نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 10 از 77 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 763

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

دوستان..همونطور که میدونین امسال خیلی زود سفارت ارمنستان پر شد...
    و احتمالا تعداد زیادی از کسایی که ارمنستان وقت گرفتن، تو این سایت هم عضو هستن..
    جدای از بحث نتیجه مصاحبشون.. و اینکه تجربیات روز مصاحبشون چی بوده..
    من خیلی دوست دارم بدونم سرنوشتشون به چی ختم شده!!! :/
    خیلی نگرانشونم..به خدا راس میگم..اخه هیچ جوره با عقل جور در نمیاد که یه نفرم نیاد اینجا پست بذاره..

الان 2 تا پست بالاتر یکی پرسیده "کسی امسال اصلن از ارمنستان تونسه ویزا بگیره؟"
    سوال من اینه:
    کسی امسال اصلن از ارمنستان تونسته برگرده؟!

سناریو های احتمالی که تو ارمنستان پیش اومده رو پیشنهاد بدین ببینیم چه فکری میشه کرد..

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

سلام
    من 28 آپریل وقت سفارت داشتم. دانشجویی 5 یا 6 نفر بودیم. یک آقا که عمرانی بود و فول فاند سریع مالتی گرفت یعنی بهش گفتن برو سه شنبه بعد بیا ویزاتو بگیر، که پرسید ویزام چیه؟ گفتن مالتی. بعدش یک خانم مدیریت بود که از فاند اش خبر ندارم، به ایشون هم گفتن پس فردا بیا و ویزاتو بگیر، ولی نمی دونست ویزاش چیه. من که برقم و یک خانوم که مهندسی شیمی بود که هر دو فول فاند هستیم، کلیرنس خوردیم و 11 سوال رو برامون فرستادن و طبیعتا هنوز معلوم نیست ویزا می گیریم یا نه!!! یک آقای معماری هم بود که بعد از من بود نمی دونم نتیجه شون چی شد.
    نمی دونم امکان داره بعد از جواب دادن به 11 سوال آدم ریجکت شه یا نه؟!!؟؟ چون من ریسرچ پلن ندارم! تا حالا دیدین کسی کلیر نشه؟

Member Seigneur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management - UNL

نقل قول نوشته اصلی توسط mohad1987 نمایش پست ها
    سلام
    من 28 آپریل وقت سفارت داشتم. دانشجویی 5 یا 6 نفر بودیم. یک آقا که عمرانی بود و فول فاند سریع مالتی گرفت یعنی بهش گفتن برو سه شنبه بعد بیا ویزاتو بگیر، که پرسید ویزام چیه؟ گفتن مالتی. بعدش یک خانم مدیریت بود که از فاند اش خبر ندارم، به ایشون هم گفتن پس فردا بیا و ویزاتو بگیر، ولی نمی دونست ویزاش چیه. من که برقم و یک خانوم که مهندسی شیمی بود که هر دو فول فاند هستیم، کلیرنس خوردیم و 11 سوال رو برامون فرستادن و طبیعتا هنوز معلوم نیست ویزا می گیریم یا نه!!! یک آقای معماری هم بود که بعد از من بود نمی دونم نتیجه شون چی شد.
    نمی دونم امکان داره بعد از جواب دادن به 11 سوال آدم ریجکت شه یا نه؟!!؟؟ چون من ریسرچ پلن ندارم! تا حالا دیدین کسی کلیر نشه؟
    سلام
    خیلی خیلی ممنون از اینکه تجربیاتتون رو بیان کردین. ( امتیاز هم بهتون دادم ضمنا )

در مورد کلیرنس این رو بگم که هم ممکنه ویزا رو بهتون بدن و هم ممکنه خدای نکرده ری... بشین.
    در مورد ریسرچ پلن هم تو پست زیر برای کسایی که استاد ندارند یه سری توضیحاتی داده شده؛ بخون ایشالا که مشکلت حل بشه.

البته اگه استاد داری که نباید قاعدتا مشکلی داشته باشی( اما با توجه به صحبتات بعید میدونم استادت داشته باشی)

اینجا رو کلیک کن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohad1987 نمایش پست ها
    سلام
    مرسی داداش لطف کردی تجربه تون رو گفتین ایشالا که زود یه ویزا مولتی خوشگل براتون بیاد
    میشه یکم در مورد جو روز مصاحبه بگید
    وضعیت سربازیتون چی بود؟

Junior Member

منم حدود دو هفته پیش (12 روز) پیش مصاحبه داشتم. دو نفر بودیم که برای ویزای دانشجویی بودیم. مصاحبه در به قول خوشون پنجره 11 انجام شد. برگه سفید دادو گفت هر هفته وب سایت چک کن ولی تا الان خبری از اون سوالات نشده. یعنی ممکنه در مواردی نفرستن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rrazavi1 نمایش پست ها
    منم حدود دو هفته پیش (12 روز) پیش مصاحبه داشتم. دو نفر بودیم که برای ویزای دانشجویی بودیم. مصاحبه در به قول خوشون پنجره 11 انجام شد. برگه سفید دادو گفت هر هفته وب سایت چک کن ولی تا الان خبری از اون سوالات نشده. یعنی ممکنه در مواردی نفرستن؟
    سلام دوست عزیز ایشالا که هر چه سریع تر ویزاتون آماده بشه
    اگه توی مصاحبه گفتن میفرستیم باید اومده باشه اگه نگفتن هم شاید نیاز نبود.
    میشه بیشتر توضیح بدید؟ رشته چی بودین؟ سربازی چی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ilia1989 نمایش پست ها
    دوستان..همونطور که میدونین امسال خیلی زود سفارت ارمنستان پر شد...
    و احتمالا تعداد زیادی از کسایی که ارمنستان وقت گرفتن، تو این سایت هم عضو هستن..
    جدای از بحث نتیجه مصاحبشون.. و اینکه تجربیات روز مصاحبشون چی بوده..
    من خیلی دوست دارم بدونم سرنوشتشون به چی ختم شده!!! :/
    خیلی نگرانشونم..به خدا راس میگم..اخه هیچ جوره با عقل جور در نمیاد که یه نفرم نیاد اینجا پست بذاره..

الان 2 تا پست بالاتر یکی پرسیده "کسی امسال اصلن از ارمنستان تونسه ویزا بگیره؟"
    سوال من اینه:
    کسی امسال اصلن از ارمنستان تونسته برگرده؟!

سناریو های احتمالی که تو ارمنستان پیش اومده رو پیشنهاد بدین ببینیم چه فکری میشه کرد..
    راستش من مثل شما فکر نمی کنم. همچنان تعداد کسانی که می رن ارمنستان نسبت به دوبی و آنکارا کمتره. بنابراين اينجا خلوت تره.
    من خودم خيلی زود بعد از مصاحبه اومدم تجربم رو نوشتم ولی از اون هفت نفر دانشجو که اون روز بوديم فقط دو نفرمون اومد اينجا راجبش نوشت.
    می خوام بگم هر کسی که ميره سفارت فارغ از نتيجه کارش نمياد اينجا بنويسه مخصوصا کسانی که خرشون از پل گذشته.

نقل قول نوشته اصلی توسط rrazavi1 نمایش پست ها
    به احتمال خيلی زياد نيازی نبوده ولی معمولا هر کسی تو ارمنستان کلير می خوره براش يازده سؤال ارسال می شه.
    اگه نگران هستی می تونی يه ايميل به سفارت بزنی و ازشون بپرسی که خيالت راحت بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadtb نمایش پست ها
    مرسی داداش لطف کردی تجربه تون رو گفتین ایشالا که زود یه ویزا مولتی خوشگل براتون بیاد
    میشه یکم در مورد جو روز مصاحبه بگید
    وضعیت سربازیتون چی بود؟

سلام من امروز مصاحبه داشتم تعداد دانشجوها كم بود ولي توريستي بيشتر يود من كليرنس خوردم و قراره برام سوال بفرستن ولي نميدونم كي ميفرستن؟
    دو نفر درجا ويزا كرفتن و بقيه تا اون موقع كه من بودم كليرنس شدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد - دانشگاه صنعتی شریف

با سلام
    من روز 30 آپریل مصاحبه داشتم. خودم فول فاند مهندسی کامپیوتر بودم که با اینکه آفیسر به من آخرش تبریک گفت ولی گفت فرآیند اداری باید انجام بشه و برگه سفید را داد و همون روز 11 سوال را فرستاد.
    یک نفر دیگر بود که ارشد بدون فاند بود که ریجکت شد. از بین متقاضیان توریستی اونهایی که جوان بودند درجا ریجکت شدند و کسانی که سن و سال بیشتری داشتند در حدود 60% درجا ویزا گرفتند (که بیشترشون خانم بودند) و حدود 20% که اکثرا آقا بودند کلیرنس خوردند و بقیه ریجکت شدند. البته فقط سن و سال نبود و اینها اکثرشون سابقه رفت و آمد خوبی به کشورهای اروپایی و خود آمریکا داشتند و این هم در موفقیت شان تاثیر زیادی داشت.

به امید موفقیت همگی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)