صفحه 46 از 101 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 1007

موضوع: آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

پیش فرض پاسخ : آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

من استرس دارم. این هفته مصاحبه دارم. سفر خارجی زیاد داشتم این کمک نمیکنه به این که آقا این اگر میخواس بره بمونه قبلا میتونست؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی تجزیه دانشگاه صنعتی شریف

[QUOTE=leylarahimi;1985191]من استرس دارم. این هفته مصاحبه دارم. سفر خارجی زیاد داشتم این کمک نمیکنه به این که آقا این اگر میخواس بره بمونه قبلا میتونست؟![/QUOT
    چرا استرس؟ شما با آرامش برو جلو و به این فکر کن که قرار نیست اتفاق بدی بیفته. قطعا سفرهای زیاد شما یه امتیاز مثبته

نقل قول نوشته اصلی توسط saharnesaei نمایش پست ها
    دوست عزیز، میشه بگی جواب 2 ( why did u choose US?) رو چی دوست دارن بشنوند که به مذاقشون خوش بیاد؟
    دوس دارن جوابی بشنون که نشون بده شما آمریکا رو انتخاب نکردید بلکه دانشگاه یا رشته اتون در آمریکا بوده که به مزاقتون خوش اومدهو یعنی یجوری نشون بدین که شما قصدتون ار دانشگاه رفتن این نبوده که برین آمریکا بلکه قصدتون ادامه تحصیل در این دانشگاه یا این رشته خاص بوده یا اگر هم امریکا رو انتخاب کردید چون بهترین دانشگاه ها رو در زمینه رشته اتون داره و بار علمیتون میره بالا. زیاد جهت دهی نکنید که عشق آمریکا داشتید. من خودم واسه همین فوری گفتم که پذیرش های خیلی خوبی از دانشگاه های دیگه دارم که بدونه من لنگ آمریکا نبودم و اگر اینجا نشد میرم اونجا اما در نهایت گفتم که این دانشگاه و تو آمریکا اولویتم هست بخاطر رنک بالاش یا علمی بودنش تو رشته من و علاقه مندیم به زمینه کاریم و اینچیزا. یجورایی باید نشون بدین فقط برای تخصیل دارین میرین امریکا و نمیخواین بمونین. اینکه آدم علمی هستین واقعا و اطاعات دارین راجب دانشگاتون و رشته اتون

نقل قول نوشته اصلی توسط darya63 نمایش پست ها
    سلام
    جهت دوستانی که استرس دارن! تجربه ی من از سفارت انکارا بسیار بسیار خوب بود، سوالات که همونهاست که قبلا هم اینجا گفته شده، افیسرها هم واقعا خوب وخوش اخلاق هستن، استرس نداشته باشید، کلیرنس من 8 روز طول کشید! و ویزا هم مالتیپل انتری، دو روز کاری هم طول کشید تا ویزا رو از پست بگیرم، خدا رو شکر تجربه ی خوووووبی از انکارا داشتم و شهر خاطره انگیزی شد برام امیدوارم همه موفق باشید
    راست میگه انکارا خیلی خوبه. همه به راحتی میگیرن. درصد اونایی که میگیرن خیلی بالاس اگر هم درجا نگیرن که کلیرنس چک میخورن. من خیلی کم دیدم ریجکتی

امروز خانم مو بور چشم ابي منو ريجكت كرد با بند ٢١٤بي
    رشته برنامه ريزي حمل و نقل دكتري فول فاند سربازي معافيت تحصيلي فاميلم نداريم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sinabahramy نمایش پست ها
    سلام. واقعا متاسفم از ریجکت شدنتون. امیدورام زودتر از یه جای دیگه ویزا بگیرین.
    شما خودتون دلیلشو می دونید؟ اخه من نمی دونم مگه واسه اثبات برگشت به ایران تقریبا همه یه داستان تکراری رو نمیگن؟ چرا پس شما رو رد کرده؟
    من هفته بعد انکار مصاحبه دارم و به خاطر اون اقا چاقه تصمیم داشتم اول برم دبی اما دوباره منصرف شدم. پس این خانم هم ریجکت میکنه...
    شما پیشنهادی واسه بقیه ندارین؟
    مرسی

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sinabahramy نمایش پست ها
    ریجکت درجا برای:
    1- فول فاند
    2- رشته Civil- transportation planning (برنامه ريزي حمل و نقل) میشه گفت غیر حساس
    3- بدون سربازی
    4- دانشگاه ممتاز (University of Florida)
    5- اونم از آنکارا! (تازه خانم مو بور چشم آبی مهربون)
    خیلی بعیده. این بند یعنی شما tie ندارید و قصد مهاجرت دارید! اینجارو مطالعه کنید. ضمنا دوتا تا سوال دارم:
    1- فامیل درجه یکی (منظورم پدر،مادر،برادر، خواهر فقط اینا) دارید که خارج از ایران باشه؟ نه لزوما امریکا. خارج از ایران زندگی میکنه.
    2- آیا به دفعات در لاتاری ثبت نام کردین یا آیا پرونده بازی برای مهاجرت از ایران دارین؟ نه لزوما مهاجرت به امریکا.
    ویرایش توسط emeliano : June 1st, 2015 در ساعت 03:56 PM

Junior Member

بعید نیست 1 نفرم با همین شرایط 30 آپریل ریجکت شد

نقل قول نوشته اصلی توسط emeliano نمایش پست ها
    ریجکت درجا برای:
    1- فول فاند
    2- رشته Civil- transportation planning (برنامه ريزي حمل و نقل) میشه گفت غیر حساس
    3- بدون سربازی
    4- دانشگاه ممتاز (University of Florida)
    5- اونم از آنکارا! (تازه خانم مو بور چشم آبی مهربون)
    خیلی بعیده. این بند یعنی شما tie ندارید و قصد مهاجرت دارید! اینجارو مطالعه کنید. ضمنا دوتا تا سوال دارم:
    1- فامیل درجه یکی (منظورم پدر،مادر،برادر، خواهر فقط اینا) دارید که خارج از ایران باشه؟ نه لزوما امریکا. خارج از ایران زندگی میکنه.
    2- آیا به دفعات در لاتاری ثبت نام کردین یا آیا پرونده بازی برای مهاجرت از ایران دارین؟ نه لزوما مهاجرت به امریکا.
    من هيچ فاميل درجه يك و حتي دويي جايي ندارم امسال براي اولين بار لاتاري ثبت نام كرده بودم
    من يه بار قبلا ويزاي تحصيلي كانادا گرفتم واسه ارشد ولي نرفتم چون دير اوند ويزام و ميتونستم ديگه تو ايران بخونم
    الانم همزمان واسه ويزا دانشجويي كانادا اقدام كردم

نقل قول نوشته اصلی توسط SS83 نمایش پست ها
    سلام. واقعا متاسفم از ریجکت شدنتون. امیدورام زودتر از یه جای دیگه ویزا بگیرین.
    شما خودتون دلیلشو می دونید؟ اخه من نمی دونم مگه واسه اثبات برگشت به ایران تقریبا همه یه داستان تکراری رو نمیگن؟ چرا پس شما رو رد کرده؟
    من هفته بعد انکار مصاحبه دارم و به خاطر اون اقا چاقه تصمیم داشتم اول برم دبی اما دوباره منصرف شدم. پس این خانم هم ریجکت میکنه...
    شما پیشنهادی واسه بقیه ندارین؟
    مرسی
    والا خودمم نميدونم درست از من راجع به بعدش پرسيد منم گفتم دادشم شركت ساختماني داره بر ميگردم با اون كار ميكنم گفت اونا جاده ميسازن گفتم نه بعدشم ديگه ريجكت
    تا قبلشم سوال كلي بود فقط كه چرا امريكا و دانشجويي الان يا نه سربازي
    اگه پيشنهاد داشتم خودم استفاده ميكردم كه ريجكت نشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)