صفحه 7 از 117 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1168

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

سلام
    دوبی اگه سال اول fellowship باشه دیگه ریسرچ پلن نمیخواد؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان و خسته نباشید
    مادر من از دبی وقت توریستی دارن. سوال من اینه که آیا باید پولی به حساب سفارت بریزن روز قبل از مصاحبه؟
    ممنون از وقتی که می زارید

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

امروز کلا سفارت ۲۰ نفر بیشتر نبودند البته تا موقعی که من اونجا بودم . تا حالا چند بار دبی واسه مصاحبه رفتم اینقدر خلوت سفارت رو ندیدم . اول یک خانم و آقا بودند که واسه دیدن دخترشون میرفتند که درجا گرفتند . منم که توریستی بودم حدود ۲ دقیقه با من حرف زد و فقط رزومه منو گرفت و نگه داشت یک دعوتنامه هم داشتم که اونو هم فقط نگاه کرد حتی حساب بانکی و سربازی و ... رو بیخیال شد و در نهایت به من برگه زرد رو داد و گفت خودت واردی که یعنی چه این برگه که منم گفتم بعللللللله ولی من از بچگی به رنگ صورتی علاقه داشتم که اخماش رفت تو هم .
    سوالی بود در خدمتم
    too much love will kill you

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    امروز کلا سفارت ۲۰ نفر بیشتر نبودند البته تا موقعی که من اونجا بودم . تا حالا چند بار دبی واسه مصاحبه رفتم اینقدر خلوت سفارت رو ندیدم . اول یک خانم و آقا بودند که واسه دیدن دخترشون میرفتند که درجا گرفتند . منم که توریستی بودم حدود ۲ دقیقه با من حرف زد و فقط رزومه منو گرفت و نگه داشت یک دعوتنامه هم داشتم که اونو هم فقط نگاه کرد حتی حساب بانکی و سربازی و ... رو بیخیال شد و در نهایت به من برگه زرد رو داد و گفت خودت واردی که یعنی چه این برگه که منم گفتم بعللللللله ولی من از بچگی به رنگ صورتی علاقه داشتم که اخماش رفت تو هم .
    سوالی بود در خدمتم
    آفسیرتون کی بود وحیدخان؟ محل سفارت یا مصاحبه ها عوض شده بود؟

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط omid497 نمایش پست ها
    آفسیرتون کی بود وحیدخان؟ محل سفارت یا مصاحبه ها عوض شده بود؟
    نه امید جان همون محل قبلی بود
    آفیسر هم یک خانوم بود با موهای خرمایی راستش خیلی شبیه همین سارا خانوم مشهور بود
    تعداد کم متقاضیان بخاطر نزدیکی تعطیلات بود هفته پیش رو چک کرده بودم حدود ۳۰۰ نفر بودند ولی امروز فقط ۲۰ نفر .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    مبارکه
    شما هم میتونی شخصا بری دبی و پاسپورتتو به امپوست بدی یا اینکه بدین به بعضی از این آژانسهای مسافرتی که این کار رو برای شما انجام بدهند.
    باز هم ممنون. من فقط الان یه مشکلی دارم، دوشنبه پاسپورتم رو دادم ام پست و رسید گرفتم و دیروز که سه شنبه بود تازه پاسپورت من رو ارسال کردن، به من هم گفتن بین ۳ تا ۵ روز طول میکشه تا پاسپورت رو برگردونن، اینجا هم جمعه ها و شنبه ها تعطیله و من تا یکشنبه هتل اجاره کردم، به نظر شما پاسپورت رو کی برام میفرستن و دوستان که از دوبی ویزا گرفتن چند روزه پاسپورت دستشون رسیده. خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی کنین یا تجربیات خودتون رو در اختیار بذارین. و همین طور دوستان ایمیل از سفارت دارن که من بتونم بهشون از طریق ایمیل در تماس باشم. ممنون.
    برای مطالعه کامل مصاحبه و جریانات اون‌روز من می‌تونین به این لینک در همین فرم مراجعه کنین:

http://goo.gl/fraFv7

Junior Member amir13721 آواتار ها

امروز برای مصاحبه سفارت رفتم. تقریبا 7:15 اونجا بودم.خیلی شلوغ بود. بعد از کارهای ورود و امنیتی منتظر نشتم تا صدا بزنن. برخلاف بقیه که شماره می دادن ایرانیا رو صدا میزدن. من باجه 5 رفتم پیش مردی که اونجا بود. اول i-20، بعد پرسید که چرا میخوای بیای امریکا، بعد cv، بعد پرسید بعد از تحصیل میخوای چکار کنی. تا اینجا همه چی خوب بود. تا اینکه در مورد خدمت پرسید. من معاف نیستم، در حال حاضر هم ترم اخر دانشگاه هستم، و وثیقه 15 میلیونی 20 روزه سیاحتی اومدم دبی. نظام وظیفه هم دیگه برگه ای نمیده که توش زده باشه و فقط کامپیوتری ثبت میکنن. من هم کامل توضیح دادم ولی اخر کار هم زرد با بند 221g داد. و گفت دو چیز باید براش بفرستم، یکی قبض بانکی که 15 میلیون رو واریز کردم، و دوم سندی که نشون بده یا معافم یا خدمتم به تعویق افتاده. کسی هست که بتونه تو مورد دوم راهنمایی بکنه. چونکه من که برگه ای ندارم که توش نوشته باشه من معافیت تحصیلی تا این تاریخ دارم. اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم.
    افسوس 6 ماه گشتن و امتحان دادن و مصاحبه با دانشگاه که با یه مصاحبه 60 ثانیه ای ممکنه به هوا رفته باشه.

Junior Member parisajf آواتار ها

سلام برای من یه لیست مدارک ارسال شده بعد ار مصاحبه که بعضی هاش آمادست بعضی هاش نیست مسخوام بدونم میشه در دومرحله بفرستم؟

1. Complete résumé
    2. Complete list of publications
    3. Detailed descriptions of the proposed research or work in the United States;
    4. Letters of invitation from the United States sponsor (this letter should be from an academic contact, not the foreign student advisor);
    5. Letters of support from the financial sponsor.

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط parisajf نمایش پست ها
    سلام برای من یه لیست مدارک ارسال شده بعد ار مصاحبه که بعضی هاش آمادست بعضی هاش نیست مسخوام بدونم میشه در دومرحله بفرستم؟

1. Complete résumé
    2. Complete list of publications
    3. Detailed descriptions of the proposed research or work in the United States;
    4. Letters of invitation from the United States sponsor (this letter should be from an academic contact, not the foreign student advisor);
    5. Letters of support from the financial sponsor.
    زیاد عجله لازم نیست ، همه رو با هم واسشون بفرستین

نقل قول نوشته اصلی توسط amir13721 نمایش پست ها
    امروز برای مصاحبه سفارت رفتم. تقریبا 7:15 اونجا بودم.خیلی شلوغ بود. بعد از کارهای ورود و امنیتی منتظر نشتم تا صدا بزنن. برخلاف بقیه که شماره می دادن ایرانیا رو صدا میزدن. من باجه 5 رفتم پیش مردی که اونجا بود. اول i-20، بعد پرسید که چرا میخوای بیای امریکا، بعد cv، بعد پرسید بعد از تحصیل میخوای چکار کنی. تا اینجا همه چی خوب بود. تا اینکه در مورد خدمت پرسید. من معاف نیستم، در حال حاضر هم ترم اخر دانشگاه هستم، و وثیقه 15 میلیونی 20 روزه سیاحتی اومدم دبی. نظام وظیفه هم دیگه برگه ای نمیده که توش زده باشه و فقط کامپیوتری ثبت میکنن. من هم کامل توضیح دادم ولی اخر کار هم زرد با بند 221g داد. و گفت دو چیز باید براش بفرستم، یکی قبض بانکی که 15 میلیون رو واریز کردم، و دوم سندی که نشون بده یا معافم یا خدمتم به تعویق افتاده. کسی هست که بتونه تو مورد دوم راهنمایی بکنه. چونکه من که برگه ای ندارم که توش نوشته باشه من معافیت تحصیلی تا این تاریخ دارم. اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم.
    افسوس 6 ماه گشتن و امتحان دادن و مصاحبه با دانشگاه که با یه مصاحبه 60 ثانیه ای ممکنه به هوا رفته باشه.
    اونا فقط میخان مطمئن بشن سپا نبوده باشی همین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)