نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 4 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 141

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال ٢٠١۵

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال ٢٠١۵

یک آدم بدشانسی مال دسامبر پارسال 2013 بوده. دوتا خوش شانس 20 ژانویه 2015 و 5 تا خوش شانس دیگه دسامبر 2014 و بقیه اواخر اکتبر 2014 بودند.

شماره‌های امروز:

AA0047FRFE
    May 7, 2015
    AA004FWP5A
    May 7, 2015
    AA004GUCGS
    May 7, 2015
    AA004DIDUC
    May 7, 2015
    AA004F5MWM
    May 7, 2015
    AA004FYFNY
    May 7, 2015
    AA00326JVB
    May 7, 2015
    AA004GOZYK
    May 7, 2015
    AA004HM0BS
    May 7, 2015
    AA004IGH3Q
    May 7, 2015
    AA004I4DQE
    May 7, 2015
    AA004GFSNG
    May 7, 2015
    AA004GC17G
    May 7, 2015
    AA004HYC5U
    May 7, 2015
    AA004G6PWA
    May 7, 2015
    AA004GI4O4
    May 7, 2015
    AA004GNTCW
    May 7, 2015
    AA004G1R6I
    May 7, 2015
    AA004G0V66
    May 7, 2015
    AA004FZ1LM
    May 7, 2015
    AA004GQ0J6
    May 7, 2015
    AA003ODJAE
    May 7, 2015
    AA0043WNXO
    May 7, 2015
    AA004G9NI6
    May 7, 2015
    AA004GGHTK
    May 7, 2015

به غیر از دو بدشانس که نوامبر 2013 بودند، بقیه همه بین 21 تا 30 اکتبر بودند.

Junior Member

سلام
    پدرو مادر من ماه ژوئن رفتند سفارت و به هردوشون یک کیس نامبر دادن چون که گفتند میخان با هم برن. توی سایت CEAC که چک میکنم نشون میده که کیسشون اواخر اکتبر update شده. میخاستم بدونم تقریبا چقدر بعد از update اولیه وایزاشون میاد؟ یه سوال دیگه، وقتی ویزاشون آماده بشه آیا توی سایت CEAC مینویسه؟ از کجا میتونم بفهمم که ویزاشون آمادس؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram22 نمایش پست ها
    سلام
    پدرو مادر من ماه ژوئن رفتند سفارت و به هردوشون یک کیس نامبر دادن چون که گفتند میخان با هم برن. توی سایت CEAC که چک میکنم نشون میده که کیسشون اواخر اکتبر update شده. میخاستم بدونم تقریبا چقدر بعد از update اولیه وایزاشون میاد؟ یه سوال دیگه، وقتی ویزاشون آماده بشه آیا توی سایت CEAC مینویسه؟ از کجا میتونم بفهمم که ویزاشون آمادس؟ ممنون
    معلوم نمیکنه چند وقت بعد از آپدیت پروسه اف بی ای چک تموم میشه چون ممکنه چند بار آپدیت شن تا آخر کار.وقتی پروسه کامپلیت شه اونجا هنوزم میزنه ادمین پروسسینگ.اما سفارت ایمیل میده که پاستونو بفرستید ویزا بدیم.در هر صورت در صورت معلوم شدن وضعتون سفارت ایمیل میده که آیا ویزا میدیم بهتون یا خیرشما سعی کنید به سفارت ایمیل بدید و پروستون رو پیگیر باشید.شما میتونی با واشنگتن تماس بگیری 0012024857600
    و اونجا شماره پاسپورت رو بدی تا بهت بگن پروست کجای کاره یا ایا هنوز اکتیو هست یا نه .اما راجع به اینکه کی پروست تموم میشه بهت میگن که ما نمیدونیم که خوب واضحه که اونا که ندونن ما هم نمیدونیم و معلوم نیست.به سفارت ایمیل بزنین و حتی از پست های قبلی که دوستمون سحر گذاشتن استفاده کنید و کیس نامبرتون رو چک کنید که ایا کیستون اکی شده یا خیر

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram22 نمایش پست ها
    سلام
    سلام میتونم بدونم شغل پدر و مادرتون چیه؟ دولتی بودند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشكي ، بهشتي

خانوم سحر یه سوال
    اینطوری که من چک کردم سایتارو به این نتیجه رسیدم که با تاریخ جلو میره ، مثلا این دو سری جدید که اعلام شدن اغلب واسه 29 28 اکتبر بودن
    یعنی یکی مثل من که تاریخ مصاحبش 4 نوامبر بوده ممکن تا 2 3 هفته دیگه اعلام بشه وضعیتش؟
    چون من یه حالتی مثل ریکلیرنس واسم پیش اومد ، قرار بود ویزام رو وسط ژانویه بگیرم ولی وقتی پاسم رو فرستادم گفتن بررسی بیشتر لازم
    هفته ی پیش که میل زدم گفتن این هفته خبر میدیم و امروز گفتن سایت رو به صورت روزانه چک کنید تا جوابتون بیاد
    حالا به نظرتون با توجه به اینکه تا 29 اکتبر اعلام شده و کلا 3 روز کاری دیگه مونده تا 4 نوامبر ممکنه جواب من تا 2 3 هفته دیگه بیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Aliaz91 نمایش پست ها
    خانوم سحر یه سوال
    اینطوری که من چک کردم سایتارو به این نتیجه رسیدم که با تاریخ جلو میره ، مثلا این دو سری جدید که اعلام شدن اغلب واسه 29 28 اکتبر بودن
    یعنی یکی مثل من که تاریخ مصاحبش 4 نوامبر بوده ممکن تا 2 3 هفته دیگه اعلام بشه وضعیتش؟
    چون من یه حالتی مثل ریکلیرنس واسم پیش اومد ، قرار بود ویزام رو وسط ژانویه بگیرم ولی وقتی پاسم رو فرستادم گفتن بررسی بیشتر لازم
    هفته ی پیش که میل زدم گفتن این هفته خبر میدیم و امروز گفتن سایت رو به صورت روزانه چک کنید تا جوابتون بیاد
    حالا به نظرتون با توجه به اینکه تا 29 اکتبر اعلام شده و کلا 3 روز کاری دیگه مونده تا 4 نوامبر ممکنه جواب من تا 2 3 هفته دیگه بیاد؟
    والا من نمیدونم. ولی وقتی خودشون گفتند روزانه چک کنید پس حتما به زودی میاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشكي ، بهشتي

نقل قول نوشته اصلی توسط SaharQr نمایش پست ها
    والا من نمیدونم. ولی وقتی خودشون گفتند روزانه چک کنید پس حتما به زودی میاد.
    نوشته : please check on daily basis

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SaharQr نمایش پست ها
    سلام میتونم بدونم شغل پدر و مادرتون چیه؟ دولتی بودند؟
    سلام. پدرم بازنشسته هستن و مادرم خانه دار. موقع مصاحبه ظاهرا میتونستن همون موقع ویرا بگیرن اما میگن ما نمیتونیم زودتر از عید بریم. آفیسر هم میگه پس باید حداقل Jan ویزاتون بیاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)