صفحه 65 از 81 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 806

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزا آمریکا از آنکارا - 2015

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا آمریکا از آنکارا - 2015

سلام دوستان

من فردا می رم پیکاپ ویزا از آنکارا. این قضیه تحویل رسید رجیستر کردن تو دفتر PTT چیه که رو برگه زرد نوشته؟ برای قدیما بوده یا الانم باید رجیستر کنیم بعد بریم سفارت؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Pesare_shoja نمایش پست ها
    سلام دوستان

من فردا می رم پیکاپ ویزا از آنکارا. این قضیه تحویل رسید رجیستر کردن تو دفتر PTT چیه که رو برگه زرد نوشته؟ برای قدیما بوده یا الانم باید رجیستر کنیم بعد بریم سفارت؟!!!
    سلام دوست عزیز؛

شما وقتی به سلامتی فردا تشریف اوردی انکارا ساعت 2بعدالظهر در جلوی سفارت به صف می پیوندی و با صف جلو میری همونطوری که برای مصاحبه رفتی و بعد اینکه داخل رفتی 1- ای-20 2-کنفیرمیشن دی اس 3- برگ زرد 4- پسپورت تحویل میدی و از سفارت خارج میشی و منتظر اپدیت شدن کیست می مونی و هر موقع که تو سایت واشنگتن کیست تبدیل به ایشود شد تشریف می بری به پست بدون بردن هیچ مدرکی و پسپورتو میگیری.
    موفق باشی

Junior Member

سلام كسي ادرس پست ها رو داره؟مخصوصا اون كه تو خيابون استقلاله استانبوله

HD_Power جان زحمت می کشی یه آپدیت بدی که کارت به کجا رسید؟

سلام علیکم خدمت تمام دوستان مطهر (کلیر شده) و دلواپس ( کسانی که نگرانیه پیک آپ ویزا رو دارن!)

در این پست کلیه مراحل پیک آپ ویزا ی آسان ( پیک آپ توسط دادن وکالت به یکی از دوستان) توضیح داده میشود!

مواد لازم:

1- پیدا کردن یک انسان خیر، مهربان ، قابل اعتماد و دلسوز جهت دادن وکالت ( این یکی از بخش های سخت کار هست)

2- وکالت نامه رسمی در دفتر خانه اسناد رسمی ( نمونه وکالت در پیوست آورده شده)

3- ترجمه ترکی استانبولی وکالت و دریافت مهر های دارالترجمه ، وزارت خارجه و دادگستری ( نمونه ترجمه شده وکالت در پیوست آورده شده)

4- ممهور کردن! وکالت نامه به مهر سفارت ترکیه در ایران ( مهرهای مرحله 3 لازم هست وگرنه سفارت مهر نمیزنه)

بله! هزینه های موارد فوق هم عبارتند از:
    1- حق الزحمه دوست عزیزمون که پیک آپ میکنن ( من فکر میکنم 20$ منصفانه باشد)
    2- حدود 20$
    3- حدود 40$
    4- 20$
    مجموع هزینه : 100$ !!

دوستی که برای پیک آپ تشریف میبرن، ویزا و سایر مدارک رو به سفارت تحویل میدن، و سفارت در این مرحله زیاد روی وکالت نامه حساسیتی نداره!

احتمالا در همون روز در سایت واشنگتن یک آپدیت میخورن! وضعیت هنوز به شکل Administrative Processing هست ( مواردی مشاده شده که در همون روز آپدیت نشدن)

احتمالا در روز بعد وضعیت به Issued تغییر پیدا می کند! این معنی چسبیده شدن ویزا در پاسپورت هست!

پس از این مرحله پاسپورت شما به پست فرستاده میشود. و شما یک ایمل دریافت خواهید کرد حاوی یک بارکد و یک لینک جهت پیگیری مرسوله ( توجه کنید این ایمیل به آدرسی ارسال میشود که شما در سایت آنکارا ( نه واشنگتن) اکانت ساختید و پول پرداخت کردید.

در هر حال وضعیت مرسوله (پاسپورت) رو میتوانید در هر لحظه از سایت آنکارا هم چک کنید.

پس از چک کردن سایت و دلیور شدن پاسپورت به پست دوست عزیزتون با وکالت نامه تشریف میبرن پست و ویزا را پیک آپ فرمایند!

ویزای شما آماده هست!

توضیحات تکمیلی:

بنده تجره موفق خودم رو بیان کردم!

آدرس پست ما، همونی بود که شنبه ها بازه!!!
    Courier: Turkish Post
    Pick Up Location:
    Address: MITHATPASA KÜLTÜR
    ANKARA ,
    6441
    رییس این پست یک خانمی هستن که وقتی ما در روز مصاحبه پیششون رفتیم و پرسیدیم، گفتن که اگر سفارت ما تو ایران وکالت نامنه رو مهر کنه، ما ویزا رو میدیم! خلاصه این پست بنظر من راحت میگیره و مسایل حاشیه ای پیک آپ رو کمتر میکنه.

دوست عزیزمون که میخوان برن پیک آپ ، باید یه جوری راهش بدن تو سفارت! بنابراین بهتره که به کسی که برای پیک آپ ویزای خودش میره وکالت بدید.

به نظر من 20 30 نفری جمع بشید و به یکی از خودتون وکالت بدید، هزینه سفر اون یک نفر هم همه تقبل بکنند!

موفق باشید.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    ویرایش توسط haley : July 22nd, 2015 در ساعت 11:58 PM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member

من هفته آینده میخوام برم آنکارا واسه پیکاپ. هرکس میخواد که واسش پیکاپ کنم لطفا بهم پیام بده

Junior Member

سلام دوستان، من وضعیتم در سایت آنکارا تبدیل به completed شد. امّا ایمیلی مبنی بر اینکه بیاید پیکاپ کنید نگرفتم. الان اگر پاسپورت و مدارک مندرج در سایت آنکارا را به وکیلم تحویل بدم اون میتونه فورا تحویل پست بده برای پیکاپ یا اینکه صبر کنم تا ایمیل خاصی دریافت کنم؟ ممنون

برای پیکاپ در سایت آنکارا به من تا نوامبر وقت داده:
    Expiration Date: Monday, November 16, 2015
    آیا این به معنی multiple viza هست یا مربوط نیست؟

• منظور از مورد زیر که در لیست مدارک لازم برای پیکاپ هست چیه؟
    • Any other documents you were asked to provide at your interview
    ویرایش توسط haley : July 24th, 2015 در ساعت 06:13 AM دلیل: ترکیب پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mroodsari نمایش پست ها
    سلام دوستان، من وضعیتم در سایت آنکارا تبدیل به completed شد. امّا ایمیلی مبنی بر اینکه بیاید پیکاپ کنید نگرفتم. الان اگر پاسپورت و مدارک مندرج در سایت آنکارا را به وکیلم تحویل بدم اون میتونه فورا تحویل پست بده برای پیکاپ یا اینکه صبر کنم تا ایمیل خاصی دریافت کنم؟ ممنون
    مبارک باشه
    1-خوب یعنی ویزاتون آماده هست! میتونید برید پیک آپ یا بدید به یکی از بچه ها براتون پیک آپ کنه!
    2-اون ایمیل مبتنی بر پیک آپ رو یکی دو روز بعد از تحویل مدارک به سفارت دریافت میکنید ( وقتی ویزا چسبید تو پاس)
    3-اون تاریخ یعنی که شما در تاریخی 3 ماه قبل از November 16 کلیر شدید! ( اگر ویزاتون سینگل باشه) و یا 4 ماه قبل ( اگر مالتی باشه) احتمال خیلی زیاد مالتی هستید شما و در تاریخ July 16 کلیر شدید! ولی از اونجا که سفارت یخو خسته هست، دیر آپدیت میکنه کیس هارو!!
    4- اون مورد رو شما زیاد جدی نگیر! کلا تو آمریکا رسمه که خیلی محکم کاری میکنن! اینم برا محکم کاریه! (برا ما ایرانیا زیاد Make sense نمیکنه!! )

واسه من کلیر شدم و نوشته که تا نوامبر اعتبار داره. یعنی مالتیپل هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hojjat12000 نمایش پست ها
    واسه من کلیر شدم و نوشته که تا نوامبر اعتبار داره. یعنی مالتیپل هست؟
    یکی از دوستان میگن به احتمال زیاد مالتیپل هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)