نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 96 , از مجموع 96

موضوع: دیگر کنسولگری‌ها - کلیرنس در سال ٢٠١۵

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical genetics (PhD), University of Newcastle

پیش فرض پاسخ : دیگر کنسولگری‌ها - کلیرنس در سال ٢٠١۵

سلام
    خوشبختانه من هم امروز ایمیل از کنسولگری امریکا در ملبورن دریافت کردم که پاسپورتم رو براشون بفرستم. من ۲۵ جولای برای J1 اقدام کردم و تا امروز در سایت واشنگتن هیچ اپدیتی نخوردم. امیدوارم همه به زودی خبرهای خوبی بگیرند.
    (We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (Oscar Wilde

درود
    من ١١ جولاي از طريق سفارت گرجستان اقدام كردم براي ويزاي توريستي.
    الان از سفارت اين ايميل اومده كه با تي ان تي برامون پاسپورتتو بفرست.
    جالبه تي ان تي ميگه نميتونم به گرجستان پاسپورت بفرستم.
    حالا معني اين ايميل چيه ؟ يني ميخوان ويزا رو بدن؟
    Your case is still in 221(g) status. In order to continue the process of your nonimmigrant visa case you need to send us the following documents through the courier service following the instructions at www.ustraveldocs.com. Please print out this email as a confirmation and provide it at the TNT office in order to send us the requested documents.

Documents Requested: Valid Passport

Please note that we cannot complete processing of your case until this step has been completed.

Best Regards,
    Consular Section

درود
    من ١١ جولاي از طريق سفارت گرجستان اقدام كردم براي ويزاي توريستي.
    الان از سفارت اين ايميل اومده كه با تي ان تي برامون پاسپورتتو بفرست.
    جالبه تي ان تي ميگه نميتونم به گرجستان پاسپورت بفرستم.
    حالا معني اين ايميل چيه ؟ يني ميخوان ويزا رو بدن؟
    Your case is still in 221(g) status. In order to continue the process of your nonimmigrant visa case you need to send us the following documents through the courier service following the instructions at www.ustraveldocs.com. Please print out this email as a confirmation and provide it at the TNT office in order to send us the requested documents.

Documents Requested: Valid Passport

Please note that we cannot complete processing of your case until this step has been completed.

Best Regards,
    Consular Section

Junior Member

سلام دوستان. ببخشید اگر سفارت فقط درخواست گذرنامه کرده باشه آیا اگر از تاریخ ds دو ماه گذشته باشه لازمه که ds تمدید شده یا نامه late arrival داشته باشم و آیا باید original باشه یا اینکه می تونه پروسه بدون اینها انجام بشه چون خودشون درخواست نکردن. ممنون.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    ساکن ایران هستم همراه شوهر و دو فرزندم روز 13 جولای 2016 از سفارت قبرس شمالی (نیکوزیا) برای ویزای توریستی اقدام کردم همسرم شغلش ازاده و تنها چیزی که ازش خواست معافیت سربازی و ترجمش بود که خدارو شکر داشت از پسرم اثر انگشت گرفت و فقط پرسید که چقدر تا زمان دیپلمش مونده تا اینجا همه چیز اوکی بود تا نوبت به من رسید و بعد از سوالات معمول به علت کارمند شرکت خصوصی بودن ازم رزومه خواست که نداشتم و گفت برام ایمیل کنید و به محض اینکه جواب دادیم پیک اپ کنید تا ویزا لیبل بشه امروز 91 روز گذشته و هنوز هیچ خبری نیست

Junior Member

سلام من دیروز کوالالامپور مصاحبه دادم و کلیرنس خوردم. من توریستی اقدام کردم و بار دوم بود که میخواستم ویزا بگیرم. سال گذشته از آنکارا بعد سه ماه کلیرنس ویزامو گرفته بودم. به من یه برگه صورتی دادن با یه سری سوال که باید جواب میدادم و به محض اینکه براشون فرستادم برام اون ۱۴ سوال رو فرستادن که جواب بدم. برام خیلی عجیب بود چون دفعه پیش اصلا اینطور نبود و من فکر میکردم اون ۱۴ سوال مربوط به ویزاهای دانشجویی هست. ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابهی داشنه یا اطلاعاتی در این مورد داره و میدونه کوالالامپور کلا با کیس های ایرانی چطور برخورد میکنه باهام در میون بذاره.
    با تشکر

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)