صفحه 7 از 81 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 806

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزا آمریکا از آنکارا - 2015

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا آمریکا از آنکارا - 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman90 نمایش پست ها
    با سلام. احتمال داره همون جا بعد از مصاحبه کلیر بشه یه نفر و ویزاشو همون روز بگیره؟ آنکارا چنین موردی داشتیم؟
    بله میشه. نفر قبل از من در مصاحبه یه دخترخانوم بود که درجا ویزا داد بهش. اما تقریبا باید 3 تا 5 روز بمونه آنکارا تا ویزاش آماده شه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rozepoo نمایش پست ها
    سلام بچه ها. من امرو وقت سفارت گرفتم برای 5 مارس. موقع تکمیل اکانت و ساخت پروفایل ازم پرسید برای پیک آپ میخوای چیکار کنی؟ دو تا آپشن داشت و اکیدا توصیه کرده بود ایرانیها یکی از این دو رو انتخاب کنن. منم استانبولی رو انتخاب کردم. حالا میخوام عوضش کنم به آنکارا، نمیشه. میشه لطفا یکی من راهنمائی کنه.
    سلام. من عوض کردم آدرسو به همون روشی که تو قسمت گرفتن وقت سفارت گفته بود. یکم استرسی بود ولی عوض شد . البته ایمیلی برام نیومد که عوض شده !

Junior Member

سلام

بنده آخر 2014 رفتم مصاحبه از آنکارا و متاسفانه پاسخ کلیرنسم بعد از شروع کلاسام اومد و خلاصه ترم را از دست دادم و نتونستم دیفر کنم!

کلیرنسم تا بیست روز دیگه اعتبار داره و الان از یک دانشگاه دیگه برای پاییز 2015 پذیرش گرفتم.

خواستم بدونم الان که قراره یک دانشگاه دیگه برم و روی یک موضوع دیگه کار کنم میتونم از این فرصت باقیمانده برای پیکاب ویزا استفاده کنم؟

رشتم مکانیک هست و قراره روی بیومکانیک کار کنم.

Junior Member aliabedini آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Delaware

******* نمونه فرم وکالت نامه برای پیک آپ ویزا از آنکارا ********

نمونه فرم وکالت نامه برای پیک آپ ویزا از آنکارا

فرم وکالت

اینجانب ………………………… به شخص مشخص شده در ذیل جهت اخذ پاسپورت و مدارک اصلی همراه آن، از سفارت ایالات متحده امریکا یا پست PTT ترکیه ، وکالت تام می دهم.

نام و نام خانوادگی متقاضی (موکل) : نام فارسی موکل (English Name)
    تاریخ تولد متقاضی (موکل) : ۱ /۶ /۱۳۳۶ (24-March-1988)
    شماره پاسپورت متقاضی (موکل) : X23433244717

نام و نام خانوادگی وکیل : نام فارسی وکیل (English Name)
    تاریخ تولد وکیل : ۱ /۶ /۱۳۳۶ (12-December-1987)
    شماره پاسپورت وکیل : V234343242

امضای متقاضی (موکل): ...................................... تاریخ: .......................................
    All That Is Solid Melts into Air

ApplyAbroad Veteran
    FlirTcia آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aliabedini نمایش پست ها
    ******* نمونه فرم وکالت نامه برای پیک آپ ویزا از آنکارا ********

نمونه فرم وکالت نامه برای پیک آپ ویزا از آنکارا

فرم وکالت

اینجانب ………………………… به شخص مشخص شده در ذیل جهت اخذ پاسپورت و مدارک اصلی همراه آن، از سفارت ایالات متحده امریکا یا پست PTT ترکیه ، وکالت تام می دهم.

نام و نام خانوادگی متقاضی (موکل) : نام فارسی موکل (English Name)
    تاریخ تولد متقاضی (موکل) : ۱ /۶ /۱۳۳۶ (24-March-1988)
    شماره پاسپورت متقاضی (موکل) : X23433244717

نام و نام خانوادگی وکیل : نام فارسی وکیل (English Name)
    تاریخ تولد وکیل : ۱ /۶ /۱۳۳۶ (12-December-1987)
    شماره پاسپورت وکیل : V234343242

امضای متقاضی (موکل): ...................................... تاریخ: .......................................
    ممنون از پست بسیار مفیدتون.
    آیا امکانش هست چند نفر به یک نفر برای پیک آپ وکالت بدهند؟ طبق گفته ها امکان ثبت همچین وکالت نامه ای هست. مد نظرم این هست که آیا سفارت آمریکا هم قبول خواهد کرد یا ایراد میگیره؟
    دیگه اینکه فرض همچین وکالت نامه ای ثبت شد (فردی یا گروهی)؛ ممکنه مراحل بعدش هم بفرمایید؟ باید ترجمه بشه بعد به تایید سفارت ترکیه برسه درسته؟

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی تجزیه دانشگاه صنعتی شریف

سلام من شنیدم نمیشه ویزا رو کس دیگه ای از آنکارا پیکاپ کنه! آیا درسته؟ یعنی منمجبورم دوبار برم آنکارا؟!!!!!!!!!!!!!!!! لطفا جواب بدید. یا اگر نه مجبور نیستم قبل از رفتنم برای مصاحبه باید کار خاصی کنم که یه نفر دیگه بتونه ویزا رو پیکاپ کنه؟

Junior Member

سلام ممنون میشم راهنمایی کنید می خواستم بدونم آیا روز خاصی برای پیک آپ ویزا از آنکارا مشخص میشه؟ اگه اینطوره چه روز یا روزهایی از هفته. مرسی

من هفته آینده دارم میرم انکارا؛ در خدمت دوستان هستم (لطفا" PM بدهید)

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

من پاسپورتم رو امروز تحویل پست ترکیه توی استانبول برای پیک آپ دادم. حدودا چقدر طول میکشه تا ویزا آماده شه؟ آفیسر ptt گفت دوشنبه صبح پاسپورتم آنکاراست.
    پ.ن: من استانبول زندگی میکنم.

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

دوستان با دادن يه همچين وكالت نامه اى به شخص ثالث، كه پيوست كردم، و ترجمه اون (بدون مهر دادگسترى و امورخارجه. ترجمه در سربرگ دارالترجمه و مهر دارالترجمه كفايت ميكنه) ميتونيد ويزاى امريكا در آنكارا رو پيكاپ كنيد. ضمنا شخص پيكاپ كننده بايد علاوه بر "وكالت نامه" و "پاسپورت" يه داكيومنت ديگه مثلا "اصل شناسنامه" يا "اصل كارت ملى" رو هم به همراه داشته باشه.

توضیح 1: با تشکر فراوان از کاربر (ebinabi) که این فرم و اطلاعات رو در اختیار ما قرار دادن:

لینک: http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?105779-Pick-Up-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%86%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7-2015&p=1934971&viewfull=1#post1934971

توضیح 2: در حال حاضر، هزینه پیکاپ ویزا امریکا از آنکارا توسط شخص ثالث در آژانس ها گاهن تا 3 الی 4 برابر هزینه پیکاپ ویزا امریکا از دوبی یا ایروان است!!! و دلیل آن ندادن اطلاعات کافی توسط آژانس های پیکاپ کننده به شما جهت استفاده حداکثری مالی از اشخاص است.

توضیح 3: من خودم شخصا از آفیسر پرسیدم و گفت دو راه برای پیکاپ دارید: 1- چون دو نفر هستید (F1/F2) کافیه یکی تون بیاد و هردورو پیکاپ کنه و نیازی نیست هردوتون بیاید. 2- شخص ثالث با دادن وکالت (که هم اینجا و هم اینجا اشاره شده)

توضیح 4: در خوده سایت سفارت امریکا در آنکارا هم نوشته شده:
    گذرنامه فقط به اعضای خانواده/یا سرپرست متقاضی زیر 18 سال تحویل داده می شود. تحویل دهنده باید کارت شناسایی خود و کارت شناسایی صاحب گذرنامه را ارائه بدهد.
    در صورتی که شخص ثالثی ویزا را دریافت خواهد کرد، این فرد باید اجازه نامه ای از فرد متقاضی به همراه داشته باشد که به تایید رسمی دفترخانه های ترکیه رسیده باشد یا اینکه حکم دادگاه به همراه داشته باشد. PTT اطلاعات شناسایی فرد دریافت کننده را جمع آوری می کند.

خب شما هم حکم دادگاه (همون قوه قضاییه خودمون) رو دارید به شخص ثالث!
    لینک:
    https://usvisa-info.com/fa-TR/selfservice/us_courier_information
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg image.jpg (135.5 کیلوبایت, 70 views)
    ویرایش توسط emeliano : May 2nd, 2015 در ساعت 01:28 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)