صفحه 5 از 117 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1168

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط motif نمایش پست ها
    سلام، شما دوباره همون سفارت قبلی وقت گرفتید؟ قبل از مصاحبه جدید قصد دارید پرونده قبلی رو withdraw کنید؟
    همون سفارت قبلی و این رو بگم که کاملا ریسیکی هست چون پرونده قبلی رو هم نمی بندند . افیسر میتونه بگه که شما پرونده باز دارید و منتظر همون قبلی باشید .
    too much love will kill you

سلام دوستان ، من واسه مادر و خواهرم واسه اواخر مارچ از دوبی وقت گرفتم ! توریستی میخوان بیان. خواستم ببینم در صورتی که کلیرنس نخورن و آفیسر تصمیم بگیره بدون کلیرنس ویزا رو بده، پروسه اش چه شکلیه؟ چون بلیط برگشت از دوبی رو دقیقا یک روز بعد از وقت مصاحبه گرفتن. خودم که 3 سال پیش ترکیه مصاحبه داشتم، کلیرنس نخوردم و دو روز طول کشید تا پاسپورت با ویزا به دستم رسید. خواستم بدونم دوستان کسی تجربه ویزا بدون کلیرنس رو داره؟ اگه آره، چقدر طول میکشه تا پاسپورت با ویزا برسه دستشون؟ اگه هم کلیرنس بخورن که برگه زرد میدن و باید برگردن و سایت رو چک کنن ، درسته؟ ممنون از راهنماییتون
    بکوش تا عظمت در نگاه تو باشد !

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,ISU

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedt5 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من واسه مادر و خواهرم واسه اواخر مارچ از دوبی وقت گرفتم ! توریستی میخوان بیان. خواستم ببینم در صورتی که کلیرنس نخورن و آفیسر تصمیم بگیره بدون کلیرنس ویزا رو بده، پروسه اش چه شکلیه؟ چون بلیط برگشت از دوبی رو دقیقا یک روز بعد از وقت مصاحبه گرفتن. خودم که 3 سال پیش ترکیه مصاحبه داشتم، کلیرنس نخوردم و دو روز طول کشید تا پاسپورت با ویزا به دستم رسید. خواستم بدونم دوستان کسی تجربه ویزا بدون کلیرنس رو داره؟ اگه آره، چقدر طول میکشه تا پاسپورت با ویزا برسه دستشون؟ اگه هم کلیرنس بخورن که برگه زرد میدن و باید برگردن و سایت رو چک کنن ، درسته؟ ممنون از راهنماییتون
    با سلام،

در صوررتی که کلیرنس نخورن بین 3 تا 5 روز کاری طول می کشه تا پاس رو با ویزاها بدن (معمولا 3 روز). اگرم کلیرنس بخورن که همونطور که گفتین باید برگردن و سایت رو چک کنن.

سلام من برای پدر و مادرم دقت گرفتم ولی هیچ جایی اشاره ای نداشت که فارسی مصاحبه شوند؟ آیا همون جا میشه درخواست کرد
    مرسی

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط can نمایش پست ها
    سلام من برای پدر و مادرم دقت گرفتم ولی هیچ جایی اشاره ای نداشت که فارسی مصاحبه شوند؟ آیا همون جا میشه درخواست کرد
    مرسی
    دبی کلا فارسی مصاحبه میکنه با ایرانی ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_man نمایش پست ها
    من امروز ایمیل کلیر شدنم اومد. تاریخ آی 20 هم فردا یعنی 5 ژانویه هستش.
    رشته: دکترای عمران- فول فاند - پسر - مجرد

سلام. اولا که خیلی تبریک. امیدوارم موفق و پیروز باشید
    سوالم شاید زیاد به اینجا مربوط نباشه. اینکه تاریخ آی 20 تون مال 5 ژانویه است رو من نفهمیدم حقیقتش.
    یعنی بدون اینکه ای 20 اومده باشه رفتین مصاحبه؟؟
    میشه توضیح بدین.
    دوم اینکه رشته شما حساس به حساب نمیاد؟
    اخه ما هوافضاییم و گویا که حساسه. بعد میگفتن که سفارت دبی در زمینه های حساس خیلی بد برخورد میکنه.

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا من را راهنمایی کنید، کسایی که برای ویزای دانشجویی اقدام میکنند و درجا قبول میشن وضعیت ویزاشون چی میشه؟ 1ماه قبل از تاریخ شروع کلاس ها ویزا را صادر میکنند؟

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Hastiiii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا من را راهنمایی کنید، کسایی که برای ویزای دانشجویی اقدام میکنند و درجا قبول میشن وضعیت ویزاشون چی میشه؟ 1ماه قبل از تاریخ شروع کلاس ها ویزا را صادر میکنند؟
    اگه ویزا در جا صادر بشه یعنی 3 ماه مهلت دارین که وارد آمریکا بشین اگه بعد از 3 ماه کلاسها شروع میشه بهتره به آفیسر بگید که الان ویزا رو نمیگیرید و ایشان هم یک برگه صورتی بشما میدهند که تا 3 ماه مهلت یپکاپ ویزا رو با اون دارید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    اگه ویزا در جا صادر بشه یعنی 3 ماه مهلت دارین که وارد آمریکا بشین اگه بعد از 3 ماه کلاسها شروع میشه بهتره به آفیسر بگید که الان ویزا رو نمیگیرید و ایشان هم یک برگه صورتی بشما میدهند که تا 3 ماه مهلت یپکاپ ویزا رو با اون دارید
    مرسی دوست عزیز از پاسخگوییتون ، من ی چیزی رو متوجه نمیشم ، اگر الان ویزا را صادر کنن یعنی اجازه ورود به خاک آمریکا را دادن ، از طرفی کسانی که دانشجویی اقدام کردن 1ماه قبل از شروع کلاس ها اجازه ورود دارن ، خب این منع ورود به چه صورته؟ اگر الان ویزا صادر بشه که میشه وارد خاک آمریکا شد!
    ویرایش توسط Hastiiii : March 4th, 2015 در ساعت 11:35 PM

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Hastiiii نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز از پاسخگوییتون ، من ی چیزی رو متوجه نمیشم ، اگر الان ویزا را صادر کنن یعنی اجازه ورود به خاک آمریکا را دادن ، از طرفی کسانی که دانشجویی اقدام کردن 1ماه قبل از شروع کلاس ها اجازه ورود دارن ، خب این منع ورود به چه صورته؟ اگر الان ویزا صادر بشه که میشه وارد خاک آمریکا شد!
    ویزا ۳ ماه اعتبار داره و شما هم حداکثر یک ماه زود تر میتونید وارد آمریکا بشید . مسله اینجاست که اگه کلاس شما که بتونین از ۳ ماه اعتبار ویزا استفاده کنین . فکر کن ۵ ماه دیگه کلاستون شروع میشه حالا مهدودیت رو فهمیدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)