صفحه 29 از 29 نخستنخست ... 1920212223242526272829
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 288 , از مجموع 288

موضوع: دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال ٢٠١۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال ٢٠١۵

دوستان سلام، من یه سوال فوری داشتم ممنون میشم اگه کسی هرگونه راهنمایی بکنه.

مادر، پدر و خواهر من حدود پنج ماه پیش رفتن سفارت دوبی، به خواهرم گفتن به شما نمیتونیم ویزا بدیم، به مادر پدرم برگه زرد دادن، الان بعد پنج ماه مادر پدرم کلییر شدن، ولی وقتی من ویزا استتوس رو چک میکنم تو سایت واشنگتن واسه مادر و خواهرم هر دو میزنه Ready و اخرین تاریخ اپدیت اش واسه سه روز بعد مصاحبه شونه، واسه پدرم میزنه Administrative processing و تاریخ اپدیت اش واسه همین چند روز پیشه که ایمیل کلییر اومد.
    سوال من اینه که ایا امکان داره به خواهر منم ویزا داده باشن؟ ایا استتوس Ready تو سایت واشنگتن به معنیه اینه که ویزا داده شده؟ اگه کسی ریجکت بشه اونجا میزنه deny یا reject ؟
    من زنگ زدم سفارت دوبی با یکی فارسی صحبت کردم گفت نمی دونم حالا شما پاسپورت ها رو بفرست!!! ایمیل هم چند بار زدم جواب ندادن. اگر هر کس تجربه یا نظری در این زمینه داره ممنون میشم کمک کنه.

Junior Member

سلام
    من و همسرم دسامبر سال گذشته وقت سفارت داشتیم که بهمون برگه زرد دادن حدود ۱ ماه پیش برامون ایمیل اومد که ویزا حاضر پاسپورتهاتون رو بفرستین بعد فرستادن از دوبی بهمون زنگ زدن گفتن فقط ویزای همسرم حاضره و مال من همچنان نیومده و باید منتظر باشم با این که سایت دوبی هم ابدیت شده
    کسی میدونه حدودا چقدر طول میکشه؟ کسی تجربه ایی داشته تو این مورد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Elvaa نمایش پست ها
    سلام
    من و همسرم دسامبر سال گذشته وقت سفارت داشتیم که بهمون برگه زرد دادن حدود ۱ ماه پیش برامون ایمیل اومد که ویزا حاضر پاسپورتهاتون رو بفرستین بعد فرستادن از دوبی بهمون زنگ زدن گفتن فقط ویزای همسرم حاضره و مال من همچنان نیومده و باید منتظر باشم با این که سایت دوبی هم ابدیت شده
    کسی میدونه حدودا چقدر طول میکشه؟ کسی تجربه ایی داشته تو این مورد؟
    توریستی ها بعضی وقتا خیلی طول میکشه. بستگی به سن و وضعیت مالی و محل کار داره. بعضی وقت ها هم شانس. امیدوارم خوش شانس باشید

Junior Member

من 10 جولای وقت سفارت داشتم به من برگه صورتی با کیس نامبر دادن الان 5ماه 13 روز گذشته سوالم اینه برگه صورتی با کیس نامبر یعنی چی؟؟؟؟؟

Junior Member

من 8 جولای بودم مال منم نیومده

Thank you for your question: If my visa is approved, how long do I have before I need to drop off my passport?

Please drop off your passport as soon as possible. Any delays in receiving your passport may result in delays in processing your visa, including returning your passport without a visa. Applicants can however drop off their passports within four months of their approval date (or when their administrative processing is complete).
    سلام دوستان این متن میلی که از دبی برام اومده البته بعد از درخواست دقیقا میگه که چقدر وقت دارین برایه پیک اپ

Junior Member

سلام دوستان
    پدر و مادر من نزدیک ۲۱ ماه پیش مصاحبه داشتند. ۴ ماه پیش ایمیل اومد که پاسپورتاتون رو بفرستین ولی سفید پس فرستادن و گفتن ری-کلیرنس خورده!
    می خواستم از تجربیات شما استفاده کنم که این ری-کلیرنس چقدر طول میکشه؟ کسی تجربه این رو تو دبی داشته؟ ممنون

ApplyAbroad Veteran

دوستان و همراهان گرامی،

با توجه به پایان یافتن سال 2015 میلادی، این موضوع بسته می‌شود. لطفاً برای بیان سوال‌ها و نوشته‌های خود در ارتباط با ویزاهای غیرتحصیلی دبی در سال 2016 به
    این موضوع مراجعه کنید.

با تشکر از همکاری و همراهی شما
    ویرایش توسط haley : January 3rd, 2016 در ساعت 07:40 PM
    «وَيْلٌ لِكُلِّ هُمَزَةٍ لُمَزَةٍ»
    وای بر هر عيب جوی سخن چين
    سوره همزه، آیه ۱

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)