صفحه 29 از 117 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 1168

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعتی اصفهان

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط poorya87 نمایش پست ها
    سلام ینی چن روز قبل مصاحبه؟
    ن نیازی نیس
    شب قبل مصاحبه هم اونجا باشید خوبه
    در جواب سوال دوم باید بگم شما بعد چک شدن اولیه ( که اگه جز مدارکتون چیز دیگه ای همراهتون نباشه مثل موبایل و... ) خیلی معطلی ندارید و وارد سالن مشید که اونجادمای هوا خوبه و اذیت نمیشید ولی خب ممکنه تو اون سالن تا نوبت شما بشه ( در هر مرحلش مثل چک کردن پاسپورت و انگشت نگاری و مصاحبتون) کمی معطل بشید.
    موفق باشید
    نه دوست عزیز منظورم روز نبود منظورم همون صبح مصاحبه بود که چقدر زودتر باید بریم و معطلیش برای توبت دهی زیاده؟ یعنی توی اون گرما باید مثلا دو ساعت تو صف وایسیم. البته من ساعت مصاحبه خودمو به 8 صبح تغییر دادم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyaodise نمایش پست ها
    نه دوست عزیز منظورم روز نبود منظورم همون صبح مصاحبه بود که چقدر زودتر باید بریم و معطلیش برای توبت دهی زیاده؟ یعنی توی اون گرما باید مثلا دو ساعت تو صف وایسیم. البته من ساعت مصاحبه خودمو به 8 صبح تغییر دادم.

سلام دوست عزیز. معمولا بچه ها زود میان.حدود 6:30-6 . من و دوستم ساعت 9 وقت داشتیم و از 5:30 اونجا بودیم و اولین نفر. اول مدارک صف ساعت 8 رو میگرن، بعد 8:30 و بعد 9. اما زمان مصاحبه اصلا حساب و کتاب نداره و به ترتیب حضور نیست. چون مثلا مصاحبه من ساعت 10 انجام شد و مال دوستم 11:30. درحالیکه در تمامی مراحل، مدارکمون رو همزمان تحویل داده بودیم. با اینحال فکر میکنم ساعت 6 اونجا باشید خوبه و انشالله کارتون سریع انجام میشه. اما کلا باید احتمال یه بازه زمانی 12-6 رو بدید. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_joukar نمایش پست ها
    سلام . عزیز موضوع کاریت تو ایران و RPتون راجب چه موضوعی بود؟؟
    اینجا روی عملکرد دریچه ی میترال قلب انسان بود و اونجا روی ایمپلنت جایگزین آرنج .

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی شیمی کاربردی دانشگاه محقق اردبیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyaodise نمایش پست ها
    راستش ما خودمون ساعت 8 وقت مصاحبه داشتیم و ساعت 7:15 اونجا بودیم گه صف مربوط به وقت 8
    شلوغ نبود و اصلا معطلی تداشت

Junior Member

دوستان من دانشچوی ریترنینگ هستم پس فردا مصاحبه دارم عکسم همون عکس قبلیه و اینقدر درگیر بودم که فرصت نشد بگم استادم دوباره ریسزچ پلن بنویسه!!! در نتیچه همون پارسالی را آوردم! می خواستم بپرسم حتما عکس و ریسرچ پلن جدید تهیه کنم تا پس فردا؟ امکانش برام هست. از دوستان عکس گرفتند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nomade نمایش پست ها
    دوستان من دانشچوی ریترنینگ هستم پس فردا مصاحبه دارم عکسم همون عکس قبلیه و اینقدر درگیر بودم که فرصت نشد بگم استادم دوباره ریسزچ پلن بنویسه!!! در نتیچه همون پارسالی را آوردم! می خواستم بپرسم حتما عکس و ریسرچ پلن جدید تهیه کنم تا پس فردا؟ امکانش برام هست. از دوستان عکس گرفتند؟
    چرا روزه شک دار میگیری؟ هر دو رو تهیه کن با خیال راحت برو. ریسرچ پلان امن بگیر!

Junior Member

اينكه عكس ds ام عكس قديميه الان عكس جديد بدم مشكلي نيست؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nomade نمایش پست ها
    اينكه عكس ds ام عكس قديميه الان عكس جديد بدم مشكلي نيست؟
    ممنون
    نه، روز مصاحبه، بعضا به یه سری میگن برید الان عکس بندازید برگردید.

من سربازی معاف بودمو ... 9 سالم سابقه کار داشتم که ترجمش نکردم اصن!

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعتی اصفهان

سلام دوستان
    من دوبی مصاحبه دارم آیا گپ تحصیلی دو ساله بین لیسانس و فوق لیسانس که الان ادمیشن فوق گرفتم.(اولین فوقمم هست)میتونه دردسر بزرگی برام بشه؟؟؟؟ در حد ریجکت؟؟ چون تو اون مدت کارم نکردم. ولی بهانه زبان خوندن و یک بهانه خانوادگی خوب براش دارم.
    پروندم همه ی نکات دیگش مثبته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)