صفحه 61 از 117 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1168

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

سلام به همه دوستان
    من همین الان تماس گرفتم
    16 جون فرم ds رو پر کرده بودم برای 25 ام وقت داشتم
    آقایی که ج دادن گفتش که: وقتاتون رو کنسل کنید و تا وقتی که توی سایت اعلام نکردیم فرم ds جدید هم پر نکنید که بفرستید.

\سلام
    الان به کال سنتر زنگ زدم گفتن که همچنان مشکلات باقیه ولی دیگه باید کم کم برطرف بشه. گفتش وقت برای 29 بگیری به احتمال خیلی زیاد برطرف شده.
    من وقتم 24 جون بود که گفت فعلا تا 23 عصر کنسل نکنش شاید برطرف بشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    ECEE Colorado Boulder

سلام

خبر که من از بچه های 21 ام دارم اینه که بهشون گفتن که حتی برگردید ایران. 28 ام هم احتمالش کمه. گفتن 29 ام و یا بعدش. یه خانمه اونجا بوده که بهشون گفته داخل سفارت. کسانی که ایران هستند. وقت رو برای ماه بعد بگیرن.

دوستان سلام. همه این مشکلاتی که میفرمایید برای کسانی هست که دی اس رو بعد از 9 جون سابمیت کردن دیگه؟ کسانی که قبل از 9 جون سابمیت کردن میتونن برن سر وقتشون و مصاحبه بشن؟ درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mosaeedi1985 نمایش پست ها
    سلام
    از آقایونی که این روزا رفتن دوبی تقاضا دارم در مورد اینکه افیسر دقیقا چه سوالی راجع به سربازی پرسیده و چقدر رو این مساله حساسیت داشته توضیح بدن. ممنون
    دبی روی سربازی در س. و همچنین د. خیلی بدجور حساسه

Member
    رشته و دانشگاه
    ECEE Colorado Boulder

نقل قول نوشته اصلی توسط MSAN نمایش پست ها
    دوستان سلام. همه این مشکلاتی که میفرمایید برای کسانی هست که دی اس رو بعد از 9 جون سابمیت کردن دیگه؟ کسانی که قبل از 9 جون سابمیت کردن میتونن برن سر وقتشون و مصاحبه بشن؟ درسته؟
    بله دوست من. شما اگر قبل از نهم سابمیت کردی و کامفرمیشن گرفتی اوکی هستی.

Member
    رشته و دانشگاه
    ECEE Colorado Boulder

آیا بچه های 22 ام براشون ایمیل اومده؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان من 16 جون مصاحبه داشتم ساعت 8 صبح، لطفا اگر وقت ها باز شد و تونستید برای مصاحبه برید زود نرید، من حدود 7:30 اونجا بودم و رفتم تو و معطلی نداشتم دم در، همچنین که دوستان گفتن همراه خودتون حتما مقداری پول ببرید که اگر فشارتون افتاد بتونید ی چیزی بخورید، مصاحبه واقعا در حد 5 دقیقه هم نیست، ی سری مدارک میگیره و ی سری سوال میپرسه که رشتت رو توضیح بده خیلی مختصر و ی سوال دیگه که گویا روتین شده و این آقای مو بور میپرسه راجع به شهری هست که میرید، از من پرسید پایتخت اونجا کجاست که من نمیدونستم و گفتم نمیدونم خیلی ساده در مورد من واقعا خیلی چیزها رو راجع به شرکتی که کار میکردم و اینکه کارشون چی هست میدونست من خودم رو آماده کرده بودم که توضیح بدم ولی هیچ گونه سوالی از من نپرسید.
    ی چیز دیگه که وظیفم هست بگم این هست که خیلی کیس ها رو با خودتون نسنجید واقعا این کار اشتباه هست من تا روز قبل از رفتن به مصاحبه به دلیل جایی که کار کرده بودم خیلی نگران بودم چون هفته ی پیش همین آقا یک نفر رو به همین دلیل ریجکت کرده بود، خیلی به نظرم خودتون رو درگیر کیس ها و شرایط دیگران نکنید.
    من خیلی هم اعتماد به نفس نداشتم خیلی از دوستان میگن که با اعتماد به نفس برید و من چون اعتماد به نفسم رو از دست داده بودم نگران بودم، اصلا مهم نیست اگر پاهاتون لرزید اگر پر از استرس بودید همه اینها طبیعی هست، فقط سعی کنید که ی سری جواب آماده واسه همه چیز داشته باشید و لبخند به لبتون باشه، به امید خدا که همه موفق خواهیم بود.
    هتلم نزدیک سفارت نبود هتل سان اند سن بود که نزدیک متروی یونیون بود، جای نسبتا خوبی بود صبحانه و ناهار میداد که اون هم خوب بود شاید بهتر از هتل های چهار ستاره حتی توی خود دبی بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering- Optics & Photonics

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaaneh نمایش پست ها
    سلام دوستان من 16 جون مصاحبه داشتم ساعت 8 صبح، لطفا اگر وقت ها باز شد و تونستید برای مصاحبه برید زود نرید، من حدود 7:30 اونجا بودم و رفتم تو و معطلی نداشتم دم در، همچنین که دوستان گفتن همراه خودتون حتما مقداری پول ببرید که اگر فشارتون افتاد بتونید ی چیزی بخورید، مصاحبه واقعا در حد 5 دقیقه هم نیست، ی سری مدارک میگیره و ی سری سوال میپرسه که رشتت رو توضیح بده خیلی مختصر و ی سوال دیگه که گویا روتین شده و این آقای مو بور میپرسه راجع به شهری هست که میرید، از من پرسید پایتخت اونجا کجاست که من نمیدونستم و گفتم نمیدونم خیلی ساده در مورد من واقعا خیلی چیزها رو راجع به شرکتی که کار میکردم و اینکه کارشون چی هست میدونست من خودم رو آماده کرده بودم که توضیح بدم ولی هیچ گونه سوالی از من نپرسید.
    ی چیز دیگه که وظیفم هست بگم این هست که خیلی کیس ها رو با خودتون نسنجید واقعا این کار اشتباه هست من تا روز قبل از رفتن به مصاحبه به دلیل جایی که کار کرده بودم خیلی نگران بودم چون هفته ی پیش همین آقا یک نفر رو به همین دلیل ریجکت کرده بود، خیلی به نظرم خودتون رو درگیر کیس ها و شرایط دیگران نکنید.
    من خیلی هم اعتماد به نفس نداشتم خیلی از دوستان میگن که با اعتماد به نفس برید و من چون اعتماد به نفسم رو از دست داده بودم نگران بودم، اصلا مهم نیست اگر پاهاتون لرزید اگر پر از استرس بودید همه اینها طبیعی هست، فقط سعی کنید که ی سری جواب آماده واسه همه چیز داشته باشید و لبخند به لبتون باشه، به امید خدا که همه موفق خواهیم بود.
    هتلم نزدیک سفارت نبود هتل سان اند سن بود که نزدیک متروی یونیون بود، جای نسبتا خوبی بود صبحانه و ناهار میداد که اون هم خوب بود شاید بهتر از هتل های چهار ستاره حتی توی خود دبی بود.
    سلام
    منم همین روز بودم و با همین آقا و پایتخت ایالت رو ازم پرسید و من گفتم.
    برگه زرد بهم داد و کیس نامبر رو سمت ارسال مدارک نوشت.
    گفت چون دانشجویی زود ویزات میاد.
    شما چی گفتن؟ زرد گرفتین دیگه؟
    من استتوسم Ready هست. شما چی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elitestudent نمایش پست ها
    سلام
    منم همین روز بودم و با همین آقا و پایتخت ایالت رو ازم پرسید و من گفتم.
    برگه زرد بهم داد و کیس نامبر رو سمت ارسال مدارک نوشت.
    گفت چون دانشجویی زود ویزات میاد.
    شما چی گفتن؟ زرد گرفتین دیگه؟
    من استتوسم Ready هست. شما چی؟

از دوستانی که فرمشان را بعد از 9 جون پر کرده بودند و دیروز و امروز و فردا (21 و 22 و 23 جون) وقت مجدد سفارت گرفته بودند آیا کسی موفق به مصاحبه شد؟

سفارت به چه نحوی با آنها همکاری میکند؟ آیا برای روزهای بعدی امیدوار باشند یا حداقل ده روز و دو هفته بعد مجددا بیایند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)