نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 135 از 169 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1685

موضوع: آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ٢٠١۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ٢٠١۵

نقل قول نوشته اصلی توسط omid497 نمایش پست ها
    I was exempted from compulsory military service because of .......
    So I never attended any military center or branch
    تصویر کارت پایان خدمت رو هم ضمیمه کنید
    میشه متن ایمیل رو بزارید؟
    این هم متن کامل:
    Dear ......

Before we can continue processing your visa application, we need the below information or documents. Please provide us this information at your earliest convenience.
    • Please use the link below to send us the following details of your military service. Please be as detailed as possible and include a scanned copy of your military service or exemption card. Did you serve in the Iranian Military? What branch of the military? Please provide us with a chronological table of your ranks, dates of service, areas of responsibility, and the number of military personnel under your command/supervision.
    • please email us copy of your mil card with translation.

Please click here to submit the required information or documents. No further action can be taken on your application before this information reaches our office.

Global Moderator

Simon آواتار ها

اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام دوستان. کیس من تو سایت آنکارا چندروز COMPLETED سبزرنگ شده اما هنوز ای میل دریافت نکردم. به نظرتون مشکلی نیست/؟

سلام.
    دوستان من تاریخ مصاحبه ام 21 می بوده و بعد از اون فقط یک بار 27 می آپدیت شدم. مقاله و سابقه کار نداشتم. سربازی معافیت کفالت. فول فاند. رشته اقتصاد (گرایش فلسفه علم و اقتصاد علم).
    از دانشگاه درخواست late arrival دادم و بهم گفتن که چنین چیزی نمی دن و حتما باید تا 24 آگوست (همون تاریخ I 20) اونجا باشم.
    می خواستم بدونم نهایتا تا کی می تونم منتظر ویزا باشم؟ چند روز باید برای پیک آپ در نظر بگیریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hbeigpour نمایش پست ها
    من بعد 1 ماه اپدیت شدم تو واشنگتن اما از اون موقع 1.5 ماه میگذره هیچ خبری نیست.
    کسی هست مثل من؟
    شما سربازی کجا بودید؟ سابقه کارتون چقدر بوده؟

بروبچ، من بعد از دو هفته آپدیت شدم. ولی خوب مدرکی ازم نخواستن هنوز و ایمیلی هم دریافت نکردم. اونهایی که ازشون مدرک میخوان، بهشون ایمیل میزنن دیگه؟ تازه سایت آنکارا که هنوز میگه کیس من رو نمیشناسه. سیستمشون یکم کند پیش میره و جواب ایمیل هم نمیدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط sormarouzi نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان من تاریخ مصاحبه ام 21 می بوده و بعد از اون فقط یک بار 27 می آپدیت شدم. مقاله و سابقه کار نداشتم. سربازی معافیت کفالت. فول فاند. رشته اقتصاد (گرایش فلسفه علم و اقتصاد علم).
    از دانشگاه درخواست late arrival دادم و بهم گفتن که چنین چیزی نمی دن و حتما باید تا 24 آگوست (همون تاریخ I 20) اونجا باشم.
    می خواستم بدونم نهایتا تا کی می تونم منتظر ویزا باشم؟ چند روز باید برای پیک آپ در نظر بگیریم؟
    شما کدوم دانشگاهی؟ دانشگاه منم بهم گفت late نمیدیم و اگر نمیرسی دیفر کن.

نقل قول نوشته اصلی توسط REALie نمایش پست ها
    بروبچ، من بعد از دو هفته آپدیت شدم. ولی خوب مدرکی ازم نخواستن هنوز و ایمیلی هم دریافت نکردم. اونهایی که ازشون مدرک میخوان، بهشون ایمیل میزنن دیگه؟ تازه سایت آنکارا که هنوز میگه کیس من رو نمیشناسه. سیستمشون یکم کند پیش میره و جواب ایمیل هم نمیدن.
    مرسی ار اطلاعتون. شما دقیقا چه تاریخی آپدیت خوردید؟ مصاحبتون کی بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط golestani3000 نمایش پست ها
    شما کدوم دانشگاهی؟ دانشگاه منم بهم گفت late نمیدیم و اگر نمیرسی دیفر کن.
    دقیقا! دانشگاه منم گفت چیزی به عنوان late arrival letter نداریم و اگه فک میکنی نمیرسی برای دیفر اقدام کن. البته تو نامه پذیرش من نوشته بود ادمیشن شما قابل دیفر به هیچ ترم دیگه ای نیست. فک کنم پس کلا پذیرشم و فاندم بپره. یعنی این همه تلاش و وقت و انرژی هیچی به هیچی؟؟

Junior Member

تا حالا برای کسی پیش اومده بعد از چند هفته توی واشنگتن آپدیت بشه ولی تا چهار هفته بعدش توی آنکارا کامپلیت نشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)