صفحه 57 از 117 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1168

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط emeliano نمایش پست ها
    شما نمیخاد الان شماره DS رو تو پروفایلت عوض کنی. فقط و فقط یه DS جدید عین همون قبلی سابمیت کن و Confirmationش رو نگه دار پیش خودت. اگه رفتی اونجا دیدی DSت مشکل داره بگو بفرما این شماره DS جدید، اینو وارد کنید به جای قبلی.
    مرسی از راهنمایی...

آیا اگر فرم جدید، مشکل قبلی رو نداشته باشه، همون روز قبول میکنن که شماره فرم رو عوض کنند؟! کسی بوده که این کارو براش انجام داده باشن تا حالا؟

یا میگن که باید خودتون با این فرم جدید وقت میگرفتین و ما نمیتونیم الان براتون آپدیتش کنیم....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power Eng. AUT

سلام
    امروز هم مشکل دسترسی به DS برقرار بود؟
    مرسی

سلام دوستان

با توجه به مسائلی که در خصوص این DS ها پیش اومده یه نکته بدیهی ولی خیلی مهم رو میخواستم بگم.

برای رفاه حال حودتونم که شده نذارین دی اس رو یکی دو روز مونده به مصاحبه پر کنین. یه هفته قبل دو هفته قبل حلا هرچقدر زودتر بهتر. اینجوری به احتمال زیاد خیلی کمتر مشکل میخورین.
    کلا توی پروسه اپلای هیچ کاریو دقیقه نودی انجام ندین

موفق باشین

دوستان من الان خواهرم اونجاس. وقتش 17 بود رفتن سفارت گفتن نمیشه مونده فعلا برا 22 وقت گرفته اما اینکه تا اون روز سیستمها درست بشه یا نه خدا داند فعلا مشکل پابرجاست. همین الان من با کال سنتر تماس گرفتم. اما صبح که زنگ زدم اقایی به اسم محمود گفت محض احتیاط یه دی اس جدید سابمیت کنه و باخودش داشته باشه. حالا باید منتظر موند تا دوشنبه. عصر که زنگ زدم یه آقایی به اسم علی گفت اگه هنوز نیومدید فعلا نیاید تا سیستم درست شه

نقل قول نوشته اصلی توسط samereha2000 نمایش پست ها
    دوستان من الان خواهرم اونجاس. وقتش 17 بود رفتن سفارت گفتن نمیشه مونده فعلا برا 22 وقت گرفته اما اینکه تا اون روز سیستمها درست بشه یا نه خدا داند فعلا مشکل پابرجاست. همین الان من با کال سنتر تماس گرفتم. اما صبح که زنگ زدم اقایی به اسم محمود گفت محض احتیاط یه دی اس جدید سابمیت کنه و باخودش داشته باشه. حالا باید منتظر موند تا دوشنبه. عصر که زنگ زدم یه آقایی به اسم علی گفت اگه هنوز نیومدید فعلا نیاید تا سیستم درست شه
    منم با محمود صحبت کردم، دیگه رو حرف ایشون من دارم می رم. ظاهرا اونجا جواباشونم یکی نیست، هر کی یه حرفی میزنه. ایشالا مشکلی پیش نیاد.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samereha2000 نمایش پست ها
    به حرف این کالا سنتر زیاد توجه نکنید. چون به ما هم با اطمینان 100 درصد گفت اطلاعاتت جلو چشمم است برای احتیاط یک دی اس دیگه هم بیار. ما برای بار دوم رفتیم 16 جون و سیستم خراب بود. هیچ کدوم دی اس ها را قبول نکردند، چون نبود تو سیستم. ظاهراً به کال سنتر گفتند اینطوری به همه جواب بدید. اگر بلیط نخریدید، صبر کنید تا مشکل حل بشه. این شمایید که متضرر میشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering- Optics & Photonics

ارشد برق با زمینه کاری اپتیک
    برای دکترا می رم
    من همیشه دانشجو بودم و کار نکردم و اتفاقا پرسید همینو گفتم و گفتم بعد دکترا میرم ایران کار می کنم.
    سربازی گفتم معافیت تحصیلی دارم و مدرکه ترجمه شدشو نشون دادم.
    از هیچگونه Tie هم ازم نپرسید. نه کاری نه خانوادگی
    گفت پایتخت ایالتت کجاست سریع گفتم.
    البته من زیاد جلو آینه با صدای بلند تمرین کرده بودم و اونجا به منمن نیفتادم و هرچی می خواست سریع بهش می دادم و جوابارو رسا بهش میدادم.
    لیسنینگمم خوب بود همه حرفاشو فهمیدم و نگفتم که تکرار کنه.
    یه لبخند هم داشتم و تو چشاش نگاه می کردم و جواب می دادم.
    دستامم گذاشتم لبه پنجره.
    مدارکمم دسته بندی بود و سریع پیداشون می کردم.
    رزومه خواست بهش دادم و چون RP خوبی داشتم گفتم RP ام دارما! استقبال کرد ازم گرفت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering- Optics & Photonics

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaiiii نمایش پست ها
    سلام دوستان، من براي ارشد MBA يكساله اقدام كردم با سه سال سابقه كار مديريتي و جاب آفر از شركتي كه توش مشغول به كارم، سنم ٢٦ سال، دخترم، ليسانس مهندسي شيمي-صنايع غذايي، پذيرش بدون فاند از يه دانشگاه متوسط تو كاليفرنيا، نامه بانكي خوب،ميخوام از دبي وقت بگيرم، ميخواستم بدونم سفارت رو مديريت چطور ويزا ميده؟ شانسم چقدره؟ممنون ميشم جواب بدين
    سلام
    من چند روز پیش مصاحبه داشتم و تو پست های قبلی هم تجاربمو گفتم. اون دوستیم که رجکت شد برای MBA می خواست بره. از یه کالجی تو نیویورک گرفته بود بدون فاند. نامه بانکی هم داشت. اون آقا بود و چند سال بود کار می کرد.
    چون هم رشتتون بود این اطلاعاتو گفتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elitestudent نمایش پست ها
    سلام
    من چند روز پیش مصاحبه داشتم و تو پست های قبلی هم تجاربمو گفتم. اون دوستیم که رجکت شد برای MBA می خواست بره. از یه کالجی تو نیویورک گرفته بود بدون فاند. نامه بانکی هم داشت. اون آقا بود و چند سال بود کار می کرد.
    چون هم رشتتون بود این اطلاعاتو گفتم.
    سلام ممنون از جوابتون، من شنيده بودم رو MBA خوب ويزا ميدن، نميدونين چه ايرادي ازش گرفتن؟ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Economics (PhD), Concordia

سلام

من 15 June مصاحبه داشتم. برای فوق لیسانس اقتصاد با فاند (البته فاندم کامل نبود و شامل بیمه نمیشد) از یه دانشگاه تو اوهایو. خودم هم لیسانس صنایع و فوق لیسانس اقتصاد دارم. آفیسر باجه 6 با من مصاحبه کرد که آقایی بود که خیلی رفتار خوبی داشتند. I-20 رو ازم گرفت و از رشته و گرایش ام پرسید. بعد ازم CV خواست. خیلی سریع CV ام رو مرور کرد و ازم پرسید که به نظرت مشکلات اقتصاد ایران چیه؟ من که انتظار این سوال رو نداشتم کلیشه ای ترین جواب ممکن رو دادم که اقتصاد ایران دولتی است و .... بعد پرسید به نظرت راه حل اش چیه؟ گفتم افزایش سهم بخش خصوصی و رقابت در اقتصاد و اضافه کردم که البته انجامش برمیگرده به یک سری از تصمیمات سیاسی در سطح کلان، گفت موافقم.
    بعد پرسید کجا کار میکردی گفتم فلان شرکت. گفت چرا میخوای بری این دانشگاه. گفتم یکی از دوستهای دوره لیسانس ام توصیه کرده. بعد پرسید کار شرکتت چی بود؟ گفتم فروش قطعه یدکی. گفت چه جور قطعه ای؟ گفتم برای خودرو. پرسید چه دانشگاههای دیگه ای اپلای کردی منم دانشگاههایی رو که اپلای کرده بودم گفتم. در مورد سربازی پرسید گفتم معاف شدم. گفت کارتت رو بده. کارت رو خیلی سریع نگاه کرد و پس داد. بعد برگه زرد داد به همراه توضیحات معمول و گفت موفق باشی.

با اینکه برا فوق میرفتم و از همین رشته تو ایران فوقم رو گرفته بودم، ولی هیچ سوالی در این زمینه از من نپرسید و فقط از من CV خواست. به نطرم خیلی آدم مثبتی بود.

به دوستم هم که برای دکترای برق پذیرش با فول فاند داشت هم زرد داد. و همچنین به یه آقای دیگه که شریفی بودن و ظاهرا برای دکترای مکانیک میرفتند. ولی به یه بنده خدای دیگه که برای دیدن خواهرش میرفت، سفید داد و ردش کرد. البته به نظرم به اندازه کافی اماده نبود.

پانویس: یه خانمی همه کارهای روتین معمول رو انجام دادند و تا دم باجه آمدند ولی به دلیل اینکه بعد از 9 جون وقت گرفته بودند (اگه درست یادم باشه تاریخ رو)، باهاشون مصاحبه نکردند متاسفانه.

به نظرم اصلا نیازی نیست زود برین دم در سفارت فقط خودتون رو خسته میکنید. خیلی ساده تر از اونی یه که آدم فکر میکنه و بابتش استرس داره.

سعی کردم همه چیز رو صادقانه پاسخ بدم. با اینکه جای حساسی کار نمیکردم ولی بعضی از دوستان به دلیل دولتی بودن اون شرکت به من توصیه کردند چیزی در مورد محل کارم نگم ولی من اعنتا نکردم چون اولا قبلا در رزومه هایی که برای دانشگاه ها فرستاده بودم محل کارم رو ذکر کرده بودم، ثانیا واقعا شغل من کار حساسی نبود. کلا بعضی از دوستان یه کم بیش از حد جو میدن. خوشبختانه مشکلی پیش نیومد.

موفق باشید
    ویرایش توسط ART23V : June 18th, 2015 در ساعت 08:24 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)