نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 178 از 376 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188228278 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 3754

موضوع: دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ٢٠١۵

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomechanics - IUST

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ٢٠١۵

نقل قول نوشته اصلی توسط rirah نمایش پست ها
    قابل توجه دوستان متاهل ،
    خواستم در موردگرفتن 1 یا 2 کیس نامبر برای متاهلین در روز مصاحبه که چند روز پیش هم راجع بهش اینجا صحبت شد بگم که، من با چندنفر از دوستان که سالهای پیش ویزا گرفته بودن صحبت کردم و نتیجه اینکه:
    گرفتن یک کیس نامبر در روز مصاحبه به این معنی نیست که فقط دانشجو کلیرنس خورده و همراه ویزاش اوکی هست! مورد داشتیم که با داشتن یه کیس نامبر برای دانشجو ویزا اومده و همراه خیر!!
    ممنون از تجربیات!
    حالا اون همراهی که کیس نامبر نداره، باید چه طوری وضعیتش رو چک کنه؟؟ با Application ID ؟ خیلی منطقی بنظر نمیاد! پس چرا به بعضی ها دو تا کیس نامبر میدن؟
    ما که سر در نیاوردیم از این فرآیند ویزادهی آمریکا . . . .
    توی پادگانی که خدمت میکردم، این رو پرینت گرفتم و گذاشتم روی تابلو اعلانات: پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله فرمودند:بدترین مردم در روز قیامت کسانی هستند که (در این دنیا) از ترس شرّشان مورد اکرام و احترام واقع میشوند.

نقل قول نوشته اصلی توسط rirah نمایش پست ها
    قابل توجه دوستان متاهل ،
    خواستم در موردگرفتن 1 یا 2 کیس نامبر برای متاهلین در روز مصاحبه که چند روز پیش هم راجع بهش اینجا صحبت شد بگم که، من با چندنفر از دوستان که سالهای پیش ویزا گرفته بودن صحبت کردم و نتیجه اینکه:
    گرفتن یک کیس نامبر در روز مصاحبه به این معنی نیست که فقط دانشجو کلیرنس خورده و همراه ویزاش اوکی هست! مورد داشتیم که با داشتن یه کیس نامبر برای دانشجو ویزا اومده و همراه خیر!!
    در اکثر موارد (نمیگم در همه موارد چون اصلی در ریاضیات وجود داره بنام عدم قطعیت) زوج هایی که یک کیس نامبر میگیرن به این دلیله که یکی از اقراد کلیرنس نخورده (که حتی میتونه اپلیکنت اصلی باشه!) . و زوج هایی که دوتا کیس نامبر جدا میگیرن (که حتما یکی ار کیس نامبر ها به عدد 2 ختم میشه و دیگری به 1) هر دو کلیرنس خوردن. حالا آفیسر هم ممکنه سوتی بده و مثلا هر دو کلیرنس خور باشن ولی ورداره یه کیس نامبر بده!

نقل قول نوشته اصلی توسط DanialImanfard نمایش پست ها
    ایمیل رو به
    USConsulateDubaivisa@state.gov
    بزنم درسته؟
    بله همینه. البته شاید جواب ندن ولی طی یکی دو روز تغییرات مورد نظر (اگه چیزی باشه) رو توی اکانتتون میدن

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی شیمی کاربردی دانشگاه محقق اردبیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط ikiana نمایش پست ها
    از دوستانی که ویزا گرفتن میشه راهنمایی کنید از زمان دریافت پاسپورت توسط سفارت چه اتفاقی میفته؟ آپدیت داریم؟ چند روز صدور ویزا طول میکشه معمولا؟ ممنون
    بعد از ورود پاسپورت ها به سفارت معمولا یک یا دوبار آپدیت دارید و بعد وضعیت به issued تبدیل میشه که ینی ویزاتون صادر شده.
    معمولا همون روز هم تحویل امپست میدن که آژانس فرداش میتونه پیکاپ کنه

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط andishegh نمایش پست ها
    من Partial Fund ام و توی I-20 ام جای ساپورترم نوشته شده Parent که بابام هستن. روز مصاحبه هم بنک استیتمنتای لازم و مناسب به اسم ایشون همراهم بود ولی آفیسر ازم نخواست اصلا و نگاه نکرد! حالا با این اوضاعِ پیش اومده که بعد 20-30 روز تازه یه سری مدارک میخوان از بچه ها که بفرستن براشون، حتی در حالتی که چک شده روز مصاحبه!!، من استرس اینو دارم که در مورد بنک استیتمنت این اتفاق برای من بیفته. کسی تجربه مشابهی داره در این مورد؟ ینی شده که آفیسر روز مصاحبه نخواد اصلا بنک استیتمنتو از اپلیکنت (نه اینکه همراهِ اپلیکنت نباشه) و بعدا بخواد که آپلودش کنه؟
    واقعا همینجوریش دیره با اون دو هفته آف بودن سفارتاشون...این درخواست مدارک عجیب غریبشون بازم طولانی تر میکنه کلیرنسو
    دوست عزیز نگران نباش. از من BS که هیچی مدرک دیگه ای نخاست و حتی پایان خدمت و بعد مصاحبه هم هیچ مدرکی از من نخواستن و الان ویزام اومده. این کاملا شانسی و خودشون میدونن از کی بخان از کی نخان
    فعلا که گیرشون انگار رفته رو سربازی. شما نگران نباش

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mmohaqeqf نمایش پست ها
    ممنون از تجربیات!
    حالا اون همراهی که کیس نامبر نداره، باید چه طوری وضعیتش رو چک کنه؟؟ با Application ID ؟ خیلی منطقی بنظر نمیاد! پس چرا به بعضی ها دو تا کیس نامبر میدن؟
    ما که سر در نیاوردیم از این فرآیند ویزادهی آمریکا . . . .
    برای بنده و همسرم که یک کیس نامبر دادن و موقع اپدیت هم کیس نامبر و دی اس من فقط اپدیت شد و الان در هر دو پاسپورت ویزا خورده. ولی خب اینطور که دوستمون rirah میگه ممکنه مثال نقض هم باشه ولی به نظرم عمدتا مثل کیس من باشه و در مورد اون مثال ها ممکنه سوتی افیسر باشه .
    ضمنا کیس نامبر ما به 2 ختم میشد

Junior Member

سلام
    کسی امروز آپدیت نشده ؟

ميشه ايننطور نتيجه گرفت كه اگر صبح اپديت بشيم يعني مدرك ديگه اي سفارت ميخاد و بايد اپلود كنيم ولي اگر ظهر به بعد آپديت بشيم يعني كلير شديم؟
    اين از اين نظر مهمه كه از روي تايم آپديت ميشه فهميد وضعيتمون به چه صورتي هست.

Junior Member

ببخشید من ۵ دقیقه قبل از سفارت اومدم بیرون، ولی وضعیتم Ready مونده و آپدیت هم نشدم. آیا این به این معنیه که ریجکت میشم؟؟؟؟
    توروخدا جواب بدین

Junior Member

یه کم صبور باش رفیق! برگت چه رنگیه خوب؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sphoenix نمایش پست ها
    ببخشید من ۵ دقیقه قبل از سفارت اومدم بیرون، ولی وضعیتم Ready مونده و آپدیت هم نشدم. آیا این به این معنیه که ریجکت میشم؟؟؟؟
    توروخدا جواب بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)