نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1 از 376 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 3754

موضوع: دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ٢٠١۵

ApplyAbroad Guardian
    zebarjadi آواتار ها

پیش فرض دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ٢٠١۵

دوستان و همراهان گرامی،

لطفاً از این موضوع برای بیان سوال‌ها و نوشته‌های خود در ارتباط با کلیرنس ویزاهای تحصیلی (F & J) کنسولگری ایالات متحده در دبی در سال ٢٠١۵ استفاده کنید.

توجه کنید که از ابتدای سال ٢٠١۵، کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی (بازدیدکنندگان، کار و . . . ) کنسولگری ایالات متحده در دبی، به صورت مجزا و در این موضوع مطرح می‌شود.

برای مشاهده وضعیت کلیرنس دبی در سال ٢٠١۴، به این موضوع مراجعه کنید.

با تشکر از همکاری و همراهی شما،
    ویرایش توسط zebarjadi : January 1st, 2015 در ساعت 04:55 AM

خواهشمندم سوال خود را در موضوع مرتبط مطرح کنید. از پاسخ به سوالهای مطرح شده در پیام خصوصی معذورم.

Member alikhaan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    !Music No School yet

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ٢٠١۵

با درود فراوان
    الان چهار روزه که دو تا ایمیل فرستادم و جوابی نگرفتم. به قسمتی که مربوط به کلیرنس بالای ۶ماه هست ایمیل زدم. ایمیل تاییدیه دریافت رو هم که میگه تا ۷۲ ساعت جواب میدن برام فرستادن . اما جواب ایمیلیو ندادن.
    همچنین به سفارت مجازی هم ایمیل زدم و جوابی ندادن.
    ویزای F1
    زمان مصاحبه ۲۵ اگست ۲۰۱۳
    “You are the average of the five people you spend the most time with”-Jim Rohn

سلام دوستان
    منم تو بازه ي ٤ مي ٢٠١٤ تا آخر آگوست كه ويزام ريجكت شد، بعدش دوباره يه ادميشن واسه اسپرينگ ٢٠١٥ از يه دانشگاه بهتر با فاند ريسرچ اسيستنس گرفتم و با كلي اميد رفتم ايروان. ايندفعه پروژه ي شبيه سازيه قلب بودش كه با ٢١٤ بي دررررجا در سفارت ريجكتم كردن! تاريخ ٥ نوامبر ٢٠١٤ وقت سفارت تو ايروان داشتم. بعدش سريع واسه ٥ روز بعدش تو آنكارا گرفتم اونا هم درجا ريجكتم كردن!!! تو فروم ٢٠١٤ خوندم بعضي از دوستان كه منتظر بودن مثل خانم جليلوند، رفته آنكارا و پروندشو تو دوبي كنسل كرده! يه روحيه ي كوچولو خواستم بدم اگر اتفاق مشابه مثه من واستون افتاد سعي كنين از نظر روحي كنترل كنين خودتونو اتفاق اخير اينكه من بدون اينكه خودم بخوام، تازگي از يه دانشگاهي كه تاپ-٥ هست و سال ٢٠١٢ اپلاي كرده بودمو ريجكت شده بودم، پذيرش اومده برام واسه دكتراي مكانيك! در واقع يه استاد باز گويا پرونده هاي قبليو رو خونده! ولي اين دفعه غرور مليم اجازه ندادبعد از ٣ بار ريجكتي با پذيرشهاي مختلف، وقت سفارت بگيرم! فقط اميدوارم روزي برسه ما به ايراني بودنمون خيييييييلي زياد افتخار كنيم..
    يا حق

Junior Member

Smile پاسخ : دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ٢٠١۵

نقل قول نوشته اصلی توسط ramintaheri7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    منم تو بازه ي ٤ مي ٢٠١٤ تا آخر آگوست كه ويزام ريجكت شد، بعدش دوباره يه ادميشن واسه اسپرينگ ٢٠١٥ از يه دانشگاه بهتر با فاند ريسرچ اسيستنس گرفتم و با كلي اميد رفتم ايروان. ايندفعه پروژه ي شبيه سازيه قلب بودش كه با ٢١٤ بي دررررجا در سفارت ريجكتم كردن! تاريخ ٥ نوامبر ٢٠١٤ وقت سفارت تو ايروان داشتم. بعدش سريع واسه ٥ روز بعدش تو آنكارا گرفتم اونا هم درجا ريجكتم كردن!!! تو فروم ٢٠١٤ خوندم بعضي از دوستان كه منتظر بودن مثل خانم جليلوند، رفته آنكارا و پروندشو تو دوبي كنسل كرده! يه روحيه ي كوچولو خواستم بدم اگر اتفاق مشابه مثه من واستون افتاد سعي كنين از نظر روحي كنترل كنين خودتونو اتفاق اخير اينكه من بدون اينكه خودم بخوام، تازگي از يه دانشگاهي كه تاپ-٥ هست و سال ٢٠١٢ اپلاي كرده بودمو ريجكت شده بودم، پذيرش اومده برام واسه دكتراي مكانيك! در واقع يه استاد باز گويا پرونده هاي قبليو رو خونده! ولي اين دفعه غرور مليم اجازه ندادبعد از ٣ بار ريجكتي با پذيرشهاي مختلف، وقت سفارت بگيرم! فقط اميدوارم روزي برسه ما به ايراني بودنمون خيييييييلي زياد افتخار كنيم..
    يا حق
    من براتون آرزوی موفقیت دارم و اینکه فکر می کنم اتفاق های خوبی در پیش رو داشته باشین ...
    من هم بعد از گذشت 205 روز رشته کامپیوتر جوابی نگرفتم و احتمالا پرونده ام رو ببندم تا بتونم دوباره برم یه سفارت دیگه. براشون ایمیل زدم ولی جوابی ندادن هنوز.
    به امید اون روز
    ویرایش توسط hil_meh : January 2nd, 2015 در ساعت 12:22 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ٢٠١۵n

نقل قول نوشته اصلی توسط mosimosi نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال فوری دارم!!!!من دقیقا بعد از گذشت یکماه از تاریخ مصاحبه دیروز (31 دسامبر) سایت واشنگتن برام آپدیت شد! من فک میکردم الان اونا تعطیلن!!ولی سایت دوبی هنوز هیچ چیزی رو نشون نمیده و ایمیلی هم برام نیومده! تا اونجایی که من میدونم سفارت دوبی 1 ژانویه تعطیله و بعدش هم که جمعه و شنبه تعطیلن!من طبق نامه late arrival باید نهایتا 16 ژانویه دانشگاه باشم و اگه ویزا بخواد بیاد خیلی دقیقه نودی میشه! وضعیتم خیلی حساسه!حالا میخوام بدونم به نظر دوستان آیا این آپدیتی که تو سایت واشنگتن خورده به این معنیه که وضعیت ویزام ( ریجکت یا اپروو) تو روزای آینده مشخص میشه؟ من چون وقتم خیلی کمه، سریعترین راه واسه پیکاپ ویزا چیه؟ ( من چون سربازی نرفتم واسه پیکاپ اجازه خروج از کشور ندارم)ممنون
    با سلام.دوست عزیز برای من هم سایت آپدیت شده ولی ایمیل هنوز نیومده من هم 122ژانویه ددلاینم هست.شما ایمیل دادید به سفارت یا منتظرید ایمیل کلیرنس بیاد؟

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط hil_meh نمایش پست ها
    من براتون آرزوی موفقیت دارم و اینکه فکر می کنم اتفاق های خوبی در پیش رو داشته باشین ...
    من هم بعد از گذشت 205 روز رشته کامپیوتر جوابی نگرفتم و احتمالا پرونده ام رو ببندم تا بتونم دوباره برم یه سفارت دیگه. براشون ایمیل زدم ولی جوابی ندادن هنوز.
    به امید اون روز
    کلا فکر کنم ماشینی که واسمون ایمیل تمپلت میفرستاد از کار افتاده ، منم یک هفته پیش ایمیل فرستادم ولی دیگه جوابی ندادند . گل بود به سبزه نیز آراسته شد
    too much love will kill you

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

دوستان من یه سوال فوری دارم!!!!

من دقیقا بعد از گذشت یکماه از تاریخ مصاحبه دیروز (31 دسامبر) سایت واشنگتن برام آپدیت شد! من فک میکردم الان اونا تعطیلن!!
    ولی سایت دوبی هنوز هیچ چیزی رو نشون نمیده و ایمیلی هم برام نیومده! تا اونجایی که من میدونم سفارت دوبی 1 ژانویه تعطیله و بعدش هم که جمعه و شنبه تعطیلن!

من طبق نامه late arrival باید نهایتا 16 ژانویه دانشگاه باشم و اگه ویزا بخواد بیاد خیلی دقیقه نودی میشه! وضعیتم خیلی حساسه!

حالا میخوام بدونم به نظر دوستان آیا این آپدیتی که تو سایت واشنگتن خورده به این معنیه که وضعیت ویزام ( ریجکت یا اپروو) تو روزای آینده مشخص میشه؟

من چون وقتم خیلی کمه، سریعترین راه واسه پیکاپ ویزا چیه؟ ( من چون سربازی نرفتم واسه پیکاپ اجازه خروج از کشور ندارم)

ممنون
    به نظر من که شما کلیر شدید ولی اینشاله یکشنبه خبر خوب رو میگیرید
    too much love will kill you

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط hajiloo نمایش پست ها
    با سلام.دوست عزیز برای من هم سایت آپدیت شده ولی ایمیل هنوز نیومده من هم 122ژانویه ددلاینم هست.شما ایمیل دادید به سفارت یا منتظرید ایمیل کلیرنس بیاد؟
    ممنون از پاسخ دوستان

من سریع 1 ژانویه ایمیل دادم به سفارت ولی جوابی نگرفتم هنوز! اونا تا یکشنبه تعطیلن. باید تا یکشنبه صبر کرد.

شما چه تاریخی آپدیت شد برات؟ گفتی ددلاینت کیه؟ 122؟ 22؟ 12؟

من اگه خبری شد همینجا اعلام میکنم. شمام لطفا بقیه رو در جریان بذار

ممنون

Junior Member

ممنون از پاسخ دوستان

من سریع 1 ژانویه ایمیل دادم به سفارت ولی جوابی نگرفتم هنوز! اونا تا یکشنبه تعطیلن. باید تا یکشنبه صبر کرد.

شما چه تاریخی آپدیت شد برات؟ گفتی ددلاینت کیه؟ 122؟ 22؟ 12؟

من اگه خبری شد همینجا اعلام میکنم. شمام لطفا بقیه رو در جریان بذار

ممنون
    31دسامبر اپدیت شدم و تا 12ژانویه وقت دارم.در اصل شاید سه روز وقت داشته باشم ایمیل دوبی برام بیاد که بتونم برسم.ممنون میشم خبری شد اطلاع بدید

Junior Member

دوستان من یه سوال فوری دارم!!!!

من دقیقا بعد از گذشت یکماه از تاریخ مصاحبه دیروز (31 دسامبر) سایت واشنگتن برام آپدیت شد! من فک میکردم الان اونا تعطیلن!!
    ولی سایت دوبی هنوز هیچ چیزی رو نشون نمیده و ایمیلی هم برام نیومده! تا اونجایی که من میدونم سفارت دوبی 1 ژانویه تعطیله و بعدش هم که جمعه و شنبه تعطیلن!

من طبق نامه late arrival باید نهایتا 16 ژانویه دانشگاه باشم و اگه ویزا بخواد بیاد خیلی دقیقه نودی میشه! وضعیتم خیلی حساسه!

حالا میخوام بدونم به نظر دوستان آیا این آپدیتی که تو سایت واشنگتن خورده به این معنیه که وضعیت ویزام ( ریجکت یا اپروو) تو روزای آینده مشخص میشه؟

من چون وقتم خیلی کمه، سریعترین راه واسه پیکاپ ویزا چیه؟ ( من چون سربازی نرفتم واسه پیکاپ اجازه خروج از کشور ندارم)

ممنون
    سلام دوست عزیز من فکر میکنم در اکثر موارد وقتی واشنگتن آپدیت میشه چندروز بعدش ایمیل دبی میاد واسه خود من فرداش اومد اگر تعطیلی هست احتمالا بعدش میاد امیدوار باشین. سریعترین راهم فکر میکنم تهران پیک آپ باشه به آژانسای دیگه مثل قصران گشت که قول میدن زودتر بدن اصلا اعتماد نکنین که من خودم ضربه خوردم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)