نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1 از 77 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 763

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

پیش فرض ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

دوستان و همراهان گرامی،

لطفاً از این موضوع برای بیان تجربیات خود در روز مصاحبه در سفارت ایالات متحده در ایروان در سال ۲۰۱۵ استفاده کنید.

برای مشاهده تجربیات مصاحبه متقاضیان روادید در سفارت ایالات متحده در ایروان در سال ٢٠١٤، به
    این موضوع مراجعه کنید.

با تشکر از همکاری و همراهی شما،

Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل دکترای الکترونیک - UBC Canada

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

سلام. می خواستم ببینم کسی از بچه های اینجا در سال 2015 رفته ایروان یا نه هنوز؟
    خواهر من برای یه کنفرانس می خواد بره آمریکا و 21 ژانویه وقت مصاحبه داره. می خوام ببینم خبر یا تغییر تازه ای ایجاد نشده که لازم باشه بدونیم؟
    ممنون.

Junior Member

Question پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط i_am_parisa نمایش پست ها
    سلام. می خواستم ببینم کسی از بچه های اینجا در سال 2015 رفته ایروان یا نه هنوز؟
    خواهر من برای یه کنفرانس می خواد بره آمریکا و 21 ژانویه وقت مصاحبه داره. می خوام ببینم خبر یا تغییر تازه ای ایجاد نشده که لازم باشه بدونیم؟
    ممنون.
    میشه لطفا از تجربیات روز 21 ژوین خواهرتون بگین

Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل دکترای الکترونیک - UBC Canada

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط brasouli نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط brasouli نمایش پست ها
    همونطور که گفته بودم خواهرم می خواست برای کنفرانس در یه رشته تخصصی پزشکی بره آمریکا. خودش B1 اقدام کرد و همسرش هم که به عنوان همراه می خواست بره B1/ B2 . کلا هیچ گونه مدرکی ازشون نخواستن به جز اصل (فارسی) کارت پایان خدمت همسرش. Clearance خوردن فعلا.
    سوال های آفیسر همه اش حول و حوش این بوده که چرا این کنفرانس رو می خوای بری ، رییس کنفرانس (که اسمش رو به عنوان contact person توی فرم DS-160 نوشته بود خواهرم) رو از کجا می شناسی، اهل کدوم کشوره ، در کدوم شهر آمریکا زندگی می کنه و ... (!!!)
    راستی آفیسر اولش به فارسی پرسیده که می تونی انگلیسی صحبت کنی؟ خواهرم گفته بله، و آفیسر هم دیگه کلا به انگلیسی ادامه داده.
    برای اطلاعتون، خواهرم پزشکه و بچه هم داره و بچه اش رو نمی خواسته ببره و این یه tie خیلی محکم بوده.
    در مورد کارت پایان خدمت هم مشخصا (اینجا رو به فارسی) از شوهر خواهرم پرسیده که آموزشی کجا بودی، سپاه بودی یا ارتش، آموزش نظامی چی دیدی، بعدش کجا بودی و چه می کردی بقیه سربازی رو.

حالا ببینیم clear می شن یا نه و اصلا به کنفرانس که اواخر March هست می رسن یا نه.
    در مورد بقیه هم تا اونجا که خواهرم دیده توریستی بودن ایرانیها و یه مورد clearance خوردن و دو مورد رو که سراغ داره reject شدن. اونایی که clearance خوردن دقیقا مثل خواهرم بوده شرایطشون (یه خانم و آقای نسبتا جوون ، که فقط از اون آقا کارت پایان خدمت فارسی (یعنی اصل) رو خواستن. مورد ریجکتی اول هم یه مادر و پدر بودن که می خواستن برن پسرشون رو آمریکا ببینن. اما چون برای لاتاری گرین کارد پرونده داشتن، ریجکت شدن. یه مورد دیگه هم یه خانم بوده که ریجکت شده اما به خواهرم نگفته که چرا.
    این شروع ماجراست ...

سلام دوستان. من ۲۲ جولای مصاحبه داشتم و بک گراند چک خوردم. از اون موقع هیچ جوابی برام نیومده و سایت هم ادمینیستراتیو پراسسینگ نشون میده. چند بار هم ایمیل زدم ولی جوابای تکراری گرفتم. ویزا هم توریستی و شرکت در کنفرانس b1/b2 بوده.
    تقریبا ۷ ماه شده. به نظرم مشکلم اینه که سربازیم تو سپاه بوده ولی تو نیرو زمینی بودم و بسیجی و اینا هم نداشتم. نظر شما چیست و چه باید کرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - دانشگاه آزاد قزوین

دوستان سلام،
    من 17 فوریه وقت داشتم. علارقم این که همه مدارک مورد نیاز همراهم بود و حتی بیشتر، افسر سفارت هیچ مدرکی ازم نگرفت و فقط چند تا سوال الکی پرسید و با بند 214 ریجکت شدم.
    بعد از اینکه از چندین نفر پرس و جو کردم، متوجه شدم سر کنسول اونجا چند ماه پیش عوض شده و جدیدن صلاحیت بررسی پرونده های دانشجویی رو ندارن.
    اون روزی که من سفارت بودم فقط یه آقای گرین کارتی گرفت و 2 تا خانم مسن که با دختراشون اومده بودن، توریستی گرفتن، ولی دخترا هم ریجکت شدن. 1 نفر هم کلیرنس خورد.
    ترجیحا اگه هنوز وقت نگرفتین از ایروان وقت نگیرین.
    دانشجویی الان اول دبی خوبه، بعد ترکیه.
    اگر هم وقت گرفتین، نگران نباشین. اونجا سر مصاحبه حتما به افسر بگین من مدارک مربوط به وابستگی به کشور رو دارم و بهش ارایه بدین و کوتاه نیاین سریع. ایشالا که بگیرین.

Junior Member

سلام. یعنی واقعا نباید از ایروان وقت بگیریم؟

Junior Member

من باید 7 اگوست دانشگاه باشم. چه زمانی وقت بگیرم برا ایروان بهتره؟ شما منو نگران کردید که ایروان ویزا نمیده. واقعا همینطوره؟

Junior Member

سلام

من ١٩ فوريه مصاحبه داشتم برا ويزاي دانشجويي f1وf2، همه چيز خيلي خوب بود و برخورد همه كاركنان مخصوصا افيسر مصاحبه كننده عالي بود، خيلي بهتر از برخوردي كه معمولا تو ايران با ارباب رجوع ميشه، با صداقت رفتيم جلو و به سوالا جواب داديم و مشكلي نبود و كليرنس خورديم كه انتظارشو داشتم چون تو رشته من نديدم كسي بدون كليرنس تا حالا ويزا بگيره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nawid نمایش پست ها
    سلام

من ١٩ فوريه مصاحبه داشتم برا ويزاي دانشجويي f1وf2، همه چيز خيلي خوب بود و برخورد همه كاركنان مخصوصا افيسر مصاحبه كننده عالي بود، خيلي بهتر از برخوردي كه معمولا تو ايران با ارباب رجوع ميشه، با صداقت رفتيم جلو و به سوالا جواب داديم و مشكلي نبود و كليرنس خورديم كه انتظارشو داشتم چون تو رشته من نديدم كسي بدون كليرنس تا حالا ويزا بگيره.
    سلام،
    لطفا در مورد تجربه دوستانتون که با شما بودن و برای ویزای توریستی و کنفرانس اقدام کرده بودند هم، اگه اطلاعی دارید، بگید
    ممنون

صفحه 1 از 77 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)