نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 137 از 169 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 1685

موضوع: آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ٢٠١۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال ٢٠١۵

نقل قول نوشته اصلی توسط arrahbari نمایش پست ها
    سلام دوستان

یه سوالی داشتم من 9 ژوئن مصاحبه داشتم دیروز سایت آنکارا ازم Research plan خواست من Research plan رو داده بودم به آفیسر اما بهم پس داد. حالا تو سایت آنکارا آپدیت شدم اما تو washington نه.
    1. آیا این موضوع طبیعی؟
    2. این Research plan رو از طریق سایت باید می فرستادم دیگه؟

ممنون می شم راهنماییم کنین
    به نظرم بايد طبيعي باشه. از من هم cv خواستن و بعد از اينكه براشون فرستادم فقط تو سايت آنكارا آپديت شدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hobit نمایش پست ها
    به نظرم بايد طبيعي باشه. از من هم cv خواستن و بعد از اينكه براشون فرستادم فقط تو سايت آنكارا آپديت شدم.
    Hobit جان یه سوال از طریق همون click here to submit مدرک رو فرستادی؟
    بعد دیگه خبری نشد.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arrahbari نمایش پست ها
    Hobit جان یه سوال از طریق همون click here to submit مدرک رو فرستادی؟
    بعد دیگه خبری نشد.....
    آره از همون طریق فرستادم. تقریبا یک هفته طول کشید تا تو سایت آنکارا برام پیغام جدیدی نشون داد که نوشته بود مدرک رو دریافت کردیم و منتظر باشید تا روند کارتون به پایان برسه.

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

بعد از 105 روز امروز کامپلیتد شدم!
    =====================
    مصاحبه: 16 اپریل
    آپدیت واشنگتن: 16 اپریل (این آپدیت به حساب نمیاد البته!)
    آپدیت آنکارا: 20 اپریل (تا قبل از این تاریخ نمیشناخت کیسم رو و از این تاریخ شناخت و رفتم رو Pending)
    آپدیت آنکارا: 5 جون (درخواست کارت معافیت رفتن از حالت Pending یه Need more info)
    آپدیت واشنگتن: 8 جون (احتمالا این برا همون کارت معافیت بوده)
    آپدیت آنکارا: 8 جون (رفتن از حالت Need more info به Pending)
    آپدیت واشنگتن: 2 جولای (خودم حدسم این بود که این کلیر باید باشه اما نبود! هنوزم حس میکنم بوده!! حالا ویزا رو بگیرم معلوم میشه)
    و نهایتا امروز ساعت 5و18دقیقه بعد از ظهر کامپلیتد در آنکارا: 30جولای
    =====================
    سیزده روز مونده به بلیطی پرواز امریکا که خریدم. 25 روز مونده به تاریخ I-20!
    =====================
    رشته شیمی (مهندسی نه!)
    فول فاند
    University of Florida
    سربازی معاف
    سابقه کار: فقط تدریس در دبیرستان (7سال)
    16تا مقاله ISI (البته حساس نبودن هیچکدوم)
    =====================
    مرسی از همه دوستان، مرسی از پیام هاتون تو این مدتی که کمتر بودم!
    آنکارا *** است و من هیچوقت این حماقت در زندگیم رو فراموش نمیکنم که رفتم آنکارا!

این پست آخرم است و امیدوارم به موضوع این تاپیک مرتبط باشد!

و حرف آخر:
    ببینید دوستان یکی از کاربرا در در یکی از پستهاش حرفای خیلی خوبی زده راجع به توهم!! و واقعا این توهم برای همه ماها در دوره کلیرنس پیش میاد! من حتی توهمات عمیق تری هم میزدم! مثلا: یه بار میخاستم تو گوگل سرچ کنم "انجمن شیمی ایران" یادم رفت Alt+Shift رو بزنم قبلش، شد: "hk[lk adld hdvhk" یا خدا گفتم نکنه الان بیان بررسی کن سرچ هیستوری من رو بعد بکن این بصورت رمزی داره یه چیزی رو سرچ میکنه!!! آدم خطرناکیه! پس ریجکت! یا یه مورد دیگه یکی از آشناها تو وایبر میگفت کی میری امریکا و اینا منم میگفتم هنوز معلوم نیست بعد اون شروع میکرد به شوخی ف*ش دادن به US آقا منو بگی!
    یا مثلا یادم میومد یه ایمیلی امده برام چند سال پیش! یهو یادم میفتاد میرفتم پیداش میکردم دلیتش میکردم! بعد خیالم راحت میشد. چند دقیقه بعدش میگفتم نکنه اینا برن اول ایمیلایی که دلیت میکنیم رو بررسی میکنن!! کاش دلیش نکرده بودم لاقل میون اون همه ایمیل گم و گور بود!! الان که راحتتر پیداش میکنن!!
    خواب های پریشان و کابوس ها بماند! .....دقیقا شش بار در طول 105روز کلیرنس کابوس های مرتبط و وحشتناکی دیدم که بیخیال گفتنشون میشم.
    خلاصه بگم همه ما یه زمان حدود 4-5 ساله از زندگی مون رو تو این راه گذاشتیم. واقعا راه سخت و پر مشقت و پر استرسی هست. هر مرحله ش واقعا یه داستانه. این داستان با گرفتن ویزا به آخر نمیرسه و ادامه داره. اما همه شماهایی که پذیرش میگیرید حتما یه انسان لایقی هستید که دولت امریکا برای شما هزینه میکنه (هرچند یه وضعیت برد-برد ایجاد میکنه)

مخلصم
    خداحافظ همگی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر، دانشگاه صنعتی شریف

من امروز آپدیت شدم.
    مصاحبه 8 june
    آپدیت اول june 8
    آپدیت دوم 30 July
    با باجه ی ۸ مصاحبه داشتم
    مدیران محترم لطفا به اعتراض کاربر emeliano رسیدگی کنید

Please Sign this Petition to Support Iranian Applicants

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

سلام
    برای من امروز سایت واشنگتن آپدیت شد منتها هنوز نوشته Administrative Processing و سایت آنکارا هنوز نوشته Pending
    مصاحبه July 2
    آپدیت اول واشنگتن 2 July
    آپدیت اول و ساخته شدن اکانت سایت آنکارا July 7
    آپدیت دوم سایت واشنگتن July 31
    من برای J1 فرصت مطالعاتی اقدام کردم. دوستانی که تجربه دارن لطفا بگن من چقدر دیگه باید منتظر جواب نهایی باشم.
    رشته من ریاضی کاربردی هست و برای دپارتمان رادیولوژِی میخوام برم

Junior Member

بعد از 85 روز تو سایت آنکارا کامپلیت شدم.
    intervew: May 7, Case created Washington
    first update: May 7, Ankara
    First update: May 7 Washington
    Seconde update: 28 July Whashington
    Case completed : July 31
    I-20==> 25 Agust
    Major : Civil engineering
    از ته قلبم دعا می کنم همه کسایی که منتظر هستند به زودی کلیر شن. چون واقعا خدا می داند این 85 روز چقدر تحملش برام سخت بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emeliano نمایش پست ها
    بعد از 105 روز امروز کامپلیتد شدم!
    =====================
    مصاحبه: 16 اپریل
    آپدیت واشنگتن: 16 اپریل (این آپدیت به حساب نمیاد البته!)
    آپدیت آنکارا: 20 اپریل (تا قبل از این تاریخ نمیشناخت کیسم رو و از این تاریخ شناخت و رفتم رو Pending)
    آپدیت آنکارا: 5 جون (درخواست کارت معافیت رفتن از حالت Pending یه Need more info)
    آپدیت واشنگتن: 8 جون (احتمالا این برا همون کارت معافیت بوده)
    آپدیت آنکارا: 8 جون (رفتن از حالت Need more info به Pending)
    آپدیت واشنگتن: 2 جولای (خودم حدسم این بود که این کلیر باید باشه اما نبود! هنوزم حس میکنم بوده!! حالا ویزا رو بگیرم معلوم میشه)
    و نهایتا امروز ساعت 5و18دقیقه بعد از ظهر کامپلیتد در آنکارا: 30جولای
    =====================
    سیزده روز مونده به بلیطی پرواز امریکا که خریدم. 25 روز مونده به تاریخ I-20!
    =====================
    رشته شیمی (مهندسی نه!)
    فول فاند
    University of Florida
    سربازی معاف
    سابقه کار: فقط تدریس در دبیرستان (7سال)
    16تا مقاله ISI (البته حساس نبودن هیچکدوم)
    =====================
    مرسی از همه دوستان، مرسی از پیام هاتون تو این مدتی که کمتر بودم!
    آنکارا *** است و من هیچوقت این حماقت در زندگیم رو فراموش نمیکنم که رفتم آنکارا!

این پست آخرم است و امیدوارم به موضوع این تاپیک مرتبط باشد!

و حرف آخر:
    ببینید دوستان یکی از کاربرا در در یکی از پستهاش حرفای خیلی خوبی زده راجع به توهم!! و واقعا این توهم برای همه ماها در دوره کلیرنس پیش میاد! من حتی توهمات عمیق تری هم میزدم! مثلا: یه بار میخاستم تو گوگل سرچ کنم "انجمن شیمی ایران" یادم رفت Alt+Shift رو بزنم قبلش، شد: "hk[lk adld hdvhk" یا خدا گفتم نکنه الان بیان بررسی کن سرچ هیستوری من رو بعد بکن این بصورت رمزی داره یه چیزی رو سرچ میکنه!!! آدم خطرناکیه! پس ریجکت! یا یه مورد دیگه یکی از آشناها تو وایبر میگفت کی میری امریکا و اینا منم میگفتم هنوز معلوم نیست بعد اون شروع میکرد به شوخی ف*ش دادن به US آقا منو بگی!
    یا مثلا یادم میومد یه ایمیلی امده برام چند سال پیش! یهو یادم میفتاد میرفتم پیداش میکردم دلیتش میکردم! بعد خیالم راحت میشد. چند دقیقه بعدش میگفتم نکنه اینا برن اول ایمیلایی که دلیت میکنیم رو بررسی میکنن!! کاش دلیش نکرده بودم لاقل میون اون همه ایمیل گم و گور بود!! الان که راحتتر پیداش میکنن!!
    خواب های پریشان و کابوس ها بماند! .....دقیقا شش بار در طول 105روز کلیرنس کابوس های مرتبط و وحشتناکی دیدم که بیخیال گفتنشون میشم.
    خلاصه بگم همه ما یه زمان حدود 4-5 ساله از زندگی مون رو تو این راه گذاشتیم. واقعا راه سخت و پر مشقت و پر استرسی هست. هر مرحله ش واقعا یه داستانه. این داستان با گرفتن ویزا به آخر نمیرسه و ادامه داره. اما همه شماهایی که پذیرش میگیرید حتما یه انسان لایقی هستید که دولت امریکا برای شما هزینه میکنه (هرچند یه وضعیت برد-برد ایجاد میکنه)

مخلصم
    خداحافظ همگی
    سلام به شما و همه دوستان عزیز
    من امروز سایت واشنگتن آپدیت شدن. مصاحبه م 6 جولای بود. من اف 1 بودم. خانمم اف 2 ولی ایشون آپدیت نشدن
    میشه بگید معنیش چیه؟ آیا من کلیر میشم به زودی؟ یا بازم مرحله داره؟ مال اف 2 جای نگرانی داره؟ کاری میشه کرد؟ امکانش هست ویرای من صادر بشه ولی اف 2 بمونه؟ اف 2 میتونه دیرتر وارد آمریکا بشه یا نیاز به آی بیست جدید هست؟ من تاریخ آی بیستم روز 19 آگوست هست
    از همه ی افراد با تجربه خواهش میکنم منو روشن کنن که چه خبره الان چطور میشه؟ دانشگاه من لیت ارایوال نمیده فقط میگه باید 1 ساله دفر کنی
    من پی اچ دی فلوشیپ فول فاند پذیرش دارم. سربازی نخبگان بودم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر، دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Meer نمایش پست ها
    سلام به شما و همه دوستان عزیز
    من امروز سایت واشنگتن آپدیت شدن. مصاحبه م 6 جولای بود. من اف 1 بودم. خانمم اف 2 ولی ایشون آپدیت نشدن
    میشه بگید معنیش چیه؟ آیا من کلیر میشم به زودی؟ یا بازم مرحله داره؟ مال اف 2 جای نگرانی داره؟ کاری میشه کرد؟ امکانش هست ویرای من صادر بشه ولی اف 2 بمونه؟ اف 2 میتونه دیرتر وارد آمریکا بشه یا نیاز به آی بیست جدید هست؟ من تاریخ آی بیستم روز 19 آگوست هست
    از همه ی افراد با تجربه خواهش میکنم منو روشن کنن که چه خبره الان چطور میشه؟ دانشگاه من لیت ارایوال نمیده فقط میگه باید 1 ساله دفر کنی
    من پی اچ دی فلوشیپ فول فاند پذیرش دارم. سربازی نخبگان بودم.
    سلام
    فکر کنم اگر خانم شما مشمول کلیرنس شده باشند، با جستجوی بارکد DS-160 ایشون باید Pending در آنکارا و Administrative Processing در واشنگتن را مشاهده کنید، مشابه کیس خودتون.

ولی در اکثر موارد همراه ها (F-2) مشمول کلیرنس نمی شوند بنابراین دلیلی هم ندارد که در سایت آپدیتی براشون بیاد، بنابراین اگر همسر شما مشمول کلیرنس نشده باشد، هر وقت که شما کامپلیت شوید، همسر شما هم کامپلیت می شود.
    مدیران محترم لطفا به اعتراض کاربر emeliano رسیدگی کنید

Please Sign this Petition to Support Iranian Applicants

سلام. توی سایت آنکارا completed هست و گفته دوشنبه، سه شنبه، یا چهارشنبه بیا پیکاپ. و من هم میخوام همین کار رو بکنم.
    ولی توی سایت واشنگتن نوشته هنوز under processing و از این حرفا، آپدیتی نشده.
    نظر خودم اینه که دیر آپدیت میشه، ولی خواستم چک کنم با دوستان، که یه وقت نرم اونجا بگن توی سایت واشنگتن هم باید آپدیت میشده، زود اومدی!!
    کسی نظری داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)