صفحه 3 از 101 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1007

موضوع: آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Member pooriya2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc in Biomedical Engineering islamic azad university

پیش فرض پاسخ : آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط s_1983 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز من واسه بار سوم ايندفه از آنكارا مصاحبه شدم 8 ژنويه صبح 5شنبه.قبلا ايروان و دبي مصاحبه شده بودم.ايندفه وضعيت مالي و كاري همش خيلي بهتر شده بود.خيييييييييييييلي سفارت شلوغ بود من كه يخ زدم.موقع گيت امنيتي سفارت نگباناش بهم گفتن تو داري يخ ميزني چرا لباس بيشتر نپوشيدي؟گفن ديگه پليورتو نميخواد بكني همونطوري بيا واسه بازرسي.رفتم تو چند مين بعد انگشتنگاري و ده دقيقه بعدش مصاحبه شدم واسه ويزاي توريستي.نشسته بودم واسه خودم تو سالن انتظارو سرم تو لاك خودم بود يدفه بغل دستيم گفت تلويزينو ببين تو پاريس زدن كشتنا ببييين.تو دلم گفتم به من چه مربوط.اصلا به تو چه مربوط.آخه يعني نميفهمي اينجا جاي اين حرفا نيس.من نميدونم چرا بعضيا اينقدر نفهمن آخه(بلانسبت دوستان).خودش چندبار رفته بود آمريكا عين خيالش نبود.خب من رفتم باجه ي 5 جوون مو بور كه گفتم سلام اصلا جوابمو نداد گفت واسه چي ميخواي ري آمريكا؟بازم گفتم سلامو جواب سوالشو دادم.از شغلم پرسيد و از سفرهام بعد گفت نميتونم ويزا بدم.شك شدم خندم گرفتو فقط زل زده بودم بهش با خنده و بعد تشكر كردمو باباي.
    اون روز ميگن روز خوبي بود و اكثر بچه هاي دانشجو يا درجا گرفتن يا رفتن كليرنس.توريستي هم گرفتن ولي يا خانوادگي بودن يا قبلا شينگن داشتن.چندنفر ريجكت شدن كه منم جزوشون بودم.از تركا هم ديدم رد شدنو اعصاب نداشتن.
    مدارك نخواست.همون ترجمه دادگستري كافيه.مداركو كامل بريد ولي همرو نميگيرن حتما.سفر شينگن مهمه و چند درصد كم هستن كه بدون شينگن ويزاي توريستي ميگيرن مطمينم.اونروز فهميدم مشكلم ريجكتيم چي بوده.چون سوال كردم كه يه دوستي اونجا دارم كه تو فرم اون موقع نوشتم چون اسباب كشي ميكرده كه گفت اصلا مسيله مهمي نيس.مشكل من اين بود كه برنامه ي زماني سفرمو ننوشتم و بعد در مورد كارم خوب ننوشتم و از همه مهمتر سفرام فقط بخاطر ويزا بوده كه هركي باشه ميفهمه واسه چي ويزا ميخوام.حالا 5شنبه وقت سفارت ايتاليا دارم.هركي سوالي داشت در مورد ويزاي توريستي من در خدمتم.با يه زنو شوهري دوست شدم ويزا گرفته بودن دانشجويي كه واسه اين دوستان گلم آرزوي موفقيت و سلامتي دارم فكر كنم همين omid47 باشن.همين دوستمون گفتن فرم دي اس خيلي مهمه و گفتشونو من واقعا قبول دارم و اينكه دروغ نگين دوستان و صادق باشين يا آقاي صادق باشين يا خانم صادق
    دوست عزيز لطفا برو اينارو تو قسمت ريجكت در كليرنس بگو شايد عوااام بالاخره فهميدن نبايد به سفارت دروغ گفت!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s_1983 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز من واسه بار سوم ايندفه از آنكارا مصاحبه شدم 8 ژنويه صبح 5شنبه.قبلا ايروان و دبي مصاحبه شده بودم.ايندفه وضعيت مالي و كاري همش خيلي بهتر شده بود.خيييييييييييييلي سفارت شلوغ بود من كه يخ زدم.موقع گيت امنيتي سفارت نگباناش بهم گفتن تو داري يخ ميزني چرا لباس بيشتر نپوشيدي؟گفن ديگه پليورتو نميخواد بكني همونطوري بيا واسه بازرسي.رفتم تو چند مين بعد انگشتنگاري و ده دقيقه بعدش مصاحبه شدم واسه ويزاي توريستي.نشسته بودم واسه خودم تو سالن انتظارو سرم تو لاك خودم بود يدفه بغل دستيم گفت تلويزينو ببين تو پاريس زدن كشتنا ببييين.تو دلم گفتم به من چه مربوط.اصلا به تو چه مربوط.آخه يعني نميفهمي اينجا جاي اين حرفا نيس.من نميدونم چرا بعضيا اينقدر نفهمن آخه(بلانسبت دوستان).خودش چندبار رفته بود وقت سفارت آمريكا عين خيالش نبود.خب من رفتم باجه ي 5 جوون مو بور كه گفتم سلام اصلا جوابمو نداد گفت واسه چي ميخواي ري آمريكا؟بازم گفتم سلامو جواب سوالشو دادم.از شغلم پرسيد و از سفرهام بعد گفت نميتونم ويزا بدم.شك شدم خندم گرفتو فقط زل زده بودم بهش با خنده و بعد تشكر كردمو باباي.
    اون روز ميگن روز خوبي بود و اكثر بچه هاي دانشجو يا درجا گرفتن يا رفتن كليرنس.توريستي هم گرفتن ولي يا خانوادگي بودن يا قبلا شينگن داشتن.چندنفر ريجكت شدن كه منم جزوشون بودم.از تركا هم ديدم رد شدنو اعصاب نداشتن.
    مدارك نخواست.همون ترجمه دادگستري كافيه.مداركو كامل بريد ولي همرو نميگيرن حتما.سفر شينگن مهمه و چند درصد كم هستن كه بدون شينگن ويزاي توريستي ميگيرن مطمينم.اونروز فهميدم مشكلم ريجكتيم چي بوده.چون سوال كردم كه يه دوستي اونجا دارم كه تو فرم اون موقع نوشتم چون اسباب كشي ميكرده كه گفت اصلا مسيله مهمي نيس.مشكل من اين بود كه برنامه ي زماني سفرمو ننوشتم و بعد در مورد كارم خوب ننوشتم و از همه مهمتر سفرام فقط بخاطر ويزا بوده كه هركي باشه ميفهمه واسه چي ويزا ميخوام.حالا 5شنبه وقت سفارت ايتاليا دارم.هركي سوالي داشت در مورد ويزاي توريستي من در خدمتم.با يه زنو شوهري دوست شدم ويزا گرفته بودن دانشجويي كه واسه اين دوستان گلم آرزوي موفقيت و سلامتي دارم فكر كنم همين omid47 باشن.همين دوستمون گفتن فرم دي اس خيلي مهمه و گفتشونو من واقعا قبول دارم و اينكه دروغ نگين دوستان و صادق باشين يا آقاي صادق باشين يا خانم صادق
    سلام. برای ویزای دانشجویی آمریکا هم شنگن می خواد یا فقط توریستی می خواد؟

سلام
    اكثر دانشجوهايي كه من ديدم و باهاشون تو اين سه سفارتي كه بودم و صحبت كردم نه شينگن نداشتن.اونطور كه من ديدم رشته حساس نباشه حتي درجا هم ميدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط pooriya2014 نمایش پست ها
    دوست عزيز لطفا برو اينارو تو قسمت ريجكت در كليرنس بگو شايد عوااام بالاخره فهميدن نبايد به سفارت دروغ گفت!
    واقعا با دروغ كار خرابتر ميشه.دروغ ميگن بعضيا و اونوقت ما كه مداركمون كامله و راستشو ميگيم بايد به آتيش بعضي دوستان بسوزيم.من فرمم در هر سه سال يه چيز بوده و فقط موقعيت شغليم تغيير كرد منم تغيير دادم چون حقيقت زندگيم همينه.ولي جوونم و سفر كم دارم تو پاسم واسه همين جاي شك ميذاره متاسفانه.

سلام دوستان
    اگه بعد از ریجکت 306 بری مصاحبه بگی که قبلا اشتباه فکر میکردی اموزشی دو ماهه سپا بودی ولی در واقع تو یه مرکز اموزشی ارتش داشتی خدمت میکردی (مثلا دانشگاه ارتش)، چقدر باورپذیر خواهد بود؟ یک نامه خوب هم جور کنی بهشون بدی. اگه گفتن چه جوری نفهمیدی بگی که اموزشی حالت غیرنظامی داشته و از کلاسهای تئوری تشکیل میشده. ممکنه این دفعه خیلی سفت و سخت چک کنن؟

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط omid497 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه بعد از ریجکت 306 بری مصاحبه بگی که قبلا اشتباه فکر میکردی اموزشی دو ماهه سپا بودی ولی در واقع تو یه مرکز اموزشی ارتش داشتی خدمت میکردی (مثلا دانشگاه ارتش)، چقدر باورپذیر خواهد بود؟ یک نامه خوب هم جور کنی بهشون بدی. اگه گفتن چه جوری نفهمیدی بگی که اموزشی حالت غیرنظامی داشته و از کلاسهای تئوری تشکیل میشده. ممکنه این دفعه خیلی سفت و سخت چک کنن؟
    بنظر من کار خراب تر میشه . و فرصت ویزای آمریکا رو واسه همیشه از دست میدی . بیخیال این راهش نیست
    too much love will kill you

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان

خواهش می کنم از returning students هم خبر بدهید. کسی از دوستان دیدند که returning student پسر reject بشه اخیرا؟
    مـــــرسی

Junior Member

سلام دوستان کسی تا حالا رفته و ویزا بگیره لطفا از تجربیاتش بگه؟؟؟
    کسی بوده برای ویزای دانشجویی با خانواده بهش ویزا بدن؟

Junior Member

سلام بچه ها کسی از وضعیت parakوyas که معماری بودن وکلییر خورده بودن خبر داره؟دلیل کلییر برای معماری واقعا چی میتونه باشه؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazbanooo نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی تا حالا رفته و ویزا بگیره لطفا از تجربیاتش بگه؟؟؟
    کسی بوده برای ویزای دانشجویی با خانواده بهش ویزا بدن؟
    سلام، بله دوست عزیز من و همسرم باهم درجا ویزای دانشجویی گرفتیم ،صفحه دوم تجربمون و نوشتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)