نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 6 از 27 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 264

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزا آمریکا از ایروان - 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا آمریکا از ایروان - 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط VOLVO نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز. اگه امکانش هست لطفا بنده حقیر رو راهنمایی کنید. تاریخ انقضای Case number پدر و مادر من 31 مارس 2015 بود.متاسفانه به دلیل مشغله کاری و عدم آگاهی از لینک کنترل Case number سفارت نتوانستیم سر موقع برای پیکاپ ویزا اقدام کنیم.حالا به نظر شما اگه پدر و مادر من به سفارت برن فکر میکنین بهشون ویزا بدن یا نه؟؟؟ ایا ممکنه که سفارت به پدر و مادرم به خاطر دیر مراجعه کردنشون گیر بده؟؟؟
    با تشکر فراوان : سهیل
    به نظر من لازم نیست پدر و مادر شما شخصاً بروند سفارت، پاسپورتهای ایشان را به آژانس مسافرتی خودتان یا یک شخص آشنا بدهید که برای پیک آپ اقدام کنند ممکن است که ایرادی نگیرند (چون هنوز تاریخ 31 مارس 2015 روی سایت هست)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aliaz91 نمایش پست ها
    دوستان خواهش مي كنم هركي مي تونه منو راهنمايي منه
    من ٤ نوامبر سفارت مصاحبه داشتم ، اپروو شدم ولي چون مارچ مي خواستم برم افيسر گفت ژانويه بفرست
    گذشت و من ١٢ دسامبر ايميل زدم كه كي بفرستم اينا هم گفتن وسط ژانويه
    من دو هفته پيش پاسم رو فرستادم ، سايت ١٢ ژانويه آپديت شد ولي هنوز ايشو نشده
    من ديشب ميل ردم سفارت الان اينو جواب دادن
    Dear Mr. Aziz,

We would like to inform you that your Administrative Processing has started and is still pending. Due to the high volume of applications, unfortunately, we are not able to provide you the approximate date when your Administrative Processing will be finished. However, we assure you that as soon as it is finished, your case number will be announced on our web page. If your case number is not announced, you can safely assume that it is still pending. You can check the status by visiting our website and using your case number (your DS-160 barcode number, which is also written on the letter provided to you by the consular officer): http://armenia.usembassy.gov/nivcasenumber.html

Sincerely,

الان من دقيقا بايد چيكار كنم
    پاسم هم تو سفارته
    باید صبر کنی تا دوباره شماره case number درسایت ظاهر بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ostad1394 نمایش پست ها
    به نظر من لازم نیست پدر و مادر شما شخصاً بروند سفارت، پاسپورتهای ایشان را به آژانس مسافرتی خودتان یا یک شخص آشنا بدهید که برای پیک آپ اقدام کنند ممکن است که ایرادی نگیرند (چون هنوز تاریخ 31 مارس 2015 روی سایت هست)
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز:

سه شنبه هفته قبل با کمی دلهره به سفارت آمریکا در ایروان رفتیم. در لیست نگهبان اولی که سمت خیابان بود اسم پدر و مادر من بود ولی در لیست نگهبان ساختمان سفارت اسمشان نبود و همین باعث کمی سوال و جواب آنها از ما شد. بعدش پاسپورتها رو در صندوق انداختیم تا اینکه روز جمعه تحویل گرفتیم. فقط نکته جالب این بود که این سفارت Clearance زن و شوهر ها رو تک تک بررسی نمیکنه. منظورم اینه که فقط شماره پرونده پدرم در سایت بود و از شماره پرونده مادرم اصلا خبری نبود. به عبارت بهتر مادرم رو زیر مجموعه پدرم در نظر گرفته بودند در حالی که سه سال پیش وقتی که از آنکارا اقدام کرده بودیم Clearance انها رو انفرادی بررسی کرده بودند.
    با تشکر فراوان از راهنمایی های بسیار راهگشای دوستان عزیز:

سهیل

Junior Member

سلام بر همگی. ایا کسی هست که فردا سه شنبه برای پیک اپ ویزا به ارمنستان بره ؟
    و بتونه فردا پاسپورت مامان من را تحویل بده؟ به من پیام بدین لطفا.

Junior Member

سلام،
    ویزای من اماده هست (بدون کلیرینس). میشه لطفا راهنمایی کنید برای پیکاپ (غیر حضوری) به کجا باید مراجعه کنم. هزینش حدودا چقدره و چند روز طول میکشه. ممنون.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی هست این هفته واسه پیکاپ ویزا بره ارمستان. می خواستم اگه امکان داره ویزای منم بگیره. هزینه هم هر چی باشه تقدیم میکنم. ممنون

Junior Member

سلام
    دوستان برای پیکاپ ویزا ارمنستان چه آژانسی رو توصیه می کنید؟
    ممنون می شم کمک کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohad1987 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان برای پیکاپ ویزا ارمنستان چه آژانسی رو توصیه می کنید؟
    ممنون می شم کمک کنید.
    ایران آنکارا

Junior Member

سلام
    دوستان، همسر من براى گذراندن يك دوره تقاضاى ويزاى B1/B2 كرد و من نيز به عنون همراه تقاضاى همين ويزا رو كردم و به هر دوى ما كليرنس خورد، حالا بعد ٣/٥ ماه كيس نامبر من اومده و كلير شدم ولى مال همسرم هنوز نيامده
    به نظر شما پاسپورت من رو براى پيكاپ ارسال كنيم؟ با توجه به اينكه دليل اصلى سفر ما همسرم بوده و در واقع همسرم main applicant بوده آيا issue شدن ويزاى من ممكنه دچار اشكال بشه ؟

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

*توجه*

شاید این مشکل روی پیکاپ هم تاثیر بذاره. اسکرین شات از سفارت امریکا در ایروان:

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)