفته ی پیش برای گرفتن اقامت کانادا مجبور شدیم بیایم کانادا. سه شنبه ی گذشته در کانادا برای سفارت امریکا مصاحبه شدیم و آفیسر پاسپورتهامون رو گرفت و بهمون گفت که ویزاتون اپروو شده و تا هفته ی دیگه به دستتون میرسه. برای من جمعه آماده شد اما برای همسرم هنوز نیومده. تو سایت هم که چک میکنیم همون ادمینستریتیو پروسسینگ رو میده با تاریخ آپدیت روز مصاحبه. برای من هم دقیقا همین طور بود تا تغییر کرد به ایشود. به نظر شما مشکلی پیش اومده؟ ممکنه به کلیرنس خورده باشه. همسرم رشته ش انسانیه. سربازی معافیت تحصیلی داره و سابقه ی کار دولتی در ایران هم نداره. فول فاند هم هست. ممنون میشم اگه مورد مشابهی دیدید بهم بگید.
    وقتی آفیسر بهتون گفته اپروو شده و پاسپورتتون رو گرفته یعنی نرفته واسه کلیرنس دیگه.

Junior Member teimourpour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    (Michigan Tech (PhD Physics

سلام دوستان

من از این آی دی
    usvisauae برای تماس از طریق اسکایپ با سفارت دبی اقدام کردم اما اصلا وصل نمیشه و بلافاصله بعد از یه بوق قطع میشه. کسی میتونه کمک کنه؟ مشکل کجاست؟ آدرس اشتباه؟

ممنون

Junior Member

فرمت درست وارد کردن کیس نامبر در سایت ceac رو زیر باکسی که دارید وارد می کنید نوشته. مثلا 20151945108 تبدیل میشه به 0008 510 2015194
    ضمنا می تونید شماره DS رو هم وارد کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط cesar2015 نمایش پست ها
    سلام، ما هم بالاخره امروز برگه زرد گرفتیمبعد از یک ریجکت از انکارا،میخوام بدونم کیس نامبرو که وارد dubainiv.net میکنم فقط نوشته درحال پردازشه، شما آپدیت هارو از کجا میفهمید؟ ceacهم که اصلا کیس نامبر مارو نمیشناسه.
    شرمنده که سوالم خیلی تازه کارانه ست ولی اصلا فک نمیکردم به مرحله کلیرنس برسم، فقط برای ریجکت نشدن کم مونده بود بزنم زیر گریه توی سفارت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

بچه ها من ایمیل we are happy رو دوبار گرفتم یه بار جواب ایمیلی بود که بهشون زدم من دیروز صبح یه بار ایمیل زدم و وضعیتم رو گفتم و اونا جواب دادن و همراه با اون آپدیتم کردن.
    امروز دوباره یه ایمیل دیگه زدن که با اون اولی اصلن فرق داشت. در نتیجه ایمیل بزنین تاثیر داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)