صفحه 110 از 117 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1168

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط babakad نمایش پست ها
    دوستان اگه کسی میدونه لطفا راهنماییم کنه...2 ماه دیگه وقت دارم برا ویزای توریستی چه مدارکی احتمال اینکه بهم ویزا بدنو زیاد میکنه...حساب بانکیم خوبه پرینت حساب بانکی کافیه؟خونه و این چیزا هم دارم از خودم ترجمه اونا هم ببرم؟اگه کسی تجربه داره لطفا بهم بگه ممنون
    شما اگه میتونی گردش مالی و میانگین حساب خوب هم با خودتون ببرید. اثبات اینکه تو ایران شغل خوبی داری و حتمااااااا برمیگردی. دعوتنامه و دلیل خوب واسه سفرتون و اینکه نشون بدید قصدتون فقط یه سفر سادست و دوست دارید امریکا رو ببینید و هیچ هدف دیگه ای ندارید. اگه مهر شینگن یا کشورهای دیگه هم تو پاسپورتتون هست که چه بهتر. نشون میده شما اهل مسافرتی و قصد موندن جایی رو نداری. خودتون رو ریلکس نشون بدید به آفیسر
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان مواردی که باعث ریجکت میشه بخاطر حساس بودن رشته در مقطع ارشد،چطور ارزیابی میشه؟ یعنی بررسی میکنن که ما چه واحد هایی رو قراره تو اون دانشگاه بگذرونیم،یا فقط عنوان رشته براشون مهمه مثلا مستر معماری ،courseهای تقریبا مختلفی تو دانشگاهها داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط q26 نمایش پست ها
    سلام دوستان مواردی که باعث ریجکت میشه بخاطر حساس بودن رشته در مقطع ارشد،چطور ارزیابی میشه؟ یعنی بررسی میکنن که ما چه واحد هایی رو قراره تو اون دانشگاه بگذرونیم،یا فقط عنوان رشته براشون مهمه مثلا مستر معماری ،courseهای تقریبا مختلفی تو دانشگاهها داره.
    سلام دوست گرامی.

برای این افراد فقط عنوان رشته و زمینه کاری یا research interests خیلی مهمه. معمولا رشته های نفت، مکانیک و هوافضا خیلی تحت نظر هستند. اما رشته معماری در مواردی دیده شده که حتی درجا هم ویزا گرفتند. اگر رشتتون معماریه اصلا نگران نباشید مگر اینکه سابقه همکاری با مراکز حساس از نظر اونها را داشته باشید

سلام دوستان من و همسرم 10 نوامبر در دوبی مصاحبه داشتیم که به هردومون گفت فکر نمیکنم مشکلی باشه و اکسپت میشین و برگه زرد رو داد و همون روز برای همسرم ایمیل اومد که با 214 ب ریجکت شده...این چطور امکان داره وقتی هرچیزیکه خواست دادیم و خیلی چیزارو نخواست ولی ما داشتیم...هیچچیزی از من نپرسید ولی از همسرم فقط راجع به سربازی پرسید

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsudagar نمایش پست ها
    سلام دوستان من و همسرم 10 نوامبر در دوبی مصاحبه داشتیم که به هردومون گفت فکر نمیکنم مشکلی باشه و اکسپت میشین و برگه زرد رو داد و همون روز برای همسرم ایمیل اومد که با 214 ب ریجکت شده...این چطور امکان داره وقتی هرچیزیکه خواست دادیم و خیلی چیزارو نخواست ولی ما داشتیم...هیچچیزی از من نپرسید ولی از همسرم فقط راجع به سربازی پرسید

سلام. والا از این مسائل قبلا هم پیش اومده. مثلا طرف سال دوم دکتراست هنوز نوشته processing یا اینکه طرف برگه سفید گرفته و باز نوشتند processing. بهترین راه اینه که شما برید از تو سایت واشنگتن وضعیت DS را چک کنید. روز یکشنبه هم به سفارت ایمیل بزنید و بپرسید که علت این ناهماهنگی چیه؟ اگر واشنگتن کیس ایشون را ریجکت کرده باشه نمیشه کاری کرد. در غیر اینصورت احتمالا تصمیم آفیسر درسته و این ایمیل شاید اشتباهی فرستاده شده.

Junior Member

پزشکم...شینگن گرفتم قبلا علاوه بر اون چنتا سفر در سال میرم روسیه و چین هم رفتم خیلی دوست دارم آمریکا هم ببینم امید به خدا ممنون

Junior Member

دوستان یه سؤال فوری دارم، آیا برگه ی RP باید official باشه؟ یعنی مثله I-20 ارسال بشه؟ یا اگه با مهر و امضا استاد ایمیل بشه و پرینت بگیری کافیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه مریلند کالج پارک

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad695 نمایش پست ها
    دوستان یه سؤال فوری دارم، آیا برگه ی RP باید official باشه؟ یعنی مثله I-20 ارسال بشه؟ یا اگه با مهر و امضا استاد ایمیل بشه و پرینت بگیری کافیه؟
    نه همون با امضای استاد کفایت می کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zghasemi نمایش پست ها
    نه همون با امضای استاد کفایت می کنه
    یعنی دیگه ارسال با DHL نمیخاد؟ آخه میگن واسه ترکیه خیلی مهمه، فرقی نداره؟

Junior Member

دوستان کسی جواب نمیده ؟
    ممنونم
    دوستان تو اکانت زده پرینت رسید پول برای وقت سفارت همراه با instruction and confirmation page پرینت شده رو بیارید. من رسید پول رو پیدا میگنم. instruction هم پیدا میکنم اما confirmation دیگه کدوم صفحه هست. یگی لطفا عکسش رو میذاره مرسی
    confirmation ds160 یک مدرک دیگه هست.. این چیه پس

1. Current Passport valid for travel to the United States. The passport must be valid for at least six months beyond the period of stay in the United States (unless exempt by country-specific agreements.)
    2. Passport containing the most recently issued U.S. Visa (if applicable).
    3. Nonimmigrant Visa Application, Form DS-160 confirmation page.
    4. Confirmation and Instructions page printed from this website
    5. One 5 x 5 cm (or 2" x 2") color photo taken within the last 6 months. Further details regarding Department of State photo guidelines can be found at:http://travel.state.gov/content/pass...os/photos.html.
    6. Accompanying family members, unless entering the United States for another purpose, should present a copy of marriage certificate (spouse) and/or copy of birth certification (for unmarried children under 21), as applicable. Please note that originals might not be returned to you. Many visa types require additional documents. Please see the section below.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)