صفحه 1 از 81 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 806

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزا آمریکا از آنکارا - 2015

Arrow آرشیو: Pick Up ویزا آمریکا از آنکارا - 2015

کسی میدونه با ویزای صادر شده با سویس نامبر فال میشه برای اسپرینک با ای.20جدید و سویس جدید هس رفت دانشگاه؟ تو فرودگاه مشکلی پیش نمیاد احتمالا؟
    این درحالیه که مدارک ای.20جدید و انتقال سویس قبلی به جدید بطورکانل تحویل سفارت شده قبلش هم با ایمیل اطلاع دادم ولی درنهایت ویزا با ای.20 فال که بسته شده صادر شده؟! من الان برگشتم از انکارا و جواب این مسله مهم رو نمیدونم ایا کسی تجربه مشابهی داشته؟ مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا آمریکا از آنکارا - 2015

پیام مدیریت

دوستان گرامی، با توجه به شروع سال 2015میلادی، ارسالهای قبلی مربوط به پیکاپ ویزا از آنکارا در
    آرشیو قرار داده شد . شما می توانید برای مطالعه مطالب قبلی به آرشیو مراجعه و در تاپیک فعلی به بحث و تبادل نظر در چهارچوب محتوای تاپیک بپردازید.

با آرزوی موفقیت یکایک دوستان
    ویرایش توسط Olympia : January 2nd, 2015 در ساعت 09:59 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    Mineral Processing-Tehran Polytechnic-The University of Utah

نقل قول نوشته اصلی توسط atefe_2012 نمایش پست ها
    کسی میدونه با ویزای صادر شده با سویس نامبر فال میشه برای اسپرینک با ای.20جدید و سویس جدید هس رفت دانشگاه؟ تو فرودگاه مشکلی پیش نمیاد احتمالا؟
    این درحالیه که مدارک ای.20جدید و انتقال سویس قبلی به جدید بطورکانل تحویل سفارت شده قبلش هم با ایمیل اطلاع دادم ولی درنهایت ویزا با ای.20 فال که بسته شده صادر شده؟! من الان برگشتم از انکارا و جواب این مسله مهم رو نمیدونم ایا کسی تجربه مشابهی داشته؟ مرسی
    معمولا سویس نامبر تغییر نمی کنه اگر منتقل کرده باشید به یک دانشگاه دیگر. تنها همون اول که می خوایم بریم امریکا داشنگاههای مختلف ممکنه براتون آی ۲۰ جدید صادر کنن که هر کدوم با یک شماره هست.

الان شماره ای ۲۰ که دستتون هست با شماره که تو ویزاتون خورده هماهنگی نداره؟

Junior Member

من تاريخ ورود i-20م اول ژانويست و نامه ليت تا ١٢ام دارم، اياي براي پيكاپ ويزا در تاريخ ٢٩ دسامبر لازم بود همراه مداركم نامه رو هم بدم يا نامه فقط مال فرودگاهه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samir61 نمایش پست ها
    معمولا سویس نامبر تغییر نمی کنه اگر منتقل کرده باشید به یک دانشگاه دیگر. تنها همون اول که می خوایم بریم امریکا داشنگاههای مختلف ممکنه براتون آی ۲۰ جدید صادر کنن که هر کدوم با یک شماره هست.

الان شماره ای ۲۰ که دستتون هست با شماره که تو ویزاتون خورده هماهنگی نداره؟
    ممنون از پاسختون . هر دو ای-20 مال یه دانشگاه هست یکی پاییز یکی بهار چون دیفر نکرده دانشگاه فقط ری اپلای کرده شماره سویس تغییر کرده . باوجود تحویل ای-20 بهار برای پیکاپ اونا برااساس ای-20 فال ویزام رو صادر کردن من هردو ای-20 رو دارم ولی ای-20 معتبر بهار هست که سویسش تو ویزا وارد نشده 7ام هم بلیطمه یونی تا 5ام تعطیله و ج ایمیل نمیده شمن اینکه گفتن اپدیت ای-20 1 هفته زمان میبره اگر قابل انجام باشه!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Mineral Processing-Tehran Polytechnic-The University of Utah

به نظر نباید مشکلی باشه. منتها هر دو تا آی ۲۰ همراتون باشه. توی فرودگاه اطلاعات شما را توی سیستم می بینن با زدن هر دو تا سویس نامبر. یک حالت اینهه سویس نامبر اولتون فعلاه که فبها. فقط یک مهر می زنن توی آی ۲۰. فقط یادتون باشه که تمام ای ۲۰ هایی که براتون از این به بعد صادر میشه را حتما نگهداری کنید.

حالت دوم اینکه سویس نامبر ای ۲۰ اولتون که تو ویزام خورده تو سیستم بسته شده باشه. اونجا شما ای ۲۰ جدید را می دید و بعد هم دلیلش را توضیح بدید به افیسر. البته برای محکم کاری به دانشگاه یک ایمیل بزنید و بخواهید یک نامه بدن و توضیح بدن چرا دو تا ای ۲۰ دادن بهتون که توی فرودگاه همراهتون باشه.

Junior Member

دوستان با تجرب ممنون ميشم جواب بدين
    من ٢٩ دسامبر پاسو دادم سفارت و قرار بود ٣١ام هم بگيرم از پست كه نيومد ايميل زدم گفتن ويزاتون هنوز حاظر نيست و تا ٣١ام هم آپديت شدم، امروز ديگه اپديت نشدم و وضعيتم هنوزپروسسينگه، هرچي ليميل هم ميزنم جواب نمي دن دو بار پروازمو انداختم عقب ولي ديگه وقت ندارم،چيكار ميتونم بكنم الان ديگه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, Washington State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_bab2 نمایش پست ها
    دوستان با تجرب ممنون ميشم جواب بدين
    من ٢٩ دسامبر پاسو دادم سفارت و قرار بود ٣١ام هم بگيرم از پست كه نيومد ايميل زدم گفتن ويزاتون هنوز حاظر نيست و تا ٣١ام هم آپديت شدم، امروز ديگه اپديت نشدم و وضعيتم هنوزپروسسينگه، هرچي ليميل هم ميزنم جواب نمي دن دو بار پروازمو انداختم عقب ولي ديگه وقت ندارم،چيكار ميتونم بكنم الان ديگه؟
    سلام، من این طور شنیدم که سایت usvisa زود تر آپدیت می شه حتما اکانتی که برای رزرو وقت سفارت ساختین رو چک کنید.

Junior Member

انكارا هتل سوييس ساعت ١٥
    آخرين تجربه من در مورد پيكاپ ويزا

بالاخره امروز ساعت ١٤:٣٠ تونستم پاسم رو با ويزاي مولتي از خود سفارت بگيرم

من ٢٣ دسامبر كلير شدم و پاسم رو ٢٨ام دسامبر دادم سفارت كه قرار بود ٣١ام از پست بگيرم و اول ژانويه هم پرواز داشتم به واشنگتن
    متاسفانه روز ٣١ام همه پاسشونو گرفتن به جز من و من هر روز فقط آپديت شده بودم تو واشنگتن
    چندين بار هم ايميل زدم كه فقط يه بار جواب دادن كه متاسفانه وضعيت شما پندينگه هنوز و ويزا حاظر نيست اگه مي خواي ميتوني فعلا بياي پاستو بگيري
    بعد تعطيلات هم چندين بار ايميل زدم و گفتم كه من چند بار پروازمو عقب انداختم و انگار همين قضيه باعث شد كه ديروز ٦ ژانويه يه ايميل ظهر اومد كه ما سعي ميكنيم امروز ويزاتون رو پرينت كنيم منتظر خبر باشين، ساعت ١٣:٣٠ دوباره ايميل اومد كه ويزاتون حاضره و قبل ١٤:٣٠ ميتونين بياين از خود سفارت بگيرين اما من متاسفانه همه اين ايميل ها رو شب ديدم و نتونستم پاس رو بگيرم
    بالاخره ساعت ١٤ امروز كه رفتم بعد از ١٠ دقيقه پاس رو برام اوردن
    جالبه كليرنس تو ويزا ٥ام خورده و روي پاسم يه استيكر زدن روش نوشتن emergency pickup jan 6th

ممنون از همه دوستان بابت نظراتشون
    من فردا پرواز دارم از همينجا به واسنگتن
    حتما تجربيات بعديم رو مينويسم

Junior Member

سلام،

برای من تو سایتشون نوشته "We are pleased to inform you that the administrative processing for your case is completed. You need to come to our office any Thursday between 14:00-14:30"

ولی من ایمیل زدم گفتن که پنجشنبه ها پاسپورت تحویل نمیگیریم بعد گفت فلان روزا بیا. دوباره ایمیل زدم جواب نداد. حالا من موندم چیکار کنم. الان باید پاسپورتمو ببرم آنکارا بعد از اون آدرس courier که زدم استانبول تحویل بگیرم درسته؟

ممنون

صفحه 1 از 81 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)