نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 2 از 27 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 264

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزا آمریکا از ایروان - 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا آمریکا از ایروان - 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط mnavaki نمایش پست ها
    نه به قصران گشت. میگن پاست سفارته و کارگذارمون گفته 9 ژانویه صادر میشه
    قصران گشت به من هم همین رو گفت، به خاطر همین هنوز هم بلیط نگرفتم. تاریخ I-20 من 7 ژانویه ست، از آفیسر اینترنشنال دانشگاه نامه late arrival خواستم گفت دیگه صادر نمی کنیم ولی اگه دیرتر میای توی فرودگاه توضیح بده بیا. گویا تا حدود 1 هفته دیرتر از تاریخ I-20 میشه راضیشون کرد. احتمالاً از دانشکده باید بپرسیم که ثبت نام می کنن یا نه. فقط موندم اگه همون 9 ژانویه هم یه بازی دیگه در بیارن باید چی کار کرد.

Junior Member

سلام خدمت عزیزان،
    یک پیشنهاد برای دوستانی که منتظر صادرشدن ویزا از ایروان و پیکاپ توسط ایران-آنکارا هستند؛
    خب همگی منتظر صادرشدن ویزامون در روز دوشنبه پنجم ژانویه و در بدبینانه ترین حالت نهم ژانویه هستیم.
    با توجه به اینکه تاریخ آی 20 ها از جمله آی20 خودم نزدیکه، باید بلافاصله پس از پیکاپ از آژانس بخواهیم که پاسپورت و ویزارها رو بلافاصله تعد از صادر شدن بفرسته تهران (این آژانس به طورعادی روزهای پنجشنبه ارسال به تهران رو انجام میده و این یعنی سه الی پنج روز تاخیر اضافه !! (( من پیشنهادم اینه که با هماهنگی با هم از آژانس بخوایم ابلافاصله پاسپورت و ویزا ها رو بفرسته تهران و اگر احیانا هزینه ای خواست Share کنیم. چون ورود به امریکا پس از گذشتن تاریخ آی20 ریسک و هزینه خیلی بالاتری داره!
    سپاس
    ویرایش توسط siavash27 : January 3rd, 2015 در ساعت 12:23 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط babak1905 نمایش پست ها
    قصران گشت به من هم همین رو گفت، به خاطر همین هنوز هم بلیط نگرفتم. تاریخ I-20 من 7 ژانویه ست، از آفیسر اینترنشنال دانشگاه نامه late arrival خواستم گفت دیگه صادر نمی کنیم ولی اگه دیرتر میای توی فرودگاه توضیح بده بیا. گویا تا حدود 1 هفته دیرتر از تاریخ I-20 میشه راضیشون کرد. احتمالاً از دانشکده باید بپرسیم که ثبت نام می کنن یا نه. فقط موندم اگه همون 9 ژانویه هم یه بازی دیگه در بیارن باید چی کار کرد.
    منم تاریخ I-20 ام 7 ژانویه اس. اما دانشگاه گفته تا 12 ژانویه هم دیر برم اکیه. اما این شرکته میگه اگه نهم صادر بشه نهایتا 12 ژانویه میرسه دستم ویزا. با این اوصاف من 13 ژانویه بلیط بگیرم مشکلی پیش نمیاد به نظرتون از سمت دانشگاه؟
    You have the power; awesomeness and courage to defeat conquer and crash through any barriers, obstacles and challenges that stand in your way. So be all you can be, and make the rest of your life the best of your life...

Junior Member

سلام دوستان. من returning student بودم و برای ویزا رفتم ارمنستان. الان کلیر شدم و باید پاسپورتم رو بفرستم سفارت. از طرفی بلیت برگشتم برای صبح روز ١٤ ژانویه هست. به نظر شما چه کار باید بکنم تا به موقع پاسپورتم به سفارت برسه و برگرده تا من هم به پروازم برسم؟ کدوم آژانس رو پیشنهاد میکنین?

اگه کسی شخصا واسه پیکاپ میره ممنون میشم اگه پاسپورت من رو هم ببره .
    پیشاپیش ممنون

Junior Member

دوستان من چند سوال دارم،
    1) این آژانس ها میگن که مجوز حمل پاسپورت دارن ولی من از چند نفر پرسیدم و متوجه شدم که همچین مجوزی وجود نداره یا به عبارتی این کار غیرقانونی هست و اگر به هر دلیلی مشکلی پیش بیاد دستمون به جایی بند نیست. آیا کسی اطلاعی از این موضوع داره؟ من بعد از اینکه پاسم رو به یه آژانس سپردم این موضوع رو متوجه شدم و الان خیلی نگرانم.
    2) آژانس مربوطه با همین عنوان که ما مجوز حمل پاسپورت داریم، از من وکالت نامه نگرفت! آیا برای پیکاپ وکالت نامه شخص نیاز هست؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علم و صنعت ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط darvack نمایش پست ها
    دوستان من چند سوال دارم،
    1) این آژانس ها میگن که مجوز حمل پاسپورت دارن ولی من از چند نفر پرسیدم و متوجه شدم که همچین مجوزی وجود نداره یا به عبارتی این کار غیرقانونی هست و اگر به هر دلیلی مشکلی پیش بیاد دستمون به جایی بند نیست. آیا کسی اطلاعی از این موضوع داره؟ من بعد از اینکه پاسم رو به یه آژانس سپردم این موضوع رو متوجه شدم و الان خیلی نگرانم.
    2) آژانس مربوطه با همین عنوان که ما مجوز حمل پاسپورت داریم، از من وکالت نامه نگرفت! آیا برای پیکاپ وکالت نامه شخص نیاز هست؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    1) اونطور که به من گفتن، قبل از ارسال پاسپورت ها و برای اینکه مشکلی پیش نیاد، پاسپورت ها رو می برن پلیس امنیت و مجوز میگیرن تا در فرودگاه به مشکل برنخورن
    2) نیازی به وکالت دادن نیست، هرکسی می تونه پاس رو تحویل سفارت بده، وقتی تحویل داد یک تیکیت قرمز رنگ می دن بهش، موقعی که پاس آماده شد، با نشون دادن تیکت قرمز پاس رو تحویل میگیرین

خلاصه اینکه نگران نباشین، معمولا آژانس ها رسید دریافت پاسپورت رو هم به شخص میدن البته، که نشون میده شما پاسپورتت رو تحویل این آژانس دادی.

Junior Member

سلام
    دوستانی که پاسشونو دادن ایران انکارا
    چند روزه پیک اپ میکنند
    چه روزایی ارسال از تهران و ایروان دارند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط proximo35 نمایش پست ها
    1) اونطور که به من گفتن، قبل از ارسال پاسپورت ها و برای اینکه مشکلی پیش نیاد، پاسپورت ها رو می برن پلیس امنیت و مجوز میگیرن تا در فرودگاه به مشکل برنخورن
    2) نیازی به وکالت دادن نیست، هرکسی می تونه پاس رو تحویل سفارت بده، وقتی تحویل داد یک تیکیت قرمز رنگ می دن بهش، موقعی که پاس آماده شد، با نشون دادن تیکت قرمز پاس رو تحویل میگیرین

خلاصه اینکه نگران نباشین، معمولا آژانس ها رسید دریافت پاسپورت رو هم به شخص میدن البته، که نشون میده شما پاسپورتت رو تحویل این آژانس دادی.
    ممنون از راهنماییتون، بله من هم امروز با پلیس گذرنامه تماس گرفتم و راجع به این موضوع سوال پرسیدم. متاسفانه بعضی از دوستان بدون تحقیقات کافی بعضی مطالب رو اعلام میکنن و باعث دلهره و حراس دوستان دیگه میشن. پلیس گذرنامه به من گفت که تعدادی از آژانس ها مجوز حمل پاسپورت دارن که اسامیشون هم مشخصه. دوستان میتونید تماس بگیرید و از داشتن مجوز آژانس مورد نظرتون مطمئن بشید و با آرامش بیشتری پاسپورتتون رو بهشون بسپرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Struct. Eng. - AUT

بچه ها خیلی از آژانس ها به یک نفر ثابت می دن پاسپورت ها رو! یعنی نهایتا دو سه نفر هستند که شما به هر آژانسی بدین، پاسپورت به دست اونها می رسه... شما که زنگ می زنید آژانس اطلاعات می خواین، اونها هم از اون طرف می گیرن و به شما می دن. در نتیجه خیلی وقتها اون طرف به آژانس هم بدقولی می کنه!!
    از نظر پلیس خیلی مهم نیست کی گذرنامه رو می بره، من حضوری اداره گذرنامه ستارخان بودم، گفتن رسید بگیر بده ببرن!!
    سفر قبلی به ارمنستان هم هواپیما کنار همین طرفی که پاسپورتها رو می برد نشسته بودم، شاید 30-40 تا پاسپورت توی کوله پشتی داشت! راحت از فرودگاه خارج شد و به هیچ کسی هم نگفت که داره پاسپورت وارد ایران می کنه....!
    در کل به آژانس های بزرگ و معتبر بدین خیال خودتون راحت تره!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علم و صنعت ایران

من نیم ساعت پیش ویزام issue شد امیدوارم مال همه دوستان هم سریع اکی بشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)