صفحه 4 از 117 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1168

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط EBRAM150 نمایش پست ها
    سلام و ممنون از مطرح کردن تجربیاتتون
    ممکنه از وضعیت بچه های ایرانی که در آنروز برای مصاحبه آمده بودند بگید؟
    از شما مدرک دیگه ای درخواست کرد؟
    مسأله ای که برای من قابل توجه بود مراجعه همسرهای مسن زیادی بود که اومده بودن برای مصاحبه. البته تعداد ایرانی ها به نسبت بقیه حدود ۲۰ به ۹۰ درصد جمعیت بود. من چون جزو نفرات اول بودم زیاد متوجه نفرات بعد از خودم نشدم چون اومدم بیرون سریع. من حقیقت رو بگم فکر کنم فقط مدارک مادربزرگم رو ترجمه نکرده بودم. هر چیزی که به نظرم رسیده بود ترجمه کردم.

و البته یه چیزی حدود ۵ تا ۶ میلیون هزینه پست و ترجمه مدارکم رو تخمین میزنم، منظور اینکه تا اونجایی که می‌شه خرج ترجمه و تبدیل مدارک بکنین، کسی‌ نمیدونه چی‌ ممکن لازمتون بشه که حتا فکرشو نمی‌کردین.

مدارکی که ارائه کردم:

۱. تمام مدارک تحصیلی‌
    ۲. تمامی اسناد بانکی‌ خودم و پدرم
    ۳. تمامی سوابق کاریم
    ۴. سند ملکی‌ به اسم خودم
    ۵. نامه پیشنهادی از مدیر بخشی که کار می‌کنم
    ۶. ترجمه سند سربازیم یا همون کارت سربازی

تمام این مدارک هم به صورت دست ای‌ طبقه بندی کردم که احتیاجی به عجله کاری نشه و همینطور مصاحبه گر به راحتی‌ مدارک مربوط به همدیگرو سریع مرور میکرد.

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط baltazzar نمایش پست ها
    مسأله ای که برای من قابل توجه بود مراجعه همسرهای مسن زیادی بود که اومده بودن برای مصاحبه. البته تعداد ایرانی ها به نسبت بقیه حدود ۲۰ به ۹۰ درصد جمعیت بود. من چون جزو نفرات اول بودم زیاد متوجه نفرات بعد از خودم نشدم چون اومدم بیرون سریع. من حقیقت رو بگم فکر کنم فقط مدارک مادربزرگم رو ترجمه نکرده بودم. هر چیزی که به نظرم رسیده بود ترجمه کردم.

و البته یه چیزی حدود ۵ تا ۶ میلیون هزینه پست و ترجمه مدارکم رو تخمین میزنم، منظور اینکه تا اونجایی که می‌شه خرج ترجمه و تبدیل مدارک بکنین، کسی‌ نمیدونه چی‌ ممکن لازمتون بشه که حتا فکرشو نمی‌کردین.

مدارکی که ارائه کردم:

۱. تمام مدارک تحصیلی‌
    ۲. تمامی اسناد بانکی‌ خودم و پدرم
    ۳. تمامی سوابق کاریم
    ۴. سند ملکی‌ به اسم خودم
    ۵. نامه پیشنهادی از مدیر بخشی که کار می‌کنم
    ۶. ترجمه سند سربازیم یا همون کارت سربازی

تمام این مدارک هم به صورت دست ای‌ طبقه بندی کردم که احتیاجی به عجله کاری نشه و همینطور مصاحبه گر به راحتی‌ مدارک مربوط به همدیگرو سریع مرور میکرد.
    امیدوارم که خیلی زود کلیر بشید ولی همون خانوم هم ۲۰ ماه پیش به من گفت تا یک ماه دیگه ویزاتون حاضره ولی الان نزدیک ۲ سال هست منتظرم
    too much love will kill you

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    امیدوارم که خیلی زود کلیر بشید ولی همون خانوم هم ۲۰ ماه پیش به من گفت تا یک ماه دیگه ویزاتون حاضره ولی الان نزدیک ۲ سال هست منتظرم
    وحید یه بار دیگه اقدام کن خوب.از سفارت قبلی کمک میگیرن تو روند کلیرنس جدیدت.2سال شده دیگه تقریبا. که غیر عادیه

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پدر مادر من برای بار دوم اقدام کردن برای ویزای توریستی (پارسال امریکا بودن) دو هفته پیش رفتن مصاحبه رو ! باز هم سوالات قبلی بود ! چندبار از پدرم پرسیده بودند که کارش دولتیه یا نه! و اینکه سربازیش ایا س. پ . ا . ه بوده یا نه !! دفعه قبل هم ازش همین سوال هارو با تاکید و چندباره پرسیدند! دوباره هم کیس نامبرشون کلیرنس خورده ! مثل دفعه پیش ! البته فکر کنم علتش پدرم باشه! چون دفعه قبل مادرم کلیرنس نخورد اما من و پدرم کلیرنس خوردیم! یکم هم مودل سفارت تغییر کرده کسایی که از اپلای ابرود اومده بودن تعجب میکردن! قبلا ایرانی ها شماره داشتن خارجی هارو صدا می زدند الان برعکس شده!!! 0قبلا هممون یه بار از امریکا ویزای بازدید گرفتیم ! این دفعه دومه ! امتحانی برن سفارت ! سخت نمیگیرن زیاد فقط خودتون باشید! یه چیزیم (مدرک بهتره)داشته باشید که بگید بر میگردید
    برای لینک گروه های تلگرامی ویزا, پذیرش, سفارت ها کشورهای مختلف پیام خصوصی بدید

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIREH نمایش پست ها
    وحید یه بار دیگه اقدام کن خوب.از سفارت قبلی کمک میگیرن تو روند کلیرنس جدیدت.2سال شده دیگه تقریبا. که غیر عادیه
    راستش واسه اواسط آپریل دوباره وقت گرفتم . اگه تا اون موقع خبری نشد دوباره میرم واسه اینتریو

Junior Member

راستش واسه اواسط آپریل دوباره وقت گرفتم . اگه تا اون موقع خبری نشد دوباره میرم واسه اینتریو

سلام ممنون، امیدوارم شما هم جوابتون سریعتر بیاد یا اینکه واسه مصاحبه جدید سریعتر جواب بگیرید. ۳ تا چیز خیلی‌ توی مرحله پروسه اداری میتونی‌ کار شمارو عقب بندازه،

. محل خدمت شما،
    . محل کار شما
    . سابقه خانواد‌گی شما.

من، شما و هر کس دیگه ای‌ که میره توی پروسه مرحله اداری، در اصل توی ۲ تا پروسه میره، مرحله اداری و مرحله امنیتی. این میتونی‌ بین ۱۰ هفته تا ۶ ماه طول بکشه، اگر شما بیشتر از ۱۳۰ روز یا ۶ ماه طول کشیده پروندتون، مسلّماً توی پروسه مرحله امنیتی گیر کرده کارتون، اگر این اتفاق افتاده باشه، باید یه فکری به حال اون بکنین. اصولا هر گونه تماس، همکاری یا نزدیکی‌ با س.پ.ا میتون پرونده رو برای همیشه دچار مشکل بکنه.

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ویزای دانشجویی اقدام کردم ولی Job offer ندارم و اینکه ایالتی میرم که برادرم هست , چجوری میتونم ثابت کنم که برمیگردم ایران؟ لطفا من رو راهنمایی کنید.

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط baltazzar نمایش پست ها
    سلام ممنون، امیدوارم شما هم جوابتون سریعتر بیاد یا اینکه واسه مصاحبه جدید سریعتر جواب بگیرید. ۳ تا چیز خیلی‌ توی مرحله پروسه اداری میتونی‌ کار شمارو عقب بندازه،

. محل خدمت شما،
    . محل کار شما
    . سابقه خانواد‌گی شما.

من، شما و هر کس دیگه ای‌ که میره توی پروسه مرحله اداری، در اصل توی ۲ تا پروسه میره، مرحله اداری و مرحله امنیتی. این میتونی‌ بین ۱۰ هفته تا ۶ ماه طول بکشه، اگر شما بیشتر از ۱۳۰ روز یا ۶ ماه طول کشیده پروندتون، مسلّماً توی پروسه مرحله امنیتی گیر کرده کارتون، اگر این اتفاق افتاده باشه، باید یه فکری به حال اون بکنین. اصولا هر گونه تماس، همکاری یا نزدیکی‌ با س.پ.ا میتون پرونده رو برای همیشه دچار مشکل بکنه.
    قبلا چند بار با ویزای آمریکا رو گرفتم که آخریش مربوط به سال ۲۰۱۲ هست
    سربازی من س بوده ولی ۲۲ سال پیش بدون درجه و هیچ مسولیتی
    محل کار هم بصورت خصوصی کار می کنم د زمینه ورزش و هم کار دولتی تو یک شرکت کاملا بدون حرف و حدیث
    و اما مشکل فکر میکنم اونجاست که این دفعه با خوانواده تقاضای ویزا کردم که رو این قضیه اینا مشکل دارند . بهرحال تا اواسط آپریل صبر می کنم اگه خبری نشد دوباره تنها میرم سفارت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hastiiii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ویزای دانشجویی اقدام کردم ولی Job offer ندارم و اینکه ایالتی میرم که برادرم هست , چجوری میتونم ثابت کنم که برمیگردم ایران؟ لطفا من رو راهنمایی کنید.
    سلام هستی‌ جان، من پیشنهاد می‌کنم مراجعه بکنی‌ به این آدرس از همین فرم، که بیشتر در مورد مدارک لازم و تهیه اونها برای ویزا اطلاعات کسب کنی‌.

انجمن: مدارک‌ لازم برای روز مصاحبه

Junior Member

سلام، شما دوباره همون سفارت قبلی وقت گرفتید؟ قبل از مصاحبه جدید قصد دارید پرونده قبلی رو withdraw کنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)