صفحه 12 از 101 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1007

موضوع: آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

پیش فرض پاسخ : آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

دوستان امسال کسی بوده که سفارت براش اون 16 سوال رو فرستاده باشه؟
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emeliano نمایش پست ها
    اگه نگاهى به قسمت "مصاحبه سفارت و تجربيات روز مصاحبه" امسال و سالهاى گذشته بندازيم (كه من شايد باور نكنيد همه پستهارو خوندم در طول دوماه!) به دو نتيجه رسيدم:
    ١- تعداد كسانى كه ريجكت ميشوند و ميان تو فروم اپلاى ابرود كامنت ميذارن خيلى خيلى بيشتر از كسانى هست كه قبول ميشن و ميزنن ميرن امريكا پى درس و ادامه مسيرشون. و در واقع درصد بسيار اندكى ميان اينجا و ميگن ما كارهامون رديف شد و مصاحبه خيلى خوب بود. من حتى ميرفتم پست هاى اون كاربرى كه ريجكت شده بود رو ميخوندم! ميديدم بعد چند ماه تو فروم بليط امريكا فعاليت داشته و بعدش تو قسمت يافتن هم خانه اى و يا همسفر براى فلان شهر امريكا و بعدشم درحال نوشتن تجربياتش از مشاهداتش در امريكا! يعنى طرف ديگه نيومده به فروم تجربيات بنويسه چى شد و چطور شد كه من بعد ريجكت دوباره اكسپت شدم! كلا من بيشتر از آه و ناله و گله در فروم تجربيات ميبينيم تا قبولى! برا همينه كه اين تفكر به وجود اومده كه مصاحبه سفارت خيلى سخته.
    ٢- خيلى از كسايى كه ريجكت ميشن قطعا ريگى به كفششون هست كه از گفتنش در اين فروم شونه خالى ميكنن!! مثلا طرف مياد ميگه من رفتم نشستم جلو آفيسر، ايشون يه زير چشى نيگا كرد! بلد شد رفت! برگشت نشست! يه چيزى تو كامپيوتر نوشت! گفت: متاسفم من قانع نشدم!!!!

به نظر من يه نگاهى به مداركى كه جناب هايزنبرگ با توضيحات كامل نوشته بندازين و اونا رو همراهتون داشته باشيد و با تسلط پيش بريد، و اين تاپيك هاى تجربيات رو هم اصن نخونيد (از من گفتن!) چون جز استرس چيزى نصيبتون نميشه!!
    موفق باشيد همگى
    خیلی قبول دارم.
    یکی از دوستان بود فول فاند، بعد می فرمودن که بصورت عجیبی تو مصاحبه ریجکت شدن در حالیکه اصلا مشکلی نداشتن.
    بعدا که از ایشون پرسیدم دیدم نفت خوندن و سابقه کار نفتی داشتن! این دادن اطلاعات ناقص تو فروم فقط باعث گمراهی و استرس بقیه میشه.
    دوستان اگه می خوان شرایطشون رو با بقیه در میون بذارن خب کامل بگن تا اگه از بزرگان فروم کسی راه حلی تو ذهنش هست به ایشون کمک کنه. وگرنه دادن اطلاعات ناقص به هیچ کسی کمکی نمی کنه.

عزیزانی که اواخر مارچ مصاحبه داشتند نمیخوان تجربیات خودشونو بنویسند؟ یه آمار بدین از جو سفارت این روزا ؟ آفیسرا چطورند؟ الان گیر رو چیه؟ مصاحبه ها طولانیه یا کوتاه؟ از 16 سوال و .....

دوست عزیز، میشه بگی جواب 2 ( why did u choose US?) رو چی دوست دارن بشنوند که به مذاقشون خوش بیاد؟

Junior Member

سلام
    جهت دوستانی که استرس دارن! تجربه ی من از سفارت انکارا بسیار بسیار خوب بود، سوالات که همونهاست که قبلا هم اینجا گفته شده، افیسرها هم واقعا خوب وخوش اخلاق هستن، استرس نداشته باشید، کلیرنس من 8 روز طول کشید! و ویزا هم مالتیپل انتری، دو روز کاری هم طول کشید تا ویزا رو از پست بگیرم، خدا رو شکر تجربه ی خوووووبی از انکارا داشتم و شهر خاطره انگیزی شد برام امیدوارم همه موفق باشید
    ویرایش توسط darya63 : April 2nd, 2015 در ساعت 07:17 PM

Junior Member

سلام دوستان،
    من پدرو مادرم امروز برای مصاحبه رفتن سفارت و خیلی تجربه خوبی بود. تنها مشکلی که هست اینه که با تور نرفتن و انگلیسی حرف نمی زنن. می شه کسانی که اطلاع دارن به من بگن کدوم هتل ها تور لیدر ایرانی داره؟ و معمولا ایرانی ها تو کدوم هتل می مونن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fhooman نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من پدرو مادرم امروز برای مصاحبه رفتن سفارت و خیلی تجربه خوبی بود. تنها مشکلی که هست اینه که با تور نرفتن و انگلیسی حرف نمی زنن. می شه کسانی که اطلاع دارن به من بگن کدوم هتل ها تور لیدر ایرانی داره؟ و معمولا ایرانی ها تو کدوم هتل می مونن؟
    انگلیسی بلد باشن هم فایده ای نداره چون اونها هم انگلیسی بلد نیستن .خیلی کم پیدا میشن کسانی که اونجا بلد باشن انگلیسی حرف بزنن.

Junior Member

سلام دوستان،
    من شنیدم یه دفتر پست هست که مسیرش بهتر از اون دفتریه که سیستم پیشنهاد میکنه و شنبه و یکشنبه ها هم کار میکنه و بهتره برای پیکاپ ویزا اون دفتر رو انتخاب کرد. شما اطلاع دارید اسمش چیه؟

Member pegah84ir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE - AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط nasibehzf نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من شنیدم یه دفتر پست هست که مسیرش بهتر از اون دفتریه که سیستم پیشنهاد میکنه و شنبه و یکشنبه ها هم کار میکنه و بهتره برای پیکاپ ویزا اون دفتر رو انتخاب کرد. شما اطلاع دارید اسمش چیه؟
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-Post%29/page2

Junior Member

ببخشید یه سوال دیگه هم دارم آیا این آقایی که میگین خوب نیست همیشه هر کی صبح باشه با اون می افته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)