نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 13 از 77 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 763

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

لطفا اون کسایی که میگن اینجا بدون فاندها رو ریجکت میکنه یه آمار اعلام کنن و بگن چند نفر از چند نفر بدون فاند ریجکت شدن.... صرف اینکه یکی از مصاحبه برگشته یکی رو تو راه برگشت دیده و نتیجه گرفته چون بدون فاند بوده رد شده که نبوده دیگه ایشالا... قطعا اگه اینقد محکم اخطار جدی میدین حتما آمار قوی هم دارین دیگه.... خواهش میکنم ارایه کنید که واقعا همه تکلیفشونو بدونن

ولی اگه چنین آماری ندارین واقعا مسوولین... شما با این اخطارتون باعث میشین فقط فاند دارها برن اینجا و اصلا حتی جو سفارت رو به سمتی میبرین که همه باید فاند داشته باشن.... خواهش میکنم هر کس فکر میکنه دلیل ریجکتش بدون فاند بودن بوده خودش بیاد اینجا اعلام کنه که این بوده و دلیل دیگه ای نداشته که من مطمینم جای دیگه کارشون می لنگیده....

الان که ترکیه همه وقتاش بسته ست و فقط دو گزینه برا همه باقی مونده با این جو درست کردنای بی پایه و اساس ذهن همدیگرو ویران و مشوش نکنیم لطفا...

Member Seigneur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management - UNL

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط oversea نمایش پست ها
    لطفا اون کسایی که میگن اینجا بدون فاندها رو ریجکت میکنه یه آمار اعلام کنن و بگن چند نفر از چند نفر بدون فاند ریجکت شدن.... صرف اینکه یکی از مصاحبه برگشته یکی رو تو راه برگشت دیده و نتیجه گرفته چون بدون فاند بوده رد شده که نبوده دیگه ایشالا... قطعا اگه اینقد محکم اخطار جدی میدین حتما آمار قوی هم دارین دیگه.... خواهش میکنم ارایه کنید که واقعا همه تکلیفشونو بدونن

ولی اگه چنین آماری ندارین واقعا مسوولین... شما با این اخطارتون باعث میشین فقط فاند دارها برن اینجا و اصلا حتی جو سفارت رو به سمتی میبرین که همه باید فاند داشته باشن.... خواهش میکنم هر کس فکر میکنه دلیل ریجکتش بدون فاند بودن بوده خودش بیاد اینجا اعلام کنه که این بوده و دلیل دیگه ای نداشته که من مطمینم جای دیگه کارشون می لنگیده....

الان که ترکیه همه وقتاش بسته ست و فقط دو گزینه برا همه باقی مونده با این جو درست کردنای بی پایه و اساس ذهن همدیگرو ویران و مشوش نکنیم لطفا...
    سلام
    دوست گلم، اولین اینکه هدف بچه هایی که اینجا نظر میدن فقط کمک به دیگران هست. (حالا ناخواسته شاید برای شما خوشایند نباشه)
    ولی در کل منم قبول دارم، حرف زیاده در مورد سفارت ها. من عقلم میگه که منطقی باشم.
    اگه میخوای دقیق باشی بیا اینجا رو یه نگاه بنداز.
    الان نگاه کن، همه میگن مکانیکی ها مشکل حساس بودن رشته دارن و این چیزا. ولی در عمل تو جدول مشخصه که ویزا گرفتن. پس نمیشه به حرف ها اتکا کامل کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadtb نمایش پست ها
    خب من که TA دارم و استاد و موضوع پروژم مشخص نیست چی باس بدم؟
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?36-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%84%D8%A7%D8%B2%D9%85-
    %D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87&p=1954886&vie wfull=1#post1954886

Junior Member bsayahpour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشکده فنی دانشگاه تهران

باهاتون موافقم دوست عزیز
    اگر صفحات اول همین تاپیک رو بخونید، متوجه میشید که افرادی بودن که بدون فاند به راحتی ویزا گرفتن از ارمنستان؛ چه مستر و چه دکترا..
    کلیر شدن کاملا به شخص، شرایطش و نحوه جواب دادن به سوالا در روز مصاحبه بستگی داره و داشتن یا نداشتن فاند تعیین کننده نیست
    طبق تجربه دوستان، اگر ساپورت مالی کافی و توجیه مناسب برای انتخاب دانشگاه و مقطع رو داشته باشید، مشکلی نخواهد بود
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط oversea نمایش پست ها

سلام دوستان
    من 27 می ساعت 14 وقت دارم، من برای مستر میرم رشته ام هم Computer Science هست. فاندم intership هست و toefl و gre هم ندارم.
    البته دانشگاه میگه مشکلی نیست و قبلا دانشجو هایی داشتن که toefl و gre نداشتن.
    با توجه به اینکه مستر هستم , فاندم intership هست RP هم ندارم.
    به نظرتون چه کنم که این خلاء جبران بشه، استرس فراوونی داره.

Junior Member

بچه ها من 7 می وقت سفارت داشتم، عمران، فول فاند، با همون آقا بد اخلاق ریشو عینکی، تقریبا چیزی ازم نپرسید، فقط پرسید چرا این دانشگاه، که من گفتم توی رشته من قویه و کار استاده با کاری که من توی ارشد انجام دادم خیلی نزدیکه، گفت کارت چیه، کامل براش توضیح دادم، بعد ریسرچ پلن و سی وی رو ازم خواست و گفت دوشنبه بیا ویزاتو بگیر، پرسیدم سینگل یا مالتیپل گفت احتمالا مالتیپل.... حالا دیگه نمودونم برم دوشنبه چی می شه دیگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saharhad نمایش پست ها
    بچه ها من 7 می وقت سفارت داشتم، عمران، فول فاند، با همون آقا بد اخلاق ریشو عینکی، تقریبا چیزی ازم نپرسید، فقط پرسید چرا این دانشگاه، که من گفتم توی رشته من قویه و کار استاده با کاری که من توی ارشد انجام دادم خیلی نزدیکه، گفت کارت چیه، کامل براش توضیح دادم، بعد ریسرچ پلن و سی وی رو ازم خواست و گفت دوشنبه بیا ویزاتو بگیر، پرسیدم سینگل یا مالتیپل گفت احتمالا مالتیپل.... حالا دیگه نمودونم برم دوشنبه چی می شه دیگه
    مبارکتون باشه.
    بقیه افرادی که اون روز توی سفارت بودن چی؟ از وضعیتشون اطلاعی دارید؟
    فک می‌کنید دلیل خاصی داشت که درجا بهتون ویزا دادن؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من اول تير وقت مصاحبه دارم واسه دوره زبان! شما تا حالا كسي رو ديدين كه واسه دوره زبان بش ويزا بدن؟ راستش شنيدم سخت ويزا ميدن واسه زبان درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saharhad نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط afsafzal نمایش پست ها
    مبارکتون باشه.
    بقیه افرادی که اون روز توی سفارت بودن چی؟ از وضعیتشون اطلاعی دارید؟
    فک می‌کنید دلیل خاصی داشت که درجا بهتون ویزا دادن؟
    ممنون
    راستش بقیه اکثرا توریستی بودن، و من قبللل همه مصاحبه شدم، زیاد خبر ندارم

با سلام به همه ی دوستان.

قبل از هرچیز از همه ی دوستانی که تجربیاتشون را با بقیه به اشتراک می گذارند و کسانی که بانی این سایت هستند سپاس گزارم.

من 4 می مصاحبه داشتم و جزییات مصاحبه به شرح زیر است:

شرایط من: پذیرش دکتری در رشته ی مهندسی محیط زیست. فول فاند. سربازی معافیت کفالت. عدم سابقه ی کار دولتی

ساعت مصاحبه 8:30 دقیقه بود و من ساعت 8 اونجا حاضر شدم و حدود 8:15 اعلام کردند که صف تشکیل دهید و شماره بگیرید و وارد سفارت شوید. من جزو شماره های اولیه بودم. فرآیند بازرسی و انگشت نگاری تا حدود ساعت 10 طول کشید و سپس شماره ی من اعلام شد. به نظرم توی این مدت آفیسر ها نگاهی به سوابق و فرم مراجعین دارند. قبل از من یک زوج مسن که برای دیدن فرزندانشون اقدام کرده بودند مصاحبه کردند که بدلیل شغلشون کلیرنس خوردند. دختر خانم دیگری هم برای کنفرانسی ظاهرا اقدام کرده بودند که ظاهرا پس از سوال هایی در مورد زمینه کارشون و موضوعات مرتبط با کنفرانس بهشون ویزا دادند. سپس نوبت من شد. افسر مصاحبه کننده آقای خوش قامت با موهای جو گندمی و تقریبا جدی بودند. فرم I20 و کارت معافیت سربازی و فرم DS من که قبل از مصاحبه از من گرفته بودند روبروی ایشان بود.

پس از سلام و احوال پرسی سوالات زیر رو پرسیدند و همزمان پاسخ های من رو تایپ میکردند.

در دوران ارشد در چه زمینه ای کار کردید؟ تصفیه ی آب
    تو چه زمینه ای قصد ادامه ی تحقیق دارید؟ در ادامه ی زمینه ی تحقیقات گذشته ام میخواهم روی روش های تصفیه ی آب کار کنم. RP دارم اگر میخواهید! پاسخ دادند نیازی نیست!
    مجردی؟ بله
    شغل دولتی داشتی؟ خیر
    رزومتون؟ رزومه رو تحویل دادم 30 ثانیه خواندند و گفتند پس فردا بیاید ویزاتون آمده است.
    من هم تشکر کردم مدارکم رو دریافت کردم و خارج شدم.

توضیحات
    حتما همه ی مدارک که دوستان در پست هایشان گفته اند رو همراه داشته باشید شاید نیاز به ارایه باشد و شاید هم نیازی نشد ولی اینجوری خودتون آرامش دارید.
    با صداقت و متانیت صحبت کنید و تو هیچ شرایطی اغراق نکنید یا آرامشتون رو از دست ندید. من پس از مصاحبه سریع محل رو ترک کردم و از وضعیت باقی مراجعین مطلع نیستم ولی از اونجاییکه با سفر زمینی برگشتم دیدم همه مسافرین اتوبوس که برای مصاحبه آمده بودند خوشحال بودند و اکثرا ویزای دانشجویی و توریستی گرفتند. متوجه شدم جو ویزا دادن این روز ها در ایروان بسیار خوب بود البته اگر جزو برخی موارد خاص نباشید که پیشتر دوستان توضیح دادند.

شما رو به خدا میسپارم و امیدوارم همه موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط l3oykhasteh نمایش پست ها
    با سلام به همه ی دوستان.

قبل از هرچیز از همه ی دوستانی که تجربیاتشون را با بقیه به اشتراک می گذارند و کسانی که بانی این سایت هستند سپاس گزارم.

من 4 می مصاحبه داشتم و جزییات مصاحبه به شرح زیر است:

شرایط من: پذیرش دکتری در رشته ی مهندسی محیط زیست. فول فاند. سربازی معافیت کفالت. عدم سابقه ی کار دولتی

ساعت مصاحبه 8:30 دقیقه بود و من ساعت 8 اونجا حاضر شدم و حدود 8:15 اعلام کردند که صف تشکیل دهید و شماره بگیرید و وارد سفارت شوید. من جزو شماره های اولیه بودم. فرآیند بازرسی و انگشت نگاری تا حدود ساعت 10 طول کشید و سپس شماره ی من اعلام شد. به نظرم توی این مدت آفیسر ها نگاهی به سوابق و فرم مراجعین دارند. قبل از من یک زوج مسن که برای دیدن فرزندانشون اقدام کرده بودند مصاحبه کردند که بدلیل شغلشون کلیرنس خوردند. دختر خانم دیگری هم برای کنفرانسی ظاهرا اقدام کرده بودند که ظاهرا پس از سوال هایی در مورد زمینه کارشون و موضوعات مرتبط با کنفرانس بهشون ویزا دادند. سپس نوبت من شد. افسر مصاحبه کننده آقای خوش قامت با موهای جو گندمی و تقریبا جدی بودند. فرم I20 و کارت معافیت سربازی و فرم DS من که قبل از مصاحبه از من گرفته بودند روبروی ایشان بود.

پس از سلام و احوال پرسی سوالات زیر رو پرسیدند و همزمان پاسخ های من رو تایپ میکردند.

در دوران ارشد در چه زمینه ای کار کردید؟ تصفیه ی آب
    تو چه زمینه ای قصد ادامه ی تحقیق دارید؟ در ادامه ی زمینه ی تحقیقات گذشته ام میخواهم روی روش های تصفیه ی آب کار کنم. RP دارم اگر میخواهید! پاسخ دادند نیازی نیست!
    مجردی؟ بله
    شغل دولتی داشتی؟ خیر
    رزومتون؟ رزومه رو تحویل دادم 30 ثانیه خواندند و گفتند پس فردا بیاید ویزاتون آمده است.
    من هم تشکر کردم مدارکم رو دریافت کردم و خارج شدم.

توضیحات
    حتما همه ی مدارک که دوستان در پست هایشان گفته اند رو همراه داشته باشید شاید نیاز به ارایه باشد و شاید هم نیازی نشد ولی اینجوری خودتون آرامش دارید.
    با صداقت و متانیت صحبت کنید و تو هیچ شرایطی اغراق نکنید یا آرامشتون رو از دست ندید. من پس از مصاحبه سریع محل رو ترک کردم و از وضعیت باقی مراجعین مطلع نیستم ولی از اونجاییکه با سفر زمینی برگشتم دیدم همه مسافرین اتوبوس که برای مصاحبه آمده بودند خوشحال بودند و اکثرا ویزای دانشجویی و توریستی گرفتند. متوجه شدم جو ویزا دادن این روز ها در ایروان بسیار خوب بود البته اگر جزو برخی موارد خاص نباشید که پیشتر دوستان توضیح دادند.

شما رو به خدا میسپارم و امیدوارم همه موفق باشید
    باز هم تبریک. ویزاتون سینگل بود یا مالتیپل ؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)