صفحه 86 از 101 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 1007

موضوع: آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Junior Member Castiel آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

سلام دوستان
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید. می خواستم ببینم کسی اطلاع داره روی کار آموزی حساسیت هست یا خیر؟ نیروگاه سیکل ترکیبی حساس حساب میشه؟
    سوال دوم: اگر کسی از 2تا سفارت برای 2 تاریخ مختلف وقت داشته باشه نیاز هست که قبل از رفتن به یک سفارت وقت سفارت دیگر را کنسل کند یا خیر؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید. می خواستم ببینم کسی اطلاع داره روی کار آموزی حساسیت هست یا خیر؟ نیروگاه سیکل ترکیبی حساس حساب میشه؟
    سوال دوم: اگر کسی از 2تا سفارت برای 2 تاریخ مختلف وقت داشته باشه نیاز هست که قبل از رفتن به یک سفارت وقت سفارت دیگر را کنسل کند یا خیر؟
    کارآموزی توی پتروشیمی بوده که طرف بخاطرش ریجکت شده! توی رزومه ای که به سفارت میدی ننویس.
    در مورد سؤال دوم اطلاعی ندارم!

دوستان یکی یه نظر بده ،من I-20 ام به قید شرط زبانه و به همراه خانمم و دو فرزندم دارم میرم برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ،(کاردانی رو ترانسفرکردم به دانشگاه سال 2014) سابقه کاری 12 ساله دارم .
    به نظرتون چقدر شانس دارم برای گرفتن ویزا؟

Junior Member

دوستان یه سؤال فوری دارم،از آنجایی که میگن RP واسه ترکیه خیلی مهمه آیا برگه ی RP باید official باشه؟ یعنی مثله I-20 ارسال بشه؟ یا اگه با مهر و امضا استاد ایمیل بشه و پرینت بگیری کافیه؟

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad695 نمایش پست ها
    دوستان یه سؤال فوری دارم،از آنجایی که میگن RP واسه ترکیه خیلی مهمه آیا برگه ی RP باید official باشه؟ یعنی مثله I-20 ارسال بشه؟ یا اگه با مهر و امضا استاد ایمیل بشه و پرینت بگیری کافیه؟
    با مهر و امضا استاد ترجیحا رو سربرگ مناسبه .البته برای من که استاد متن رو داده بود به مدیر گروه و اون امضا کرد و برام فرستاد.

سلام دوستان
    میشه لطفا بفرمایید که دقیقا روز مصاحبه "غیر از مدارک مالی و اسناد"، برای ویزای توریستی چه مدارکی باید همراهمون باشه؟
    1- پرینت کانفرمیشن DS160
    2- پرینت وقت سفارت
    3- عکس
    4-؟؟؟؟؟؟
    5-؟؟؟؟؟؟
    .
    .
    .
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasool123 نمایش پست ها
    ممكنه...اما با توجه به توضيحي كه بهش دادم و اينكه كار شركت در اون زمان اصلا ربطي به نفت نداشت و كاراي مربوط به احداث جاده ها رو انجام مي داديم كه البته تو وبسايت شركت هم ذكر شده و همچنين با توجه به خصوصي بودن شركت به نظر خودم خيلي احتمالش كمه كه با اين بند رد كنند...در هر حال هر نتيجه اي كه گرفته بشه ميام و همينجا واسه اطلاع بقيه دوستان مي گم...
    سلام دوستان... راجع به نوع كيسم و تجربه روز مصاحبه قبلا توضيح داده بودم و ديروز كلير شدم. آرزوي موفقيت براي همه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasool123 نمایش پست ها
    سلام دوستان... راجع به نوع كيسم و تجربه روز مصاحبه قبلا توضيح داده بودم و ديروز كلير شدم. آرزوي موفقيت براي همه
    مبارک باشه ، شما سربازی هم داشتین؟ میشه یکم بیشتر در مورد کیستون توضیح بدین؟ RP هم داشتین؟ ایمیلی بود؟ یا آفیشیال بود؟ منم عمرانم
    ممنون

دوستان یکی یه نظر بده ،من I-20 ام به قید شرط زبانه و به همراه خانمم و دو فرزندم دارم میرم برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ،(کاردانی رو ترانسفرکردم به دانشگاه سال 2014) سابقه کاری 12 ساله دارم .
    به نظرتون چقدر شانس دارم برای گرفتن ویزا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad695 نمایش پست ها
    مبارک باشه ، شما سربازی هم داشتین؟ میشه یکم بیشتر در مورد کیستون توضیح بدین؟ RP هم داشتین؟ ایمیلی بود؟ یا آفیشیال بود؟ منم عمرانم
    ممنون
    سلام
    ممنون... صفحه ٨٣ همين فروم كاملا توضيح دادم راجع به روز مصاحبه. ولي در مورد سوالتون من خدمت معاف بودم. RP هم اصلا نداشتم و وقتي ازم در مورد برنامه درسي تو دانشگاه پرسيد ريسرچ اينترست هاي استاد رو كه تو پروفايلش بود رو گفتم و گفتم كه قراره من تو فلان زمينه باهاش كار كنم. آفيسر هم گفت اوكي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)