صفحه 2 از 101 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1007

موضوع: آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

پیش فرض پاسخ : آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    خیر نیازی به ارائه اصل سند نیست و در صورت نیاز کپی اون کفایت میکنه
    من تایید وزارت خارجه و دادگستری نکردم .با این وجود هم با خودم نبرم ؟

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط hsni330 نمایش پست ها
    من تایید وزارت خارجه و دادگستری نکردم .با این وجود هم با خودم نبرم ؟
    به نظر من یا باید ترجمه رسمی باشه با مهر دادگستری (نیاز به مهر وزارت امور خارجه نیست ) یا ترجمه ناجیت (ترجمه رسمی آمریکا)
    شما کی مصاحبه دارین ؟ توریستی هستین یا دانشجویی؟
    too much love will kill you

به نظر من یا باید ترجمه رسمی باشه با مهر دادگستری (نیاز به مهر وزارت امور خارجه نیست ) یا ترجمه ناجیت (ترجمه رسمی آمریکا)
    29 ژانویه.توریستی
    ولی من سوال کردم گفتن فقط ترجمه کافیه ولی کسی در مورد اینکه اصل سند را با خودم ببرم یا نه اطلاعات کافی نداشت ؟

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط hsni330 نمایش پست ها
    29 ژانویه.توریستی
    ولی من سوال کردم گفتن فقط ترجمه کافیه ولی کسی در مورد اینکه اصل سند را با خودم ببرم یا نه اطلاعات کافی نداشت ؟
    اصل سند اصلا نیازی نیست . البته این نظر منه چون تا بحال ندیدم از کسی بخواهند
    too much love will kill you

بیمه مسافرتی برای ارایه یه سفارت برا ی ویزا توریستی نیازه ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من هم خواستم دین خودم و به این سایت و بچه های زحمت کش این سایت ادا کنم، من و همسرم روز پنجشنبه صبح مصاحبه داشتیم برای ویزای f1 ,f2 با آقای مو بور چشم آبی که خیلی هم خوب بود نکته مهم استرس نداشتن و صادق بودن هست چون آفیسر مشکل شخصی نداره و بیخود رد نمیکنه، از همسرم پرسید چی میخوای بخونی و اینکه مستر یا دکترا؟ بعد در مورد سربازی پرسید و مدارک خواست، بعد پرسید درست تموم شد چی کار میخوای بکنی ، و اینکه هزینت و کی پرداخت میکنه و مدارک مالی و خواست چون همسرم گفت از شرکتشون اسکالرشیپ هم داره اون مدرکم خواست، از من هم پرسید فامیل داری اونجا گفتم بله خالم، گفت کجا بعد گفت کجا میمونین که گفتیم خوابگاه ودر جا برگه تبریک رو داد و گفت پاستون رو از پست بگیرید امروز هم پاسهارو از پستخونه گرفتیم و فردا برمیگردیم، در مورد بقیه کیسها قبل از ما یه خانم برای توریستی بود که ازش پرسید شرکت دولتی هستی اونم گفت نه نیمه دولتی با س،پ،ا،ه کار میکنه شرکتمون و کلیرنس خورد،یه آقایی هم دکتر بود که تحصیلی میخواست بره کلیرنس خورد،یه آقایی برای دکترا بود اون ریجکت شد و یه خانمی هم توریستی میخواست بره دیدن پسرش که در جا گرفت، این بود داستان ما اگر دوستان سوالی دارن خوشحال میشم راهنمایی کنم،در ضمن همسرم پذیرش کاندیشنال داشت برای یک برنامه مهندسی کوتاه مدت یکساله...

نقل قول نوشته اصلی توسط merl نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم خواستم دین خودم و به این سایت و بچه های زحمت کش ادا کنم، من و همسرم روز پنجشنبه صبح مصاحبه داشتیم براب ویزای f1 ,f2 با آقای مو بور چشم آبی که خیلی هم خوب بود نکته مهم استرس نداشتن و صادق بودن هست چون آفیسر مشکل شخصی نداره و بیخود رد نمیکنه، از همسرم پرسید چب میخوای بخونی و اینکه مستر یا دکترا؟ بعد در مورد سربازی پرسید و مدارک خواست، بعد پرسید درست تموم شد چی کا میکنی ، و اینکه هزینت و کی پرداخت میکنه و مدارک مالی و خواست چون همیرم گفت از شرکتشون اسکالرشیپ هم داره اون مدرکم خواست، از من هم پرسید فامیل داری اونجا گفتم بله خالم، گفت کجا بعد گفت کجا میمونین که گفتیم خوابگاه ودر جا برگه تبریک رو داد و گفت پاستون رو از پست بگیرید امروز هم پاسهارو از پستخونه گرفتیم و فردا برمیگردیم، در مورد بقیه کیسها قبل از ما یه خانم برای توریستی بود که ازش پرسید شرکت دولتی هستی اونم گفت نه نیمه دولتی با س،پ،ا،ه کار میکنه شرکتمون و کلیرنس خورد،یه آقایی هم دکتر بود که تحصیلی میخواست بره کلیرنس خورد،یه آقایی برای دکترا بود اون ریجکت شد و یه خانمی هم توریستی میخواست بره دیدن پسرش که در جا گرفت، این بود داستان ما اگر دوستان سوالی دارن خوشحال میشم راهنمایی کنم،در ضکن همسرم پذیرش کاندیشنال داشت برای یک برنامه مهمدسی کوتاه مدت یکساله...
    سلام ممنون، سربازی کجا بودین؟

سلام
    تا جایی که من میدونم به هیچ کدوم نیازی نیست، نه مهر دادگستری و نه مهر وزارت خارجه. تنها ترجمه رسمی باشه بسه.

موفق باشید
    تلاش، قهرمان سازه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid497 نمایش پست ها
    سلام ممنون، سربازی کجا بودین؟
    خواهش میکنم من f2 هستم، همسرم سربازیشو خریده بود.

سلام دوستان عزيز من واسه بار سوم ايندفه از آنكارا مصاحبه شدم 8 ژنويه صبح 5شنبه.قبلا ايروان و دبي مصاحبه شده بودم.ايندفه وضعيت مالي و كاري همش خيلي بهتر شده بود.خيييييييييييييلي سفارت شلوغ بود من كه يخ زدم.موقع گيت امنيتي سفارت نگباناش بهم گفتن تو داري يخ ميزني چرا لباس بيشتر نپوشيدي؟گفن ديگه پليورتو نميخواد بكني همونطوري بيا واسه بازرسي.رفتم تو چند مين بعد انگشتنگاري و ده دقيقه بعدش مصاحبه شدم واسه ويزاي توريستي.نشسته بودم واسه خودم تو سالن انتظارو سرم تو لاك خودم بود يدفه بغل دستيم گفت تلويزينو ببين تو پاريس زدن كشتنا ببييين.تو دلم گفتم به من چه مربوط.اصلا به تو چه مربوط.آخه يعني نميفهمي اينجا جاي اين حرفا نيس.من نميدونم چرا بعضيا اينقدر نفهمن آخه(بلانسبت دوستان).خودش چندبار رفته بود آمريكا عين خيالش نبود.خب من رفتم باجه ي 5 جوون مو بور كه گفتم سلام اصلا جوابمو نداد گفت واسه چي ميخواي ري آمريكا؟بازم گفتم سلامو جواب سوالشو دادم.از شغلم پرسيد و از سفرهام بعد گفت نميتونم ويزا بدم.شك شدم خندم گرفتو فقط زل زده بودم بهش با خنده و بعد تشكر كردمو باباي.
    اون روز ميگن روز خوبي بود و اكثر بچه هاي دانشجو يا درجا گرفتن يا رفتن كليرنس.توريستي هم گرفتن ولي يا خانوادگي بودن يا قبلا شينگن داشتن.چندنفر ريجكت شدن كه منم جزوشون بودم.از تركا هم ديدم رد شدنو اعصاب نداشتن.
    مدارك نخواست.همون ترجمه دادگستري كافيه.مداركو كامل بريد ولي همرو نميگيرن حتما.سفر شينگن مهمه و چند درصد كم هستن كه بدون شينگن ويزاي توريستي ميگيرن مطمينم.اونروز فهميدم مشكلم ريجكتيم چي بوده.چون سوال كردم كه يه دوستي اونجا دارم كه تو فرم اون موقع نوشتم چون اسباب كشي ميكرده كه گفت اصلا مسيله مهمي نيس.مشكل من اين بود كه برنامه ي زماني سفرمو ننوشتم و بعد در مورد كارم خوب ننوشتم و از همه مهمتر سفرام فقط بخاطر ويزا بوده كه هركي باشه ميفهمه واسه چي ويزا ميخوام.حالا 5شنبه وقت سفارت ايتاليا دارم.هركي سوالي داشت در مورد ويزاي توريستي من در خدمتم.با يه زنو شوهري دوست شدم ويزا گرفته بودن دانشجويي كه واسه اين دوستان گلم آرزوي موفقيت و سلامتي دارم فكر كنم همين omid47 باشن.همين دوستمون گفتن فرم دي اس خيلي مهمه و گفتشونو من واقعا قبول دارم و اينكه دروغ نگين دوستان و صادق باشين يا آقاي صادق باشين يا خانم صادق
    ویرایش توسط s_1983 : January 12th, 2015 در ساعت 03:20 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)