صفحه 101 از 108 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1078

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزا آمریکا از دبی - 2015

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا آمریکا از دبی - 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط alborz_887 نمایش پست ها
    سایت دبی را چک کردم. دبی از 1 دسامبر تا 5 دسامبر 5 روز تعطیل هست. 26 نوامبر هم تعطیل هست. باید دوشنبه یا سه شنبه برم ویزای دبی اومد. وگرنه همینجوری پیکاب ویزام عقب می افته.
    مطمئنی؟
    من الان نگا کردم تو این لینک http://dubai.usconsulate.gov/dubai/holidays.html
    صرفا 30 نوامبر و 2 دسامبر رو زده تعطیل.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BabakArsenali نمایش پست ها
    مطمئنی؟
    من الان نگا کردم تو این لینک http://dubai.usconsulate.gov/dubai/holidays.html
    صرفا 30 نوامبر و 2 دسامبر رو زده تعطیل.
    بله دوست عزیز:

لینک 5 روز تعطیلی هفته اول دسامبر: http://www.officeholidays.com/countries/uae/

Junior Member

من دیروز مصاحبه داشتم ، اخر کار گفت چند روز دیگه تو دوبی هستی گفتم 1 هفته ، گفت که 3 تا 5 روز دیگه پاسپورت از Empost بورو بگیر پاسپورت رو نگه داشت ولی برگه صورتی نداد به من بعدش سریع پاشوت رفت وقت نکردم بپرسم! حالا من با چی پاسپورتم رو روزی که رفتم پست پس بگیرم؟

Junior Member

سلام. کسی می دونه ایمپست شنبه ها باز هست؟ ممنون میشم اگر اطلاعی دارید اینجا خبر بدید.

وقتي كلير بشيم براي f1 و f2 هردو ميل مياد يا فقط براي f1؟ باتوجه به اينكه روز مصاحبه فقط يه كيس نامبر دادن. اما تو سايت واشنگتن براساس شماره ds فقط f1 آپديت خورده. و f2 فقط يه آپديت درهمون روز مصاحبه .كسي تجربه داره راهنمايي كنه؟الان ما بايد هردو پاس رو براي پيكاب بفرستيم ؟

سلام. کسی می دونه ایمپست شنبه ها باز هست؟ ممنون میشم اگر اطلاعی دارید اینجا خبر بدید.
    آره شنبه ها باز هست . اما اين هفته دبي تعطيله .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrnazshirazi نمایش پست ها
    آره شنبه ها باز هست . اما اين هفته دبي تعطيله .
    ممنون مهران جان. دبی از سه شنبه به مدت 5 روز تعطیل است. با این حساب شنبه تا 2 دوشنبه روز کاری هست. ولی سفارت یکشنبه و دوشنبه روز کاری هست. درسته؟

Junior Member

وقتي كلير بشيم براي f1 و f2 هردو ميل مياد يا فقط براي f1؟ باتوجه به اينكه روز مصاحبه فقط يه كيس نامبر دادن. اما تو سايت واشنگتن براساس شماره ds فقط f1 آپديت خورده. و f2 فقط يه آپديت درهمون روز مصاحبه .كسي تجربه داره راهنمايي كنه؟الان ما بايد هردو پاس رو براي پيكاب بفرستيم ؟
    اینجا سر بزنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%DB%B5/page163

ممنون مهران جان. دبی از سه شنبه به مدت 5 روز تعطیل است. با این حساب شنبه تا 2 دوشنبه روز کاری هست. ولی سفارت یکشنبه و دوشنبه روز کاری هست. درسته؟
    سفارت اين هفته دوشنبه هم تعطيله. جمعه ها و شنبه هاهم كه هميشه تعطيل هست.اين هفته ببري فقط دبي گير ميوفتي تا هفته بعد كه باز بشه.

Junior Member

سفارت اين هفته دوشنبه هم تعطيله. جمعه ها و شنبه هاهم كه هميشه تعطيل هست.اين هفته ببري فقط دبي گير ميوفتي تا هفته بعد كه باز بشه.
    پاسپورتو امروز تحویل ایمپست دادم گفت 3-5 روز کاری طول میکشه. یکشنبه و دوشنبه سفارت باز است. تعطیلی دوشنبه به سه شنبه انتقال پیدا کرده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)