صفحه 7 از 108 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1078

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزا آمریکا از دبی - 2015

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,ISU

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا آمریکا از دبی - 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrasaf نمایش پست ها
    امروز به سفارت دبی ایمیل زدم که دو روزه پاسپورت من دست سفارته اما اپدیتی توی سایت نیست که سریع اپدیت شد سایت و همچنی جواب دادن که کار شما در حال انجامه و پاسپورتو میفرستن توی چند روز اینده به امپوست. همین الان یعنی تقریبا 4 ساعت بعد مجدد ایمیل امد که پاسپورت شما رو فرستادیم به امپوست. خواستم به دوستان بگم که توی این مرحله هر وقت به سفارت ایمیل زدم خوب و سریع جواب داده و به این ایمیل هم مکاتبه میکردم:
    USConsulateDubaivisa@state.gov
    یک سوال. در این مرحله باید چیکار کنم یه شماره پیگیری دادند و گفتن یکی دو روز دیگه shipment\ انجام میشه. من یک اشنا در دبی دارم. باید صبر کنم تا امپوست ایمیل بزنه و بعد اون ادم بره تحویل بگیره؟
    سلام؛
    نه نیازی نیست. شماره ردگیری ای رو که سفارت بهتون داده به آشناتون بدید، ایشون میتونه زنگ بزنه به امپوست وکد رهگیری رو بده و اونا بهش میگن که پاس تو امپوست هست یا نه. هر موقع پاس رسید میتونن برن بگیرن. شماره امپوست هم روی سایتش هست.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان خواهشا من رو راهنمایی کنید
    من ویزام درجا approve شد ولی آفیسر توضیح خاصی نداد که چکار باید بکنم فقط ازم پرسید تا کی دبی هستم . میخواستم بدونم با توجه به اینکه پذیرش من برای ترم Fall 2015 هست من در حال حاضر باید چه اقدامی بکنم؟ خواهشا هرچه سریعتر پاسخ بدید.
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

من ویزام درجا approve شد ولی آفیسر توضیح خاصی نداد که چکار باید بکنم فقط ازم پرسید تا کی دبی هستم . میخواستم بدونم با توجه به اینکه پذیرش من برای ترم Fall 2015 هست من در حال حاضر باید چه اقدامی بکنم؟ خواهشا هرچه سریعتر پاسخ بدید.
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,ISU

نقل قول نوشته اصلی توسط Hastiiii نمایش پست ها
    ممنون
    سلام،
    تبریک میگم.
    تا اونجایی که من میدونم تو یه همچین حالتی شما به آفیسر میگید که من نمی خوام الان ویزام رو بگیرم و بهتون برگه صورتی میده بعد 3 ماه وقت دارید که پاس رو بفرستید که ویزاتون رو بگیرید، از طرفی وقتی که ویزاتون رو هم گرفتید 3 ماه وقت دارید وارد آمریکا بشید و از طرف دیگه شما یک ماه قبل از کلاسا می تونید وارد خاک آمریکا شده باشید. همه اینارو با هم جمع بزنید میشه 7 ماه وقتی هستش که شما میتونید برای خودتون بخرید. حالا با توجه به این موارد میتونید تنظیم کنید که کی پاس رو بفرستید برای سفارت. اگر ویزایتون مالتیپل هستش من شنیدم که اعتبار ویزا به جای 3 ماه، 2 سال هستش یعنی شما میتونید ویزا رو بگیرید و 2 سال هم وقت دارید که وارد آمریکا بشید. اگر اینطور باشه میتونید همون لحظه بعد مصاحبه پاستون رو بدید به افیسر که ویزاتون رو بزنن بعدش شما 6 ماه بعدش که ترمتون شروغ میشه میرید آمریکا.
    این مواردی که من گفتم شنیده هام بوده و ممکنه 100% صحیح نباشه، پیشنهاد می کنم یک ایمیل به سفارت بزنید و سوال کنید تا مطمئن بشید.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید من یه سوال فوری داشتم ، یه کم گیج شدم ، من الان دارم توی سایت دبی اکانت میسازم و ازم میخواد که پست رو مشخص کنم ، باید EMPOST Abu Dahbi رو بزنم ؟ یعنی با اینکه توی دوبی مصاحبه دارم پست ابوظبی رو بزنم ؟ یا مثلن پست Deira که به سفارت نزدیک هست رو بذارم ؟ الان من از توی این عکس کدومشون رو انتخاب کنم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,ISU

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezahmd نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من یه سوال فوری داشتم ، یه کم گیج شدم ، من الان دارم توی سایت دبی اکانت میسازم و ازم میخواد که پست رو مشخص کنم ، باید EMPOST Abu Dahbi رو بزنم ؟ یعنی با اینکه توی دوبی مصاحبه دارم پست ابوظبی رو بزنم ؟ یا مثلن پست Deira که به سفارت نزدیک هست رو بذارم ؟ الان من از توی این عکس کدومشون رو انتخاب کنم ؟
    سلام،
    پست دیره رو بزنید. hor al anz

موفق باشید

Junior Member

سلام،
    من 8 مارس مصاحبه داشتم برای ویزای بی 1 (کنفرانس)،
    افسر بعد از دریافت مدارک گفت ویزای شما صادر شده و برگه صورتی بهم داد،
    الان که سایت https://ceac.state.gov رو چک می کنم وضعیتم رو میزنه Administrative Processing
    حالا سوالم اینه که آیا باید منتظر دریافت ایمیل صدور ویزا از طرف سفارت باشم یا اینکه از الان میتونم برای پیکاپ اقدام کنم و مدارک رو بفرستم؟
    ممنون میشم که پاسخ بدید.

Junior Member

دوستان لطفا من را راهنمایی کنید.
    کسانی که روز مصاحبه برگه ی صورتی دریافت میکنند , درواقع درجا approve میشن از سفارت نامه ای دریافت می کنند؟ من چند وقت پیش approve شدم اما بعد از گذشت چند هفته هنوز نامه ای دریافت نکرده م.

نقل قول نوشته اصلی توسط moghri_a نمایش پست ها
    سلام،
    من 8 مارس مصاحبه داشتم برای ویزای بی 1 (کنفرانس)،
    افسر بعد از دریافت مدارک گفت ویزای شما صادر شده و برگه صورتی بهم داد،
    الان که سایت https://ceac.state.gov رو چک می کنم وضعیتم رو میزنه Administrative Processing
    حالا سوالم اینه که آیا باید منتظر دریافت ایمیل صدور ویزا از طرف سفارت باشم یا اینکه از الان میتونم برای پیکاپ اقدام کنم و مدارک رو بفرستم؟
    ممنون میشم که پاسخ بدید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hastiiii نمایش پست ها
    دوستان لطفا من را راهنمایی کنید.
    کسانی که روز مصاحبه برگه ی صورتی دریافت میکنند , درواقع درجا approve میشن از سفارت نامه ای دریافت می کنند؟ من چند وقت پیش approve شدم اما بعد از گذشت چند هفته هنوز نامه ای دریافت نکرده م.
    ,وقتي درجا ويزاتون تاييد ميشه ديگه منتظر نامه ي جديد نبايد باشيد و هر زمان كه براتون مناسبه پاس رو بفرستيد تا ويزا چاپ بشه. تا زماني هم كه ويزاتون چاپ نشده رو همين Admin. Process‌ ميمونه. مني اش اين نيست كه كليرنس بهتون خورده. واسه اينكه مشكلي پيش نياد هرچه زودتذ بفررستيد تا خيال خودتون راحت بشه و ويزاتون برسه دستتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Radioseeker نمایش پست ها
    ,وقتي درجا ويزاتون تاييد ميشه ديگه منتظر نامه ي جديد نبايد باشيد و هر زمان كه براتون مناسبه پاس رو بفرستيد تا ويزا چاپ بشه. تا زماني هم كه ويزاتون چاپ نشده رو همين Admin. Process‌ ميمونه. مني اش اين نيست كه كليرنس بهتون خورده. واسه اينكه مشكلي پيش نياد هرچه زودتذ بفررستيد تا خيال خودتون راحت بشه و ويزاتون برسه دستتون
    ممنون دوست عزیز، من برای Fall 2015 اقدام کرده م ، بنظر شما با توجه به این فاصله زمانی بهتره کی پاسپورتم رو بفرستم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)