نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 43 از 77 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 763

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

سلام
    من امروز مصاحبه داشتم با باجه شش و خداروشکر مولتی درجا گرفتم.
    من ۲۸می از انکارا و ۶جولای از دوبی با بند ۲۱۴ ریجکت شدم, انکارا نگفت چرا ریجکت ولی دوبی گفت مستر مجدد, من یکی دوتا نامه از دانشگاه اوردم که گفته بود ما کلا اینو بخاطر بک گراندش گرفتیم و ۲۰۱۷برا پی اچ دی اینتردیسیپلینریمون اگه دانشجوی خوبی بود تو این مستر میگیریمش.
    خلاصه که افیسر ازینجا شروع کرد گفت تو دوتا ریجکتی داشتی چه تغییری دادی تو شرایطت که الان اومدی دوباره, منم گفتم دوجای قبلی نتونستم خوب توضیح بدم و الانم دانشگاه یسری شرایطمو تغییر داده. لازم به ذکره که دانشگاه یه نانه حمایتی عالی برام نوشته بود ولی کلا میگفت توضیح بده یبار ناخواسته پریدم وسط حرفش یکی دوبارم سعی کردم مدارک رو کنم که گفت من سند نخواستم بگو , و ریسرچ پلن کامل خوند من ریسرچ پلن اونجایی بش دادم که گفت رشته قبلی و اینی که الان میری چجوری ادغام میشن چه ربطی دارن و همزمان توضیحات دادن, نامه حمایت میخواستم بدم که نگرفت , گفت هزینه هات کی میده که من گفتم دو سوم دانشگاه و یک سوم خودم و نمیدونم چرا این برگه فاند غیب شده بود پیداش نمیکردم ولی نخواست, گفت چرا تو اپلیکیشنایی که برا ویزا دادی تغییر داشتی مثلا تو انکارا سابقه کارتو نزدی ولی دوبی و ارمنستان زدی منم حقیقت گفتم که فکر میکردم استخدام رسمی منظور هست ولی دوبی گفتم بذار وارد کنم بالاخره کار نیمه وقت بوده, کلا تمام گیر کار ارتباط این رشته و مستر قبلیم بود و گفت که تو برگردی چکار میکنی گفتم جاب افر دارم گفت اونا که تا پنج سال برا تو موقعیت شغلی رو نگه نمیدارن گفتم درسته ولی چون دانشگاههای کنی پی اچ دی بین رشته ای رو ارایه میدن تو فیلد من واقعا برا من خیلی خوب میشه چون هم تو شرکتا موقعیت دارم هم واقعا میتونم این دانش به دانشجوها منتقل کنم گفت پس میخوای استاد دانشگاه بشی گفتم الان نمیتونم قطعا بگم که میخوام استاد بشم ولی هرکاری داشته باشم اینو ضروری میبینم که دانش بین رشته ای که قراره بدست بیارم انتقال بدم چون تو کشور من هنوز بین رشته ای این زمینه ها جا نیفتاده و واقعا نقطه قوتی میشه برامن گفت اگر جا نیفتاده که دقیقا عکس چیزی که تو نیگی اتفاق میفته یعنی دانشت اونجا بکار نمیاد گفتم الان جا نیفتاده و همچین چیزی تو دانشگاهها ارایه نمیشه ولی باید انجام سه که من فک میکنم همین که دانش بین رشته ای داشته باشم خودش یه کمک خیلی بزرگ تو این زمینس, خلاصه راجع به این مساله خیلی توضیح دادم و گفت ویزات جمعه امادس که باورم نمیشد و ده بار تشکر کردم.
    به امید موفقیت همه دوستان
    مستر اولم طراحی شهری و مستری که میرم مردمشناسی و دانشگاهم تو اینتردیسیپلینری این دوتا تمرکز داره و دوره دکتراشونم همینه

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

سلام دوست عزیز
    خیلی خیلی تبریک میگم بهتون.
    من هم با ریجکتی از دبی 6 اگوست ارمنستان میرم. یه سوال داشتم ازتون :
    از اونجاییکه من هم تغییر رشته دارم و از کامپیوتر به health میخوام برم به نظر شما اگر رو قضیه ریسرچر شدن در اینده (در ایران) پافشاری کنم جواب میده؟ چون این رشته هنوز تو ایران جا نیفتاده و در اینده خیلی نیاز به محقق خواهد داشت. آیا مطرح کردن این موضوع کمکی خواهد کرد؟ من میترسم بگم مثلا برای تولید واکسن های جدید میخوام تحقیق کنم و ... حساسیت طرف رو بالا ببره. ممنون میشم با توجه به جو سفارت که امروز دیدید پاسخ بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sooooorati نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    خیلی خیلی تبریک میگم بهتون.
    من هم با ریجکتی از دبی 6 اگوست ارمنستان میرم. یه سوال داشتم ازتون :
    از اونجاییکه من هم تغییر رشته دارم و از کامپیوتر به health میخوام برم به نظر شما اگر رو قضیه ریسرچر شدن در اینده (در ایران) پافشاری کنم جواب میده؟ چون این رشته هنوز تو ایران جا نیفتاده و در اینده خیلی نیاز به محقق خواهد داشت. آیا مطرح کردن این موضوع کمکی خواهد کرد؟ من میترسم بگم مثلا برای تولید واکسن های جدید میخوام تحقیق کنم و ... حساسیت طرف رو بالا ببره. ممنون میشم با توجه به جو سفارت که امروز دیدید پاسخ بدید.
    برای من بعد از دوبار ریجکتی واقعا قانع کردن افیسر سخت بود ولی اگه جوابتون توجیه کننده باشه قانع میشه

Junior Member

سلام
    من امروز مصاحبه داشتم. کلا جو سفارت خوب بود. من مستر دوم کامپیوتر با پذیرش کاندیشنال بودم. نیم فاند هم داشتم. سوالاتی که از من پرسیده شد اینا بودن:
    ۱- چرا آمریکا؟
    ۲- چرا این دانشگاه؟
    ۳- چرا این رشته؟
    ۴- چه دانشگاههای دیگه ای اپلای کردی نام ببر
    ۵- کی ساپورتت می کنه و کارش چیه؟
    ۶- الان کارت چیه؟
    ۷- زمینه فعالیت شرکتی که توش کار می کنی چیه؟ توضیح بده
    بعد هم گفت این برگه رو بگیر و از سایت چک کن
    امروز من دانشجویی دو تا ریجکتی دیدم. دو تا درجا گرفتن که خانم بودن. حدود ۵ نفر هم کلیرنس گرفتن.
    به امید موفقیت دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science

سلام من پذیرش دکترای کامپیوتر داشتم با فاند تی ای، ولی تو آی بیستم نوع بورسیه را اشتباه نوشته بودن و به همین دلیل امروز رد شدم. دوستان حتما چک کنن که دانشگاه نوع بورسیه تی ای را دقیقا assistantship نوشته باشه.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    بنده هم سال پیش یک مستر در رشته مدیریت سلامت داشتم که چون مستر مجدد بود افیسر دوبی من و همسرم رو با بند 214 ریجکت کرد. رشته لیسانس و فوق لیسانسم مهندسی صنایع از ایران بوده. امروز (29 جولای) وقت سفارت از ایروان داشتم که افیسر باجه 6 انگار از قبل من رو ریجکت کرده بود و خیلی راحت بعد از چند تا سؤال بهم برگ سفید با بند 214 داد. با اینکه من پذیرش دکترا با بورسیه کامل دارم. گویا نظر سفارتهای آمریکا در سایر کشورها خیلی برای ارمنستان مهمه.
    اشکال مسخره ای که افیسر گرفت این بود که چرا با اینکه علاقمندی در دکترا ادامه تحصیل بدی، سال پیش برای مستر هم اقدام کردی؟ هر چی بهش گفتم من رشته ام مهندسی صنایع بوده و با یک مستر یکساله در رشته مدیریت سلامت می تونستم به خوبی وارد دکترای این رشته بشم و همچنین من سال پیش کمی دیر اقدام کردم و فرآیند ارسال مدارک برای مدیریت سلامت کمی طولانیه و من اکثر ددلاینها رو از دست دادم و فقط تونستم برای مستر اقدام کنم قانع نشد و ردم کرد.
    حالا به نظرتون با اینکه من بایستی 25 اگوست دانشگاه باشم و سال پیش از دوبی و امسال از ایروان ریجکت شدم، شانسی برای امسال دارم؟ و کدوم سفارت رو پیشنهاد میدید؟
    لطفا اگه نظری دارید بفرمایید.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili7 نمایش پست ها
    سلام
    من امروز مصاحبه داشتم. کلا جو سفارت خوب بود. من مستر دوم کامپیوتر با پذیرش کاندیشنال بودم. نیم فاند هم داشتم. سوالاتی که از من پرسیده شد اینا بودن:
    ۱- چرا آمریکا؟
    ۲- چرا این دانشگاه؟
    ۳- چرا این رشته؟
    ۶- الان کارت چیه؟
    امروز من دانشجویی دو تا ریجکتی دیدم. دو تا درجا گرفتن که خانم بودن. حدود ۵ نفر هم کلیرنس گرفتن.
    به امید موفقیت دوستان
    دوست عزيز تبريك ميگم من پارسال با مستر اول پذيرش كانديشنال به زبان ريجكت شدم، و افيسر دليلشو كانديشنال بودنم گفت، گفت زبانت خوبه و برو امتحان زبان بده با پذيرش غيرمشروط بيا، از شما سوالي راجبه كانديشنال بودن نپرسيدن؟ البته من بدون فاند بودم، مصاحبتونو فارسي انجام دادين يا انگليسي؟

Junior Member

سلام ممنون. چرا گیر داد که قضیه چیه؟ من هم توضیح دادم که چرا کاندیشناله. رزومه ام بد نبود هم کاری هم ریسرچ. شاید واسه همین کمی راه اومد. از من واسه کارم بیشتر سوال پرسید و دانشگاههایی که انتخاب کرده بودم. بیشتر روی این دو مورد زوم بود

Junior Member

سلام ممنون. چرا گیر داد که قضیه چیه؟ من هم توضیح دادم که چرا کاندیشناله. رزومه ام بد نبود هم کاری هم ریسرچ. شاید واسه همین کمی راه اومد. از من واسه کارم بیشتر سوال پرسید و دانشگاههایی که انتخاب کرده بودم. بیشتر روی این دو مورد زوم بود
    واسه من به رزومه نرسيد كه نشونش بدم، چند تا سوال پرسيد و ريجكت! گفتم چرا ؟ گفت زبانت خوبه و برو امتحان بده با پذيرش غيرمشروط بيا!

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام
    ۱- چرا آمریکا؟
    ۲- چرا این دانشگاه؟
    ۳- چرا این رشته؟
    ۶- الان کارت چیه؟
    به امید موفقیت دوستان
    سلام دوست عزیز
    کاندیشنال به زبان بودید درسته؟
    به سوال آفیسر مبنی بر اینکه چرا کاندیشنال هستید چه پاسخی دادید؟

ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)