صفحه 1 از 108 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1078

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزا آمریکا از دبی - 2015

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

Arrow آرشیو: Pick Up ویزا آمریکا از دبی - 2015

پیام مدیریت

دوستان گرامی، با توجه به شروع سال 2015میلادی، ارسالهای قبلی مربوط به پیکاپ ویزا آمریکا از دبی در
    آرشیو قرار داده شد . شما می توانید برای مطالعه مطالب قبلی به آرشیو مراجعه و در تاپیک فعلی به بحث و تبادل نظر در چهارچوب محتوای تاپیک بپردازید.

با آرزوی موفقیت یکایک دوستان
    ویرایش توسط Olympia : January 2nd, 2015 در ساعت 10:02 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا آمریکا از دبی - 2015

سلام دوستان

یه سوال فوری فوتی!

سریعترین راه واسه پیکاپ ویزا از دوبی چیه؟ من میبینم همه شرکتهایی که این کارو میکنن نوشتن حداقل 10 روز تا 2 هفته طول میکشه! من نهایتا 1 هفته وقت دارم.
    آیا کسی از دوستان نمیخواد واسه پیکاپ بره؟ اگه بتونه کار منم انجام بده توی هزینه هاش صرفه جویی میشه.
    یا اینکه کلا کسی قصد سفر به دوبی نداره توی هفته بعد؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,ISU

با سلام دوستان،

یک سوالی داشتم ممنون میشم پاسخ بدید. من امروز از سفارت ایمیل کلیر شدنم رو دریافت کردم. میخوام تو این هفته برم دبی برای پیکاپ. فقط مشکلم اینجاست که وقتم بسیار بسیار کم هستش به طوری که حتی نمی تونم از دبی برگردم ایران و باید مستقیم برم آمریکا.
    میخواستم ببینم کسی از دوستان میدونه پروسه پیکاپ کردن به چه شکل هست؟ چون هیچ توضیحی نتونستم رو سایت سفارت پیدا کنم. این قضیه اکانت جدید ساختن و اینا چیه؟

ممنون میشم کسانی که میدونن راهنمایی کنن چون به شدت وقتم کم هستش.
    با تشکر از همه

Member
    رشته و دانشگاه
    Mineral Processing-Tehran Polytechnic-The University of Utah

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_man نمایش پست ها
    با سلام دوستان،

یک سوالی داشتم ممنون میشم پاسخ بدید. من امروز از سفارت ایمیل کلیر شدنم رو دریافت کردم. میخوام تو این هفته برم دبی برای پیکاپ. فقط مشکلم اینجاست که وقتم بسیار بسیار کم هستش به طوری که حتی نمی تونم از دبی برگردم ایران و باید مستقیم برم آمریکا.
    میخواستم ببینم کسی از دوستان میدونه پروسه پیکاپ کردن به چه شکل هست؟ چون هیچ توضیحی نتونستم رو سایت سفارت پیدا کنم. این قضیه اکانت جدید ساختن و اینا چیه؟

ممنون میشم کسانی که میدونن راهنمایی کنن چون به شدت وقتم کم هستش.
    با تشکر از همه
    اگر مصاحبتون قبل از ۲۵ آگوست بوده که توی ایمیل کلیر شدنتون سایت توصیه کرده که باید ریرجستر کنید. اگر نه که اکانتتون اوکی هست. باید پرینت Courier-in Authorization Document را از اکانتتون پرینت بگیرید همراه با سایر مدارک طبق دستورالعمل روی اون بدید به امپست. امپست میده به سفارت و بعد شما دوباره از امپست تحویل می گیرید. یکی از دوستان پارسال کامل این مراحل را توضیح داده بود من الان گشتم پیدا نکردم. یک کم پستهای پارسال را بخونید پیدا می کنید.

Junior Member

سلام
    تو فرم i20 من آخرين روز مجاز براي رسيدن به دانشگاه ١٢ ژانويه است و از طرفي هم شركتي كه پاسپورتم رو ده روز پيش براي پيكاپ تحويل گرفته با نه روز تأخير امروز ادعا مي كنه كه به امپست داده تا به سفارت بفرسته. به نظر شما تا چه تاريخي دانشگاه نامه late arrival ممكنه بهم بده؟ و چطور ميشه مطمئن شد كه پاسپورتم رو واقعا به امپست تحويل دادن يا نه؟
    با تشكر

Member
    رشته و دانشگاه
    Mineral Processing-Tehran Polytechnic-The University of Utah

نقل قول نوشته اصلی توسط Amintrus نمایش پست ها
    سلام
    تو فرم i20 من آخرين روز مجاز براي رسيدن به دانشگاه ١٢ ژانويه است و از طرفي هم شركتي كه پاسپورتم رو ده روز پيش براي پيكاپ تحويل گرفته با نه روز تأخير امروز ادعا مي كنه كه به امپست داده تا به سفارت بفرسته. به نظر شما تا چه تاريخي دانشگاه نامه late arrival ممكنه بهم بده؟ و چطور ميشه مطمئن شد كه پاسپورتم رو واقعا به امپست تحويل دادن يا نه؟
    با تشكر
    پاس مادر و پدر من هم البته بعد از یک ماه بالاخره رفت داخل سفارت. به محض اینکه بره توی سفارت. تاریخ آپدیت سایت واشنگتن تغییر می کنه و طبق چیزی که من اینجا خوندم ظرف چند روز معمولا ایشو می شه.

معمولا دانشگاهها تا یک هفته اوکی هستند. بهتره بهشون ایمیل بزنید و شرایط ویزای ما را توضیح بدید که می ره یک کشور دیگه و این فرایند متاسفانه علیرغم تلاش شما طولانی شده و برای اینکه ترمتون را از دست ندید نامه را احتیاج دارید تا تو فرودگاه نشان بدید.

Junior Member

كسي اطلاع داره از زمان دريافت پاسپورت از امپوست تا تحويل اون تو تهران چند روز طول ميكشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amintrus نمایش پست ها
    كسي اطلاع داره از زمان دريافت پاسپورت از امپوست تا تحويل اون تو تهران چند روز طول ميكشه؟
    سلام.بستگی به آژانسی داره که واستون پیکاپ میکنه.بعضیا 1شنبه میگیرن از ام پوست ،بعضیها 2شنبه.اما معمولا فردای اون روز تهران هست

Junior Member

سلام بچه ها.من از 4شنبه پاسم از سفارت اومده ام پست.وقتی AWB no رو میزنم تو سایت ام پست میگه، ...
    ...حالا به محض اینکه شرکت پیکاپی اینو از ام پوست بگیره ،فورا تو سایت امپوست آپدیت میشه؟آخه شرکته روزای 2شنبه پاسها رو میاره.منم نگرانم،و هرچی هم زنگ میزنم بهشون میگن اگه آماده باشه میاریمShipment received at EmPost HO Dubai

Junior Member

سلام
    دوستان من ادرس پیک آپ ویزا رو تو سیستم Al-Ain زدم اشتباهی و توی ایمیل زده که تا 6 ژانویه میتونم عوض کنم ولی سیستم کار نمیکنه و من ایمیل زدم به سفارت دوبی اونا هم تایید کردن که سیستم مشکل داره و دسته اونا نیست و باید با CSC هماهنگ کنم! کلا من خودم میخوام برم واسه پیکاپ. الان باید عوض کنم آدرسو یا لازم نیست و برم همون Al-Ain!؟ کلا از Al-Ain تا Deira mani post office مسافت چقدره تو دبی و اینکه جفتشون هم مثل هم دیگه 3 تا 5 روزه ویزا تو میزنن!؟
    لطفا راهنمایی بفرمایید من چی کار کنم کلا!؟ هفته دیگه میخوام برم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)