صفحه 5 از 29 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 288

موضوع: دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال ٢٠١۵

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال ٢٠١۵

نقل قول نوشته اصلی توسط yahya123 نمایش پست ها
    باسلام خدمت دوستان
    بنده 17 فوریه وقت مصاحبه داشتم. توی برگه زرد نوشته:
    to send a copy of your document to the us consulate general, please upload it on this website:
    http://www.dubainiv.net/VARS/

if the officer requested an original document please send it to the us consulate general through
    EMPOST. each time you submit an original document, you must register on the following website:
    http://usvisa-info.com/en-AE/selfser...er_information.

ولی هیچ مدرکی توش نخواسته. به نظرتون باید چیکار کنم؟ منظورش اینه که کسزی مدرک دارم؟
    ممنون اگه پاسخ بدین
    اگه ایمیلی بهتون نزدن که مدرک بخان و یا اینکه آفیسر تو روز مصاحبه نگفته مدرک بفرست، لازم نیست مدرکی بفرستید. شما از اون روز تا الان آپدیت داشتین؟ رشته و سربازی؟ در مورد سربازی چی پرسید؟ آفیسر چه شکلی بود؟

Junior Member

نه اپدیت نداشتم. رشته برق هستم و سربازی هم پرسید که من معاف کفالت بودم. بهش گفت معافم. آفیسر هم یه خانوم با موی قهوه ای بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    kansas state university

نقل قول نوشته اصلی توسط AnahitaS نمایش پست ها
    سلام
    امروز 6 ژانویه بعد از گذشت 10 ماه و چند روز از مصاحبه، ایمیلی از سفارت دریافت کردم که نشون می ده ویزای توریستی پدرم آماده شده و پاسپورت رو بفرستند. چند ساعت قبل از گرفتن ایمیل وضعیت سایت واشنگتن رو چک کرده بودم ولی تغییر نکرده بود. بعد از گرفتن ایمیل دیدم اون هم آپدیت شده. ما دیگه تقریبا نا امید شده بودیم. چند بار قبلا ایمیل و زنگ به واشنگتن و اینها رو امتحان کرده بودم برای پیگیری. که همه میگفتن باید صبر کنید..
    اما من این هفته، اول به سفارت مجازی ایمیل زدم که جوابی نگرفتم. دیروز هم از طریق سایت دبی درخواست پیگیری وضعیتو دادم ولی اینبار به جای متن اداری یه متن نسبتا غم انگیز! تر از قبل نوشتم. البته خیلی بعید می دونم اینها در اتمام پروسه کلیرنس تاثیر داشته. منتظر ایمیل معمولشون بودم که می گفت فعلا تحت بررسی هست ولی بجاش ایمیل آماده بودن ویزا رو گرفتم و خیلی خوشحال شدم.
    امیدوارم تمام بزرگواران منتظر ویزا خیلی زود خبرهای خوشحال کننده بشنون.
    پدر شغل خاصی داشتن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    kansas state university

نقل قول نوشته اصلی توسط khor نمایش پست ها
    سلام من وخانومم ۲نوامبر ۲۰۱۴دبی کارت زرد گرفتیم آخرین تاریخ آپدیت همون ۲نوامبره (روز مصاحبه)هنوز بعد از ۸۰روز هیچ خبری نیست یه بارم ایمیل زدم به دبی گفتن صبر کنید چیکار میشه کرد به نظر شما؟
    میشه بفرمایید نوع ویزاتون چیه؟

سلام عرض میکنم
    پدر و مادر من 11 مارچ سال گذشته رفتن سفارت و آفیسر هم بعد از اون جملۀ معروف "تبریک میگم درخواست شما پذیرفته شده" بهشون گفته که ویزاشون بین دو تا ده هفته دیگه حاظر میشه.
    در بین مدارکشون (که البته ازشون تحویل نگرفتن و فقط در DS160 شون بهش اشاره شده) من برای مراسم فارغ التحصیلیم دعوتشون کرده بودم. حالا تقریبا" یک سال شده که منتظر کلییرنس هستند.
    تا حالا هم سه بار به سفارت ایمیل زدن و جواب template گرفتن. می خواستم بپرسم مجموعۀ کارهایی که من میتونم الآن برای پیگیری انجام بدم چی ها هست؟
    آیا این ماجرا به اینکه یکی از دلایل سفرشون رو شرکت در مراسم فارغ التحصیلی من ذکر کردند، که حالا چندین ماه هست که زمانش گذشته، ربطی داره؟ آیا لازم هست که من به سفارت ایمیلی بزنم؟
    ممنون از وقتی که میگذارید.

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_unclepes نمایش پست ها
    سلام عرض میکنم
    پدر و مادر من 11 مارچ سال گذشته رفتن سفارت و آفیسر هم بعد از اون جملۀ معروف "تبریک میگم درخواست شما پذیرفته شده" بهشون گفته که ویزاشون بین دو تا ده هفته دیگه حاظر میشه.
    در بین مدارکشون (که البته ازشون تحویل نگرفتن و فقط در DS160 شون بهش اشاره شده) من برای مراسم فارغ التحصیلیم دعوتشون کرده بودم. حالا تقریبا" یک سال شده که منتظر کلییرنس هستند.
    تا حالا هم سه بار به سفارت ایمیل زدن و جواب template گرفتن. می خواستم بپرسم مجموعۀ کارهایی که من میتونم الآن برای پیگیری انجام بدم چی ها هست؟
    آیا این ماجرا به اینکه یکی از دلایل سفرشون رو شرکت در مراسم فارغ التحصیلی من ذکر کردند، که حالا چندین ماه هست که زمانش گذشته، ربطی داره؟ آیا لازم هست که من به سفارت ایمیلی بزنم؟
    پویا جان واقعا هیچ کاری نمیشه کرد و به موضوع مراسم فارغ التحصیلی شما هم ربطی نداره . واقعا بصورت کاملا اتفاقی و شانسی وارد پروسه طولانی کلیرنس میشن
    too much love will kill you

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_unclepes نمایش پست ها
    سلام عرض میکنم
    نه تنها در مورد شما بلکه در مورد هر ایرانی دیگه، جز انتظار هیچ کاری نمیشه کرد، هیچ کار!
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

بنده 29 OCT در سفارت ابوظبی مصاحبه داشتم،برای ویزای نامزدی اقدام کردم....افیسر گفت تمومه مدارکتون کامله اما ویزاتون طول می کشه آماده شه....بین دو تا 4 ماه....یه برگه آبی رنگ بم دادن.....سربازی هم معافیت دارم....کسی نظری داره چقدر طول می کشه؟؟؟اگه بیشتر از 6 ماه بشه،آیا دوباره باید مدیکال تست برم؟؟؟ممنون

سلام بچه ها!
    من الان 4 ساله امریکا هستم و مادرم برای ویزا از دوبی اقدام کرد دو ماهه کلیر شد و دو سال پیش اومد امریکا و دو ماه موند. پارسال ماه می 2014 دوباره برای ویزا اقدام کرد از دوبی بهش گفتن که 5و6 ماه طول میکشه ولی الان 10 ماه شده! و وقتی من بهشون ایمیل زدم فقط گفتن که هنوز در حال بررسی است. کسی هیچ پیشنهادی داره؟ یا کسی تجربه مثل من داره؟ مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    امروز بعد 3هفته از زمان مصاحبه برام ایمیل اومد که ویزام اماده است. امیدوارم برای همه شماها هم به زودی خبرای خوش بیاد و سال جدید را با خبر خوش آغاز کنید.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)