صفحه 4 از 101 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1007

موضوع: آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

پیش فرض پاسخ : آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط s_1983 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز من واسه بار سوم ايندفه از آنكارا مصاحبه شدم 8 ژنويه صبح 5شنبه.قبلا ايروان و دبي مصاحبه شده بودم.ايندفه وضعيت مالي و كاري همش خيلي بهتر شده بود.خيييييييييييييلي سفارت شلوغ بود من كه يخ زدم.موقع گيت امنيتي سفارت نگباناش بهم گفتن تو داري يخ ميزني چرا لباس بيشتر نپوشيدي؟گفن ديگه پليورتو نميخواد بكني همونطوري بيا واسه بازرسي.رفتم تو چند مين بعد انگشتنگاري و ده دقيقه بعدش مصاحبه شدم واسه ويزاي توريستي.نشسته بودم واسه خودم تو سالن انتظارو سرم تو لاك خودم بود يدفه بغل دستيم گفت تلويزينو ببين تو پاريس زدن كشتنا ببييين.تو دلم گفتم به من چه مربوط.اصلا به تو چه مربوط.آخه يعني نميفهمي اينجا جاي اين حرفا نيس.من نميدونم چرا بعضيا اينقدر نفهمن آخه(بلانسبت دوستان).خودش چندبار رفته بود آمريكا عين خيالش نبود.خب من رفتم باجه ي 5 جوون مو بور كه گفتم سلام اصلا جوابمو نداد گفت واسه چي ميخواي ري آمريكا؟بازم گفتم سلامو جواب سوالشو دادم.از شغلم پرسيد و از سفرهام بعد گفت نميتونم ويزا بدم.شك شدم خندم گرفتو فقط زل زده بودم بهش با خنده و بعد تشكر كردمو باباي.
    اون روز ميگن روز خوبي بود و اكثر بچه هاي دانشجو يا درجا گرفتن يا رفتن كليرنس.توريستي هم گرفتن ولي يا خانوادگي بودن يا قبلا شينگن داشتن.چندنفر ريجكت شدن كه منم جزوشون بودم.از تركا هم ديدم رد شدنو اعصاب نداشتن.
    مدارك نخواست.همون ترجمه دادگستري كافيه.مداركو كامل بريد ولي همرو نميگيرن حتما.سفر شينگن مهمه و چند درصد كم هستن كه بدون شينگن ويزاي توريستي ميگيرن مطمينم.اونروز فهميدم مشكلم ريجكتيم چي بوده.چون سوال كردم كه يه دوستي اونجا دارم كه تو فرم اون موقع نوشتم چون اسباب كشي ميكرده كه گفت اصلا مسيله مهمي نيس.مشكل من اين بود كه برنامه ي زماني سفرمو ننوشتم و بعد در مورد كارم خوب ننوشتم و از همه مهمتر سفرام فقط بخاطر ويزا بوده كه هركي باشه ميفهمه واسه چي ويزا ميخوام.حالا 5شنبه وقت سفارت ايتاليا دارم.هركي سوالي داشت در مورد ويزاي توريستي من در خدمتم.با يه زنو شوهري دوست شدم ويزا گرفته بودن دانشجويي كه واسه اين دوستان گلم آرزوي موفقيت و سلامتي دارم فكر كنم همين omid47 باشن.همين دوستمون گفتن فرم دي اس خيلي مهمه و گفتشونو من واقعا قبول دارم و اينكه دروغ نگين دوستان و صادق باشين يا آقاي صادق باشين يا خانم صادق
    من به اشتبا نوشتم omid47 .ببخشيد و منظورم كاربر merl بود كه همراه با همونروز مصاحبه داشتن و موفق شدن .واسه اين دوستان عزيزم آرزوي موفقيت روز افزون دارم.

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    بچه ها من 18 دسامبر به همراه همسرم مصاحبه داشتیم که جفتمون واسه ویزای f1 اقدام کرده بودیم. رشته خودم مکانیک بود و همسرم کامپیوتر. کیسمون یه خورده مشکل داشت از قبیل این که جفتمون i20 دانشگاه دیگه ای هم داشتیم چون دانشگاهی که می خواستیم بریم خیلی دیر جواب ادمیشنش اومدو I20 دیر صادر شده بود.خواهرامون هم امریکا هستن و کار می کنن. تازه خودمم فاند نداشتم. روز مصاحبه فقط CV و RP ازمون خواستن و دیگه هیچی.ولی جفتمون امروز تو سایت انکارا completed شدیم. که این و تو سایت نوشته واسمون:
    Iranian Applicants:

• We are pleased to inform you that the administrative processing for your case is completed. You need to come to our office any Thursday between 14:00-14:30, excluding holidays and some specific dates.
    • !!!!We encourage you to come to our office at least 2 weeks before the above EXPIRATION DATE to allow for timely processing of your visa application!!!!
    • If you applied with family members or a group for your immigrant or nonimmigrant visa, you may have one family or group member return to Ankara in order to collect the visas for all if each case is issuable. Passports delivered by courier, travel agency, or another third party (a family member or friend who did not apply with you) will not be accepted under any circumstances.
    • If a third party is picking up the visa, the individual must provide a notarized letter from the applicant or a document showing a court decision. They must bring a valid official ID.

امیدوارم که خبر خوبی باشه

نا شکری نمی کنم ولی یکم دیر اومده همه کارارو باید عجله ای انجام بدیم دیگه چون 23 ژانویه باید اونجا باشیم. حالا می خوام ببینم کسی از بچه ها هست که بخواد این هفته بره انکارا که ما یه وکالت بدیم ویزای مارو هم بگیره؟
    ممنون می شم اگه زود خبرم کنین.

Junior Member

دوستان سلام
    بیستم آگست سال 2014 در سفارت آنکارا برای ویزای J1 برای خودم و J2 برای همسر و پسرم مصاحبه شدیم. من دکترای ارتباطات دارم و برای تدریس و تحقیق به مدت دوسال به کالجی در نیویورک دعوت شده‌ام؛ با حقوق مناسب. اما کلیر خوردیم و از آن موقع تا الان منتظریم. این در حالی‌ست که افسر مصاحبه کننده به ما گفت این پروسه یک تا دوماه طول می‌کشد. الان پنج ماه گذشته و وارد ماه ششم شده‌ایم اما فقط همسرم کلیر شده. این طولانی شدن نشانه چه چیزی‌ می‌تواند باشد؟ آیا کسی بوده که بعد از مدت مثلا شش ماهه کلیر بشود؟ و اصولا وقتی فرصتی دو ساله است اینهمه طول کشیدن کلیرنس نمی‌تواند نشانه رد شدن کیس باشد؟ ضمنا کسی آیا آدرس ایمیلی از سفارت آمریکا در انکارا دارد که سابقه پاسخگویی داشته باشد؟ متشکر می‌شوم اگر اطلاعات و تجربیات خود را در این مورد به اشتراک بگذارید.
    (ضمنا من سربازی را در سپاه گذرانده‌ام و سابقه اخذ ویزا و سفر به محدوده شینگن و استرالیا را در پاسپورتم دارم. آخرین ویزای شینگنم دوساله مالتی اینتری بود که همچنان هم معتبر است و با این توصیف اصلا فکر نمی‌کردم کلیر بخورم و یا اینقدر طول بکشد)

Junior Member

سلام دوستان
    اگه میشه منو راهنمایی کننین .
    من 30 سالمه مجردم . لیسانس ادبیات انگلیسی دارم میخوام واسه MBA اپلای کنم . الان در حال حاضر سهامدار و مدیر عامل یه شرکت سهامی خواص هستم در رابطه با لوازم خانگی . سابقه کار مدیریتی دارم حدود 5 سال . میخوام MBA بخونم واسه ارتقای کارم و شرکتم تو ایران . پاسپورت جدیدم یک ویزای چین دارم ولی تو پاسپورتای قدیمیم ویزای هند و چین و ارمنستان دارم . BS 60.000 $ که تویژن 40.000 تا میخواد که اضافه هم دارم . قبلا هم ترای نکردم باره اول هستش فک میکنین شانسی دارم واسه ویزا ؟ خدمت سربازی هم معافیت کفالت دارم
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط MahmudF نمایش پست ها
    دوستان سلام
    بیستم آگست سال 2014 در سفارت آنکارا برای ویزای J1 برای خودم و J2 برای همسر و پسرم مصاحبه شدیم. من دکترای ارتباطات دارم و برای تدریس و تحقیق به مدت دوسال به کالجی در نیویورک دعوت شده‌ام؛ با حقوق مناسب. اما کلیر خوردیم و از آن موقع تا الان منتظریم. این در حالی‌ست که افسر مصاحبه کننده به ما گفت این پروسه یک تا دوماه طول می‌کشد. الان پنج ماه گذشته و وارد ماه ششم شده‌ایم اما فقط همسرم کلیر شده. این طولانی شدن نشانه چه چیزی‌ می‌تواند باشد؟ آیا کسی بوده که بعد از مدت مثلا شش ماهه کلیر بشود؟ و اصولا وقتی فرصتی دو ساله است اینهمه طول کشیدن کلیرنس نمی‌تواند نشانه رد شدن کیس باشد؟ ضمنا کسی آیا آدرس ایمیلی از سفارت آمریکا در انکارا دارد که سابقه پاسخگویی داشته باشد؟ متشکر می‌شوم اگر اطلاعات و تجربیات خود را در این مورد به اشتراک بگذارید.
    (ضمنا من سربازی را در سپاه گذرانده‌ام و سابقه اخذ ویزا و سفر به محدوده شینگن و استرالیا را در پاسپورتم دارم. آخرین ویزای شینگنم دوساله مالتی اینتری بود که همچنان هم معتبر است و با این توصیف اصلا فکر نمی‌کردم کلیر بخورم و یا اینقدر طول بکشد)
    سلام دوست عزیز
    به فروم خوش آمدید
    این موضوع به طور طبیعی نشانه چیز خاصی نیست. اگر به بخش کلیرنس برید میبینید که برای بعضی از افراد این مدت بیشتر یا کمتر هست. این اطلاعاتی که دادید به نظر میاد الان دیگه هیچ کاربردی نداره و برای مصاحبه بوده، الان که قبول شدید و رفتید برای کلیرنس دیگه موردی نداره. اگر مورد خاصی توی سابقه زندگیتون نداشتید طبیعتا نباید نگران باشید انشاالله کلیر میشید.

اگر میخواید ایمیل بزنید میتونید از این سایت http://ankaraniv.net/( همون که برای چک کلیرنس میرید ، بخش ارتباط با ما) استفاده کنید. راه های دیگه رو میتونید از بقیه دوستان که قبلا تماس گرفتن بپرسید.

موفق باشید
    تلاش، قهرمان سازه

نقل قول نوشته اصلی توسط alein نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه میشه منو راهنمایی کننین .
    من 30 سالمه مجردم . لیسانس ادبیات انگلیسی دارم میخوام واسه MBA اپلای کنم . الان در حال حاضر سهامدار و مدیر عامل یه شرکت سهامی خواص هستم در رابطه با لوازم خانگی . سابقه کار مدیریتی دارم حدود 5 سال . میخوام MBA بخونم واسه ارتقای کارم و شرکتم تو ایران . پاسپورت جدیدم یک ویزای چین دارم ولی تو پاسپورتای قدیمیم ویزای هند و چین و ارمنستان دارم . BS 60.000 $ که تویژن 40.000 تا میخواد که اضافه هم دارم . قبلا هم ترای نکردم باره اول هستش فک میکنین شانسی دارم واسه ویزا ؟ خدمت سربازی هم معافیت کفالت دارم
    مرسی
    سلام دوست عزیز
    به فروم خوش آمدید
    به نظر میاد که همه افراد برای گرفتن ویزا شانس دارند دلیلی نداره که شما نداشته باشید.
    شما نخست پذیرشتون رو از دانشگاه بگیرید و سپس برای ویزا درخواست بدید. نگران چیزی هم نباشید. توی این راه همه بچه های فروم به شما کمک میکنند.

موفق باشید
    تلاش، قهرمان سازه

Junior Member

Arrow پاسخ : آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط atash نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    به فروم خوش آمدید
    این موضوع به طور طبیعی نشانه چیز خاصی نیست. اگر به بخش کلیرنس برید میبینید که برای بعضی از افراد این مدت بیشتر یا کمتر هست. این اطلاعاتی که دادید به نظر میاد الان دیگه هیچ کاربردی نداره و برای مصاحبه بوده، الان که قبول شدید و رفتید برای کلیرنس دیگه موردی نداره. اگر مورد خاصی توی سابقه زندگیتون نداشتید طبیعتا نباید نگران باشید انشاالله کلیر میشید.

اگر میخواید ایمیل بزنید میتونید از این سایت http://ankaraniv.net/( همون که برای چک کلیرنس میرید ، بخش ارتباط با ما) استفاده کنید. راه های دیگه رو میتونید از بقیه دوستان که قبلا تماس گرفتن بپرسید.

موفق باشید
    متشکرم از پاسخ‌‌تان. منظورتان از "بخش کلیرنس" چیه؟ می‌شه لطفا لینک بدید؟

دوستان سلام
    مشکل از همون سربازی سپاهه

متشکرم از پاسخ‌‌تان. منظورتان از "بخش کلیرنس" چیه؟ می‌شه لطفا لینک بدید؟
    سلام

http://www.applyabroad.org/forum/for...B3-(Clearance)
    تلاش، قهرمان سازه

من چند روز پیش پدر و مادرم سفارت امریکا در انکارا مصاحبه داشتن که می خواهم تجربیات رو اینجا بزارم.
    مادرم همون جا کلیر شده ولی پدرم به کلیرنس خورده ولی چون با هم می خواستن بیان گفتن الان ویزا نمی خواهیم و اونم گفته پس به سلامت!!
    میتونم بگم هیچ مدرکی ازشون نخواستن حتی گواهی مالی! فقط سئوالاتی کرده که چرا می خواهید برید؟ کارتون چیه؟ کجاها مسافرت کردید؟ چقدر می خواهید بمونید؟ و البته در مورد سربازی پدرم هم پرسیده
    من هتل ozilhan رو رزرو کردم ولی ظاهرا امکانات گرمایی مناسبی نداشته. ولی هتل بسیاز نزدیک به سفارت بوده و 10 دقیقه پیاده راه بوده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)