نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1 از 27 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 264

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزا آمریکا از ایروان - 2015

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

Arrow آرشیو: Pick Up ویزا آمریکا از ایروان - 2015

پیام مدیریت

دوستان گرامی، با توجه به شروع سال 2015میلادی، ارسالهای قبلی مربوط به پیکاپ ویزا آمریکا از ایروان در
    آرشیو قرار داده شد . شما می توانید برای مطالعه مطالب قبلی به آرشیو مراجعه و در تاپیک فعلی به بحث و تبادل نظر در چهارچوب محتوای تاپیک بپردازید.

با آرزوی موفقیت یکایک دوستان
    ویرایش توسط Olympia : January 2nd, 2015 در ساعت 09:59 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا آمریکا از ایروان - 2015

اساتید محترم.
    یه سوال داشتم.
    وقتی پاسپورت میرسه به سفارت و ویزا صادر میشه، تو وضعیت ADMIN PROCESS تغییری باید صورت بگیره؟ یعنی یکی دو ساعت بعد اینکه کار ویزات تمومه اونجا آپدیت میشه و میزنه issued؟؟

آخه من خیلی از شماره هارو که نگاه میکنم تو سایت هنوز admin process هستن. یعنی اینا ویزاهاشونو نگرفتن؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezapalang نمایش پست ها
    اساتید محترم.
    یه سوال داشتم.
    وقتی پاسپورت میرسه به سفارت و ویزا صادر میشه، تو وضعیت ADMIN PROCESS تغییری باید صورت بگیره؟ یعنی یکی دو ساعت بعد اینکه کار ویزات تمومه اونجا آپدیت میشه و میزنه issued؟؟

آخه من خیلی از شماره هارو که نگاه میکنم تو سایت هنوز admin process هستن. یعنی اینا ویزاهاشونو نگرفتن؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام
    من تجربه ی خودمو بگم که برای دو هفته پیش بود: برای من روز دوشنبه آپدیت شد (آژانس رسوند به سفارت)، روز سه شنبه باز هم آپدیت شد (هنوز هم Admin. Process. بود). روز چهارشنبه اش نزدیک های ظهر issued شد. ممکنه یک بار آپدیت بشین قبل صادر شدن یا دوبار
    الان به تعطیلات ژانویه خورده مسئله ممکن هستش که سرعت صدور ویزای شما بیاد پایین باید صبر داشته باشید.

سلام دوستان. من پاسپورتو دوشنبه دو هفته پیش یعنی تقریبا 11 روز پیش دادم شرکت برام ویزا رو بیاره. اما هنوز هیچ اتفاقی نیافتاده. چیکار کنم بنظرتون؟ من 7 ژانویه پرواز دارم و تاریخ I-20 هم هست. هر چقدم ایمیل میزنم سفارت جواب نمیدن
    You have the power; awesomeness and courage to defeat conquer and crash through any barriers, obstacles and challenges that stand in your way. So be all you can be, and make the rest of your life the best of your life...

Junior Member

خیلی منتظرم ! اصلا هیچ اتفاقی نیوفتاده تو این 9 روز! کسی اطلاعی داره از سفارت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mnavaki نمایش پست ها
    سلام دوستان. من پاسپورتو دوشنبه دو هفته پیش یعنی تقریبا 11 روز پیش دادم شرکت برام ویزا رو بیاره. اما هنوز هیچ اتفاقی نیافتاده. چیکار کنم بنظرتون؟ من 7 ژانویه پرواز دارم و تاریخ I-20 هم هست. هر چقدم ایمیل میزنم سفارت جواب نمیدن

آیران آنکارا دادی؟ اونا این شرکت میگه 7 تا 10 روز کاری، آیا 10 روز کاری از تاریخی که بهشون دادی گذشته؟ طبق جوابی که همین بالا sayyed به من داده، شاید اصلا شرکتی که شما بهش دادی هنوز پاستو به اونا نداده...!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ajn00 نمایش پست ها
    میشه بگی شما به کدوم شرکت دادی؟ و جند روز کاری گذشته ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علم و صنعت ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط ajn00 نمایش پست ها
    من هم منتظر ام. می دونم که دوشنبه پاسم تحویل شده. دیروز، یعنی 1 ژانویه (که روز تعطیل سفارت بود) آپدیت شدم ولی صادر نشده هنوز. من به امید دوشنبه 5 ژانویه هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mnavaki نمایش پست ها
    اگه که واقع گرا باشیم با توجه به این که تا دوشنبه ام 5 ام بعیده که ویزای شما صادر بشه، شما هرچه سریع تر تاریخ بلیطتتون رو بندازین عقب، حداقل یک هفته و شاید هم بهتر باشه 10 روز. اگه که دانشگاه شما رو دیرتر از هفتم ثبت نام می کنه (که ایشالا می کنه، از دانشکده یا مسئول دانشجوهای بین المللی دانشگاهتون بپرسین) هیچ نگرانی نداره، چون تا یک ماه بعد از تاریخ I-20 میشه وارد خاک امریکا شد که محض اطمینان شما یک نامه‌ی Late-Arrival هم بگیر. سفارت هم جواب نمیدن دلیلش واضحه، خب تعطیلاته و البته فردا و پس فردام که آخر هفته س دیگه اصن خبری نخواهد بود.
    اصلا صبر نکن که تا اون موقع ویزا برسه، چون که از پرواز هم میمونی و یه ضرر مالی هم اضافه میشه این وسط.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezapalang نمایش پست ها
    آیران آنکارا دادی؟ اونا این شرکت میگه 7 تا 10 روز کاری، آیا 10 روز کاری از تاریخی که بهشون دادی گذشته؟ طبق جوابی که همین بالا sayyed به من داده، شاید اصلا شرکتی که شما بهش دادی هنوز پاستو به اونا نداده...!!!
    نه به قصران گشت. میگن پاست سفارته و کارگذارمون گفته 9 ژانویه صادر میشه
    You have the power; awesomeness and courage to defeat conquer and crash through any barriers, obstacles and challenges that stand in your way. So be all you can be, and make the rest of your life the best of your life...

صفحه 1 از 27 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)