نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 4 از 376 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 3754

موضوع: دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ٢٠١۵

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ٢٠١۵

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran5 نمایش پست ها
    سلام
    به نظرتون آیا آفیسر سفارت آنکارا به پرونده شما توی دبی دسترسی داره؟ آیا میتونه از اونا در مورد پرونده شما سوال کنه؟ بهرحال ممکنه بخواد بدونه چرا پرونده شما تا حالا کلیر نشده.
    والا به نظر میاد که سفارتا با هم یه بده بستونی داشته باشن. چون روز مصاحبه آنکارا آفیسر به من گفت نمی دونم ما می تونیم ار دبی در موردت اطلاعات بگیریم یا باید خودمون از اول شروع کنیم. بنابراین حتما امکانش وجود داره. اما اینکه این ایمیل اخیردبی یه این معنی باشه که ازشون در مورد من سوال پرسیده شده باشه نمی دونم.

با توجه به اینکه جواب ایمیل منو خیلی بی ربط به درخواست کنسل کردن من دادن و اینکه تمپلیت هم نبوده، نمی دونم دبی می خواد ریجکت کنه به زودی ؟ می خواد کلیر کنه به زودی ؟ مصاحبه آنکارا یه تکونی تو پرونده من داده ؟ نمی دونم خلاصه چی در انتظارمه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ٍElectrical Eng. , Rutgers, NJ

سلام
    من دانشجوی ریترنینگ هستم و 6 ژانویه مصاحبه داشتم و آفیسر ازم ریسرچ پلن و رزومه خواست که متاسفانه یادم رفته بود ببرم. برای همین برگه زرد رو که بهم داد توش نوشت که اینا رو آپلود کنم تو این سایت: "www.dubainiv.net/vars" ولی وقتی میرم تو سایت جایی نداره که مستقیم آپ کنم. البته دو تا گزینه هست که نوشته "
    How do I submit additional information to the U.S. Consulate?
    " و "
    I completed my visa interview
    " ولی متاسفانه تو اینها هم میری امکان اپلود مدارک نیست. میخاستم ببینم کسی میدونه چیکار باید بکنم؟ البته من توی این گزینه ها رفتم و اطلاعات رو هم پرکردم ولی یه اییمل برام اومد که گفته هرچه سریعتر بهت جواب میدیم ولی خب تا الان ندادن!

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudramezan نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ریترنینگ هستم و 6 ژانویه مصاحبه داشتم و آفیسر ازم ریسرچ پلن و رزومه خواست که متاسفانه یادم رفته بود ببرم. برای همین برگه زرد رو که بهم داد توش نوشت که اینا رو آپلود کنم تو این سایت: "www.dubainiv.net/vars" ولی وقتی میرم تو سایت جایی نداره که مستقیم آپ کنم. البته دو تا گزینه هست که نوشته "
    " و "
    " ولی متاسفانه تو اینها هم میری امکان اپلود مدارک نیست. میخاستم ببینم کسی میدونه چیکار باید بکنم؟ البته من توی این گزینه ها رفتم و اطلاعات رو هم پرکردم ولی یه اییمل برام اومد که گفته هرچه سریعتر بهت جواب میدیم ولی خب تا الان ندادن!
    فایلها رو زیپ کن با هم
    در همون قسمت How do I submit additional information to the U.S. Consulate?
    بعد از پر کردن اطلاعات خیلی راحت اون پایین صفحه اتچ کن
    too much love will kill you

سلام
    " و "
    من مورد مشابه شما رو البته فقط رزومه داشتم، علاوه بر آپلود كردن كه دوستمون توضيح داد، يه ايميل از dubaivisacv@state.org برام اومد كه ازم خواسته بود رزومه رو براشون ايميل كنم با ذكر كيس نامبر در سابجكت، كه من اين كارو كردم، و اونا هم بعد از يك روز، تاييديه دريافت رزومه رو در جواب ايميل من دادن. موفق باشيد.

Junior Member

من در رابطه با ویزام و کلیرنسم سوال داشتم چون شرایط من اینجوری شده که :
    پرونده من دقیقا یکبار یک ماه قبل آپدیت شد که از من مدارک جدیدی خواسته شده بود. من مدارک را از طریق ایمیل و هم از طریق اپلود در سایت ارسال کردم که بعد از حدود سه روز تاییده آمد که مدارک برای مسئول پرونده ارسال شده است. بعد از دو هفته ایمیل پنج سوال معروف دوبی (بعد از گذشت یک ماه از زمان مصاحبه !!! ) برای من ارسال شد و گفته شده بود که با ذکر کیس نامبر در عنوان ایمیل پنج مدرک معروف را ارسال کنید. من هم از طریق ارسال ایمیل و هم از طریق آپلود در سایت مدارکم را ارسال کردم اما متاسفانه الان در حدود ۱۵ روز است که ایمیل تایدیه برای من نیامده است.
    شروع کلاس من ۲۰ ژانویه است و نمی دانم واقعا به کلاس این ترم میرسم با این وضعیت یا خیر
    دوستان کسی هست که بتواند مرا راهنمایی کند؟

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط shirazee نمایش پست ها
    من در رابطه با ویزام و کلیرنسم سوال داشتم چون شرایط من اینجوری شده که :
    پرونده من دقیقا یکبار یک ماه قبل آپدیت شد که از من مدارک جدیدی خواسته شده بود. من مدارک را از طریق ایمیل و هم از طریق اپلود در سایت ارسال کردم که بعد از حدود سه روز تاییده آمد که مدارک برای مسئول پرونده ارسال شده است. بعد از دو هفته ایمیل پنج سوال معروف دوبی (بعد از گذشت یک ماه از زمان مصاحبه !!! ) برای من ارسال شد و گفته شده بود که با ذکر کیس نامبر در عنوان ایمیل پنج مدرک معروف را ارسال کنید. من هم از طریق ارسال ایمیل و هم از طریق آپلود در سایت مدارکم را ارسال کردم اما متاسفانه الان در حدود ۱۵ روز است که ایمیل تایدیه برای من نیامده است.
    شروع کلاس من ۲۰ ژانویه است و نمی دانم واقعا به کلاس این ترم میرسم با این وضعیت یا خیر
    دوستان کسی هست که بتواند مرا راهنمایی کند؟
    نا جایی که من میدونم بی نظم ترین سفارت همین دبی هست . اگه جای شما باشم دوباره مدارک خواسته شده رو به هر دو روش براشون میفرستم تا شاید فرجی بشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ٍElectrical Eng. , Rutgers, NJ

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimehrabi نمایش پست ها
    من مورد مشابه شما رو البته فقط رزومه داشتم، علاوه بر آپلود كردن كه دوستمون توضيح داد، يه ايميل از dubaivisacv@state.org برام اومد كه ازم خواسته بود رزومه رو براشون ايميل كنم با ذكر كيس نامبر در سابجكت، كه من اين كارو كردم، و اونا هم بعد از يك روز، تاييديه دريافت رزومه رو در جواب ايميل من دادن. موفق باشيد.
    ممنون از پاسخ شما، دوست عزیز
    من به همین ایمیل خواستم مدارکم رو بفرستم، ولی وقتی فرستادم یه ایمیلی از سرور برام اومد که ارسال ایمیل به آدرس مورد نظر fail شد (Delivery to the following recipient failed permanently). نظرتون چیه؟

رشته و دانشگاه
    Hydrology

من به همین ایمیل خواستم مدارکم رو بفرستم، ولی وقتی فرستادم یه ایمیلی از سرور برام اومد که ارسال ایمیل به آدرس مورد نظر fail شد (Delivery to the following recipient failed permanently). نظرتون چیه؟
    به این ایمیل بفرستید لطفا

USConsulateDubaivisa@state.gov

Member alikhaan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    !Music No School yet

ممکنه فایلاتون بزرگ بوده یا اگر تکست هم داشتی از یک حدی بیشتر نوشتین. باز همه رو کوچیک کنید مخصوصا تکست.
    “You are the average of the five people you spend the most time with”-Jim Rohn

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    نا جایی که من میدونم بی نظم ترین سفارت همین دبی هست . اگه جای شما باشم دوباره مدارک خواسته شده رو به هر دو روش براشون میفرستم تا شاید فرجی بشه
    دوباره فکر کنم کم باشه. باید صد بار و به طریقه های مختلف فرستاد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)