صفحه 14 از 117 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1168

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط Royka نمایش پست ها
    مستر بدون فاند بودن اما مصاحبه اولشون بود،نه گپ هم نداشتن،بله قبل من با همين آفيسر شماره ٣ بودن،دليل خاصي نگفتن فقط اينكه متاسفم شما واجد شرايط نيستيد:-/
    واقعا آدم نمی دونه چطور باید رفتار آفیسرها رو تحلیل کنه
    شاید ایشون فامیلی داشتن تو این ایالت (یا چنتا دانشگاه فقط این ایالت اپلای کردن)، یا تز لیسانشون تو عنوانش چون مخابراتی بودن مثلا عنوانش مرتبط به ماهواره ای چیزی، یا مرتبط با رمز مثلا. من وضعیت شما رو دیدم خیلی خوشحال شدم شاید بچه های مستر بدون فاند تو دبی وضعیت بهتری داشته باشن، ولی ظاهرا نظر قطعی دادن کار خیلی سختیه.
    در کل باید توکل کرد به خدا و نگران نبود، تمام تلاش رو کرد و در انتها هر چی شد شد، الخیر فی ما وقع. من که به خودم میگم زندگی در جریانه و همیشه باید امید داشت و تلاش کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Royka نمایش پست ها
    سلام ب همه ي دوستان
    من امروز ساعت ٨ در دبي مصاحبه داشتم،مراحل قبل مصاحبه دقيقا همون جوري بود ك بارها دوستان اينجا شرح دادن
    شرايط من:مستر بدون فاند طراحي داخلي.٢٥ ساله.دختر.مجرد.
    بعد از اينكه خانوم باجه شماره ٣ منو صدا زدن،با توجه ب اينكه يك بار ٣٥ روز پيش از آنكارا ريجكت شده بود ك در بخش آنكارا توضيح دادم ،اين خانوم با خوشرويي بسيار سوالات زير رو از من پرسيدن:
    براي چ رشته اي ميري؟
    كدوم دانشگاه؟
    رشته ليسانست چي بوده؟
    كدوم دانشگاه فارغ التحصيل شدي؟
    دفعه پيش چرا ريجكت شدي؟
    بعد از اتمام تحصيلت ميخواي چيكار؟
    و در آخر اينكه چرا آمريكا؟چرا ايران نميخوني؟
    Bs رو ببينم
    بعد گفت چند لحظه صبركن،رفت و برگشت تبريك گفت و برگه صورتي رو داد������
    و گفت ويزات مالتي هست
    ب آمريكا خوش اومدي
    سلام دوست عزیز، خیلی مبارک باشه.
    شما با همون پذیرشی که از آنکارا ریجکت شدی رفتی دوبی یا با یه پذیرش جدید؟

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aligerdoo نمایش پست ها
    واقعا آدم نمی دونه چطور باید رفتار آفیسرها رو تحلیل کنه
    شاید ایشون فامیلی داشتن تو این ایالت (یا چنتا دانشگاه فقط این ایالت اپلای کردن)، یا تز لیسانشون تو عنوانش چون مخابراتی بودن مثلا عنوانش مرتبط به ماهواره ای چیزی، یا مرتبط با رمز مثلا. من وضعیت شما رو دیدم خیلی خوشحال شدم شاید بچه های مستر بدون فاند تو دبی وضعیت بهتری داشته باشن، ولی ظاهرا نظر قطعی دادن کار خیلی سختیه.
    در کل باید توکل کرد به خدا و نگران نبود، تمام تلاش رو کرد و در انتها هر چی شد شد، الخیر فی ما وقع. من که به خودم میگم زندگی در جریانه و همیشه باید امید داشت و تلاش کرد.
    واقعا روال کار این آفیسر ها مشخص نیست. ما ایرانیا تو همه زمینه ها از ناسا تا شهرداری های امریکا نفوذ کردیم اما یه ایرانی نیست آفیسر شده باشه بیاد ساز و کارشون رو بگه به ما!! : ) )

نقل قول نوشته اصلی توسط mjamaliii نمایش پست ها
    خیلی تبریک...BS شما چقدر بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mjamaliii نمایش پست ها
    متشكرم،بله با همون پذيرش رفتم،نسبت ب آنكارا فقط فرم دي اس ام عوض شد؛)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samereha2000 نمایش پست ها
    خیلی تبریک...BS شما چقدر بود؟

مررررسي ،١١٠٠٠٠ تاست به نام پدرم البته ب آفيسر گفتم با شوخي،دُنت وُري آي هَوِ كار آي كن سِل ايت؛))))

سلام؛

تبریک می گم که موفق شدید ویزاتونو بگیرید.
    لطفا بیشتر رو این مسئله تاکید داشته باشید که چی بود مشکلتون که رفع کردید، تا بقیه بتونن استفاده کنند و دعاتون کنن. آیا به نظرتون مشکل این نبود که مبلغ بانک استیتمنت شما خیلی بیشتر از مقدار متعارف ای تونی بود؟ که شما اینرو اصلاح کردید و برای این بار موفق به اخذ ویزا شدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kivi نمایش پست ها
    سلام؛

تبریک می گم که موفق شدید ویزاتونو بگیرید.
    لطفا بیشتر رو این مسئله تاکید داشته باشید که چی بود مشکلتون که رفع کردید، تا بقیه بتونن استفاده کنند و دعاتون کنن. آیا به نظرتون مشکل این نبود که مبلغ بانک استیتمنت شما خیلی بیشتر از مقدار متعارف ای تونی بود؟ که شما اینرو اصلاح کردید و برای این بار موفق به اخذ ویزا شدید.
    سلام
    ممنون،من اصلا بانك استيتمنتمو عوض نكردم،البته اگه منظورتون منم،و اينكه قبلا هم گفتم ك در آنكار آفيسر از من نه مدركي خواست نه سوالي پرسيد بعد از يك دقيقه سكوت گفت متاسفم و برگه سفيد روداد،تنها كاري ك اينبار انجام دادم اين بود ك اولا آفيسر برام وقت گذاشت و از من سوال پرسيد و با دقت ب حرفام گوش داد ثانيا من سعي كردم تمام سوالات رو با جزييات كامل جواب بدم و تمام جواب ها رو ب سمت تاكيد ب بازگشت به ايران سوق دادم،همين؛)و البته ازش دعوت كنم ك مداركه مربوط ب جواب هامو ببينه؛)

خیلی ممنونم که پاسخ گفتید.
    لطفا اینرو هم بفرمائید که آیا انکارا همون مرد میانسال و توپل شما رو مصاحبه کرد؟ و دبی افیسر کدوم بود؟ و زمان اختصاص داده شده به تفکیک برای انکارا و دبی چقدر بود برای مصاحبه شما؟
    ایشالله موفق باشید تو کاراتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kivi نمایش پست ها
    خیلی ممنونم که پاسخ گفتید.
    لطفا اینرو هم بفرمائید که آیا انکارا همون مرد میانسال و توپل شما رو مصاحبه کرد؟ و دبی افیسر کدوم بود؟ و زمان اختصاص داده شده به تفکیک برای انکارا و دبی چقدر بود برای مصاحبه شما؟
    ایشالله موفق باشید تو کاراتون
    خواهش مي كنم
    بله آنكارا ي آقاي مسن تپل با ابروهاي بلند شانه شده ك هميشه جلو چشممه:-/دبي ي خانومي بودن با پوست سبزه و موهاي قهوه اي شماره ٣،آنكارا فقط ي سوال پرسيد ك چرا ميري آمريكا بعد يك دقيقه تايپ كرد رفت و با برگه سفيد برگشت،دبي من نزديك هفت هشت دقيقه حرف زدم؛)
    خيلي ممنون شما هم همينطور

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)