نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 3 از 77 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 763

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

سلام
    ایروان اگه سال اول fellowship باشه دیگه ریسرچ پلن نمیخواد؟؟؟؟

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

سلام دوستان میشه لطفا در مورد ریسرچ پلن برام توضیح بدید؟چه چیزهایی رو توش باید نویسیم

من پزشک هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farazpro نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    من 17 فوریه وقت داشتم. علارقم این که همه مدارک مورد نیاز همراهم بود و حتی بیشتر، افسر سفارت هیچ مدرکی ازم نگرفت و فقط چند تا سوال الکی پرسید و با بند 214 ریجکت شدم.
    بعد از اینکه از چندین نفر پرس و جو کردم، متوجه شدم سر کنسول اونجا چند ماه پیش عوض شده و جدیدن صلاحیت بررسی پرونده های دانشجویی رو ندارن.
    اون روزی که من سفارت بودم فقط یه آقای گرین کارتی گرفت و 2 تا خانم مسن که با دختراشون اومده بودن، توریستی گرفتن، ولی دخترا هم ریجکت شدن. 1 نفر هم کلیرنس خورد.
    ترجیحا اگه هنوز وقت نگرفتین از ایروان وقت نگیرین.
    دانشجویی الان اول دبی خوبه، بعد ترکیه.
    اگر هم وقت گرفتین، نگران نباشین. اونجا سر مصاحبه حتما به افسر بگین من مدارک مربوط به وابستگی به کشور رو دارم و بهش ارایه بدین و کوتاه نیاین سریع. ایشالا که بگیرین.
    دوست عزیز می شه لطف کنید بگید فول فاند بودید یا نه و چه رشته یی؟

سلام
    بچه ها پذیرش کاندیشنال از یک دانشگاه خوب به دلیل پایین بودن نمره تافل دارم. ایروان را پیشنهاد میدین؟

Junior Member

ذوستان سلام من یه سوال مهم داشتم اگر کسی کمکم کنه ممنون میشم. خانواده همسرم (پدر و مادرش)برای 15 آپریل ارمنستان وقت دارن. پدر همسرم 20 سال پیش از صدا و سیما بازنشسته شده و از اون موقع تا الان خودش شرکت خوصوصی داره کارش هم تهیه کنندگی فیلم هستش. یه مشکل بزرگ که دارن اینه که ایشون تازه متوجه شدن که کارت سربازیشون گم شده . از اونجایی که دوستان همه اشاره کردن که مارت سربازی میخواهد به نظر تون چی کار باید کرد. خودشون خیلی استرس دارن هم واسه این قضیه هم صدا و سیما بودنشون توی گوگل هم پر است از فیلم ها و مستنداتی که ساختن. به نظرتون چی لازم هست که با خودشون ببرن برای اثبات برگشت و اینا. کلا هر کمکی کنید ممنون میشم

سلام دوستان
    من ۳ سال هست که تو آمریکا هستم و اینجا ازدواج کردم و کار هم میکنم .. میخواستم برای پدر و مادرم اقدام کنم که بیان اینجا ولی مطمین نیستم که کدام سفارت بهتره؟ میخواستم بدونم کسی میدانه ارمنستان بهتر ویزا میده یا باکو ؟
    مرسی

سلام به نظرم ارمنستان بهتره...به کیس شما راحت ویزا میدن نگران نباشید.الانم که اوضاع سیاسی خوبه شک نکنید حتما میگیرن

Junior Member

سلام دوستان
    ارمنستان چقدر روی RP حساسه؟
    توی سه سفارت اصلی کدوم برای رشته‌های حساس بهتره؟

من بدون فاند - ویزای f1 درجا گرفتم بدون کلیرنس...سوال خاصی هم ازم نپرسید ححتی bs رو هم درست و حسابی نگاه نکرد. فقط پرسید کجا میخوای بری و برای چی میخوای بری؟ الان کار دولتی داری یا نه؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط morningflower نمایش پست ها
    من بدون فاند - ویزای f1 درجا گرفتم بدون کلیرنس...سوال خاصی هم ازم نپرسید ححتی bs رو هم درست و حسابی نگاه نکرد. فقط پرسید کجا میخوای بری و برای چی میخوای بری؟ الان کار دولتی داری یا نه؟!
    مبارک باشه .
    لطفا از شرایط خودتون بگید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)