نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 139 از 169 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 1685

موضوع: آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ٢٠١۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ٢٠١۵

دوستانی که کلیر شدن، میشه لطفا اطلاعاتتونو تو جدول آپدیت کنین؟ با تشکر

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sweetpandi نمایش پست ها
    به نظر من صبر کنید تا آنکارا ایمیل بزنه. آکثر پروازای ماهان به آنکارا جای خالی داره. یعنی تا از آنکارا ایمیل گرفتید میتوننید بلیطو تهیه کنید و فکر نمی کنم به مشکل بر بخورید. به هر خال به یه دفتر هواپیمایی در تماس باشید
    ما ویزامون رو هم پیک اپ کردیم ولی هیچ ایمیلی از سفارت نیومد هرگز اگه completes شدید برید واسه پیکاپ

Junior Member

دوستان من تا حالا چندين بار آپديت خوردم و آخرين بار هاش هم ٢٤ جولاي و ٢٩ جولاي بوده. چندين بار آپديت شدن طبيعيه؟ اين امكان وجود داره كه سفارت روزاي شنبه يا يكشنبه اعلام كلير شدن بكنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hannaz نمایش پست ها
    ما ویزامون رو هم پیک اپ کردیم ولی هیچ ایمیلی از سفارت نیومد هرگز اگه completes شدید برید واسه پیکاپ
    سلام دوست عزیز
    میشه بیشتر توضیح بدید؟ منظورتون دقیقا چیه؟ یعنی بعد از اولین آپدیتتون خودتون رفتید سفارت همینجوری؟ پس چطور مطلع شدید که وقت رفتنه؟
    بازم سوال قبلیمو برای همه دوستان تکرار میکنم لطفا راهنمایی کنید. آیا اگه ویزای اف 2 بیشتر از اف1 طول بکشه اف2 میتونی بعداز اف1 وارد آمریکا بشه حتی بعد از تاریخ فرم آی بیست؟؟ لطفا جواب بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sweetpandi نمایش پست ها
    سلام دوستانی که مثل من منتظر کلییر شدن هستن من با سفارت تماس گرفتم و شرایطم و توضیح دادم که 2 هفته بیشتر وقت ندارم. گفتن که تا 10 روز احتمالاً جواب می گیرید.
    سلام، میشه بگید با چه شماره ای تماس گرفتید؟ مگه روند administrative processing خارج از حوزه فعالیت سفارت نیست؟ پس چطوری با اطمینان گفتند تا 10 روز خبر میگیرید؟

تجربه کلی و نظر من، تعداد آپدیت و ... فکر نمیکنم ربطی به این داشته باشه که کی کلیر میشین. چون کیس به کیس فرق داره. اگه کسی آنالیزی در این مورد کرده، بیاد اینجا بگه که بقیه هم استفاده کنن.
    یه توصیه ای دارم واسه اونایی که هنوز کلیر نشدن و بلیط میخوان بگیرن. تو بلیط گرفتن عجله نکنین. اونقدرا گرون نمیشه. فوقش 500 هزا ضرر میکنین. ولی اگه ویزا نیاد و بلیط بگیرین بیش از 3 میلیون ضرر میکنین. البته اگه بتونین بلیطی بگیرین که بتونین تاریخش رو عوض کنین با هزینه کم، به صرفه تر باید باشه فکر کنم. بر اساس تجربه کوچک من تا 2 هفته قبل پرواز قیمت بلیط پایین هست. مثلا من 18 روز دیگه میخوام برم، هنوز بلیط نگرفتم، خیلی هم ریلکسم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط REALie نمایش پست ها
    تجربه کلی و نظر من، تعداد آپدیت و ... فکر نمیکنم ربطی به این داشته باشه که کی کلیر میشین. چون کیس به کیس فرق داره. اگه کسی آنالیزی در این مورد کرده، بیاد اینجا بگه که بقیه هم استفاده کنن.
    یه توصیه ای دارم واسه اونایی که هنوز کلیر نشدن و بلیط میخوان بگیرن. تو بلیط گرفتن عجله نکنین. اونقدرا گرون نمیشه. فوقش 500 هزا ضرر میکنین. ولی اگه ویزا نیاد و بلیط بگیرین بیش از 3 میلیون ضرر میکنین. البته اگه بتونین بلیطی بگیرین که بتونین تاریخش رو عوض کنین با هزینه کم، به صرفه تر باید باشه فکر کنم. بر اساس تجربه کوچک من تا 2 هفته قبل پرواز قیمت بلیط پایین هست. مثلا من 18 روز دیگه میخوام برم، هنوز بلیط نگرفتم، خیلی هم ریلکسم.
    یعنی ممکنه بعد از چندین بار آپدیت شدن و چندین ماه طول پروسه کلیرنس ریجکت کنند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Jaiger نمایش پست ها
    یعنی ممکنه بعد از چندین بار آپدیت شدن و چندین ماه طول پروسه کلیرنس ریجکت کنند؟
    کیس هایی بودند که بعد 1-2 ماه ریجکت شدن. ولی احتمال ریجکت نشدن بیشتر از ریجکت شدن هستش. امیدوار باش. اینا رو گفتم که آماده باشی، یه back up plan داشته باشی.

اگه مصاحبه رو با یه پاسپورت رفته باشیم، و در طول دوره ی کلیرنس، پاسپورت رو عوض کنیم، ایمیلی نباید بزنیم به سفارت یه خبری بدیم؟ کلا کاری باید بکنیم در این مورد؟ فرمی چیزی پر کنیم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط REALie نمایش پست ها
    اگه مصاحبه رو با یه پاسپورت رفته باشیم، و در طول دوره ی کلیرنس، پاسپورت رو عوض کنیم، ایمیلی نباید بزنیم به سفارت یه خبری بدیم؟ کلا کاری باید بکنیم در این مورد؟ فرمی چیزی پر کنیم؟
    نه لازم نیست کاری بکنید فقط موقع پیکاپ باید دو تا پاس رو باه هم بفرستید یا برای آنکارا با خودتون ببرید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)