صفحه 4 از 108 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1078

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزا آمریکا از دبی - 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا آمریکا از دبی - 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_man نمایش پست ها
    من دو تا ایمیل از کنسولگری دبی دارم میتونید بهشون ایمیل بزنید ولی خیلی امیدی نیست که جواب بدن:

dubaivisa@state.gov
    USConsulateDubaivisa@state.gov
    جواب دادن ولی گفتن باید به call center زنگ بزنم. به این شماره 0097143768311 که من زنگ زدم ولی کلا تلفن گویاس و اصلا هیچ جوابی نگرفتم

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,ISU

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrapour نمایش پست ها
    جواب دادن ولی گفتن باید به call center زنگ بزنم. به این شماره 0097143768311 که من زنگ زدم ولی کلا تلفن گویاس و اصلا هیچ جوابی نگرفتم
    کلا سفارت خیلی بد جواب میده. ایمیل های من از هفته پیش دوشنبه هنوز بی جواب مونده در حالی که امروز ویزام رو گرفتم ولی هنوز ایمیل رو جواب ندادن!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,ISU

با سلام خدمت دوستان،

گفتم آخرین مرحله گرفتن ویزا رو هم اینجا بگم برای من چه مراحلی طی شد شاید به درد سایر دوستان در آینده بخوره. مراحل قبلی رو در تاپیک های خودش گفتم.

من بعد از دریافت ایمیل کلیرنس خودم اومدم دبی برای پیکاپ. روز پنجشنبه صبح ساعت 8:15 پاس رو دادم به امپوست. روز یکشنبه تو سایت سفارت آپدیت شدم. روز دوشنبه هم برای بار دوم تو سایت سفارت آپدیت شدم و در نهایت روز سه شنبه آخرای وقت اداری ویزام ایشو شد. چهارشنبه صبح هم پاسم توی امپوست بود و رفتم گرفتم.

به نظر میاد کل این پروسه حدود 5 روز کاری طول میکشه.

امیدوارم همگی موفق باشید.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان،

گفتم آخرین مرحله گرفتن ویزا رو هم اینجا بگم برای من چه مراحلی طی شد شاید به درد سایر دوستان در آینده بخوره. مراحل قبلی رو در تاپیک های خودش گفتم.

من بعد از دریافت ایمیل کلیرنس خودم اومدم دبی برای پیکاپ. روز پنجشنبه صبح ساعت 8:15 پاس رو دادم به امپوست. روز یکشنبه تو سایت سفارت آپدیت شدم. روز دوشنبه هم برای بار دوم تو سایت سفارت آپدیت شدم و در نهایت روز سه شنبه آخرای وقت اداری ویزام ایشو شد. چهارشنبه صبح هم پاسم توی امپوست بود و رفتم گرفتم.

به نظر میاد کل این پروسه حدود 5 روز کاری طول میکشه.

امیدوارم همگی موفق باشید.

توی ایمیلی که برای من اومد که گفت ویزام آماده اس. نوشته که تایم دراپ پاسپورت ساعت 2 بعدازظهر تا 2:30 بعداز ظهر است. شما چطوری 8:15 دراپ داشتین؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,ISU

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrapour نمایش پست ها
    توی ایمیلی که برای من اومد که گفت ویزام آماده اس. نوشته که تایم دراپ پاسپورت ساعت 2 بعدازظهر تا 2:30 بعداز ظهر است. شما چطوری 8:15 دراپ داشتین؟
    واسه من یه همچین چیزی نداشت. شاید چون شما اداره پستتون با مال من فرق می کنه این طوری هستش. یعنی پستی که مال شما هستش فقط تو همون ساعت بسته تحویل میگیره.(شاید)

این متن ایمیلی که سفارت به من زده:

Dear Applicant,
    We are happy to inform you that the administrative processing required for your case number: XXXXX has been completed and you may drop off your passport for visa processing. Please submit your passport as soon as possible to avoid any further delays.
    The Consular Section of the US Consulate in Dubai has transitioned to a new system for applicants applying for a visa to come to the United States. In order to drop of your passport/documents to complete processing of your case please click on the following website link:http://usvisa-info.com/en-AE/selfser...er_information
    Sincerely,
    Non-Immigrant Visa Section
    U.S. Consulate Dubai

Junior Member

واسه من یه همچین چیزی نداشت. شاید چون شما اداره پستتون با مال من فرق می کنه این طوری هستش. یعنی پستی که مال شما هستش فقط تو همون ساعت بسته تحویل میگیره.(شاید)

این متن ایمیلی که سفارت به من زده:

Dear Applicant,
    We are happy to inform you that the administrative processing required for your case number: XXXXX has been completed and you may drop off your passport for visa processing. Please submit your passport as soon as possible to avoid any further delays.
    The Consular Section of the US Consulate in Dubai has transitioned to a new system for applicants applying for a visa to come to the United States. In order to drop of your passport/documents to complete processing of your case please click on the following website link:http://usvisa-info.com/en-AE/selfser...er_information
    Sincerely,
    Non-Immigrant Visa Section
    U.S. Consulate Dubai
    آها آره شاید. برای من اینه:

Dear Applicant,
    We are happy to inform you that the administrative processing required for your case number: 20142801941 has been completed and you may drop off your passport for visa processing. Please submit your passport as soon as possible to avoid any further delays.
    Starting 01 Jan 2013, the applicants must drop off their passports at the U.S. Consulate General in Dubai. Please note if you fail to drop off the passport within 30 days of this notification your case will be administratively closed and you will need to reapply.
    DROP OFF TIMING/LOCATION: 02:00 PM - 02:30 PM on Monday OR Thurday at Passport pass back booth (located outside the main entrance)
    We recommend that you do not schedule travel to the U.S. unless you have your visa in hand.
    The U.S. Consulate Dubai closes in observance of U.S. and U.A.E. holidays. We do not accept passports on holidays or the day before a holiday weekend. Please consult our website for the Consulate's holiday schedule: http://dubai.usconsulate.gov/dubai/holidays.html.
    The US Consulate has moved to our new location by Dubai Creek in Bur Dubai. Please check our website for directions and a map:http://dubai.usconsulate.gov/ncc_operating11.html .

Banned

سلام

من ویزام کلیر شده است ولی مشکل این است که پروفایل usavisa-info من مشکل دارد و نمی توانم نامه authorization letter که ظاهرا برای تحویل به امپست لارم است را داشته باشم. حدود ۱۲-۱۳ بار هم ایمیل زدم اما هر بار یک چیزی گفتند و آخرش حل نشد مشکل. حالا سوال من این است که من می توانم بدون این نامه صرفا با پاس و برگه زرد و کپی DS-160 مدارک را بدهم آژانس تا ویزام را پیک کاپ کنند یا حتما این نامه هم لازم است؟ کسی از دوستان بوده است که بدون این نامه هم توانسته باشند ویزا را بگیرند؟ ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Mineral Processing-Tehran Polytechnic-The University of Utah

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    سلام

من ویزام کلیر شده است ولی مشکل این است که پروفایل usavisa-info من مشکل دارد و نمی توانم نامه authorization letter که ظاهرا برای تحویل به امپست لارم است را داشته باشم. حدود ۱۲-۱۳ بار هم ایمیل زدم اما هر بار یک چیزی گفتند و آخرش حل نشد مشکل. حالا سوال من این است که من می توانم بدون این نامه صرفا با پاس و برگه زرد و کپی DS-160 مدارک را بدهم آژانس تا ویزام را پیک کاپ کنند یا حتما این نامه هم لازم است؟ کسی از دوستان بوده است که بدون این نامه هم توانسته باشند ویزا را بگیرند؟ ممنون
    پست قبول نمی کنه به این راحتیا. به تکنیکال ساپورت ایمیل بزنید و براشون با جزییات مشکل را توضیح بدید حتی اسکرین شات هم لازم بود بزارید. معمولا توی یک هفته حل می شه.

مادر من هم همین مشکل را داشت. به پشتیبانی من ایمیل زدم یک ایمیل اومد یکسری اطلاعات اضافی خواست البته یک رکوست نامبر بهتون میده به اضافه یک لینک که شما را میبره به http://gssvisa.zendesk.com شما همونجا مثل کامنت اطلاعات را میدید. فاصله هر ایمیل من با جوابی که ازشون بگیرم دو روز حدودا بود. بعد از اینکه اطلاعات دقیق دادم و مشکل را با جزییات دادم یکی دو روز بعدش گفتند به دپارتمان مربوطه ارجاع دادیم مشکلت را و باهات تماس می گیرن و بلافاصله همونروز ایمیل اومد که اکانت را ریست کردن و من تونستم پرینت بگیرم.

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

قابل توجه دوستانی که خودشون میخوان برن واسه پیکاپ و عجله دارن،
    با پرداخت یه مبلغی بیشتر (حدود ۱۵۰ هزار تومن) درخواست ویزای فوری امارات کنین که تقریبا دو روز کاری طول میکشه و ویزاتون میاد. خانومم اخیرا دو بار تقاضا داد که کمتر از ۴۸ ساعت ویزاش اومد!

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

Member
    رشته و دانشگاه
    معماری کامپیوتر-شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط shirazee نمایش پست ها
    دوستان عزیز من سوالی که دارم اینه که برای پیکاپ ویزا فرد دیگه ای هم میتونه بره و اون رو تحویل بگیره؟ اگر اینجوره چه مدارکی رو باید با خودش ببره؟
    کلا برای پیکاپ ویزا چه مدارکی نیاز است و مراحل چیه
    بله میتونه بره بگیره. فقط باید کارت شناسایی (برای افراد مقیم امارات، کارت اقامت امارات و برای بقیه، پاسپورتشون) همراهشون باشه. ضمن اینکه شما باید نامه ی وکالت بنویسید و امضا کنید. نمونه ی نامه ی وکالت:

Date: ------
    To: Empost

Subject: Authorization Letter to collect the Passport

Dear Sir / Madam,

Hereby I -------------------------- holder of Iranian passport NO ---------------------------- and Administrative Processing Case Number: ------------------------- authorize ---------- with Emirates ID NO: ------------- to collect my passport on behalf of me from the Empost.

Regards,
    -------------------------

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)