نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 15 از 77 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 763

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Junior Member

سلام
    و اما نتايج امروز سفارت ارمنستان
    دانشجويي دو نفر بودن يه پسري كه سربازي معافيت پزشكي داشت رفت باجه شش مصاحبه شد با اون آقاي بي ريش جدي كه امروز پيرهن سفيد و پاپيون زده بود درجا ريجكت شد متاسفانه و يه آقا پسر ديگه كه آخرين نفر بود و من مطلع نشدم چي شد نتيجش رشته تبديل انرژي مكانيك ميخاست بخونه
    گرينكارتيها و توريستيها بسيار زياد بودن حدود سي نفر كه خانم هاي مسن درجا ميگرفتن ولي اكثر جوونها كليرنس ميخوردن

من هفت مي هم سفارت بودم
    سه تا دانشجويي بودن يه دختر عمراني درجا گرفت يه دختر ديگه كليرنس خورد و يه پسري هم بود كه اطلاعي ندارم چي شد نتيجش
    توريستيها هم اكثرا خانم مسن بودن كه در جا ميگرفتن
    ویرایش توسط Mostafa_CM : May 13th, 2015 در ساعت 01:24 AM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط schizozopa نمایش پست ها
    سلام
    و اما نتايج امروز سفارت ارمنستان
    دانشجويي دو نفر بودن يه پسري كه سربازي معافيت پزشكي داشت رفت باجه شش مصاحبه شد با اون آقاي بي ريش جدي كه امروز پيرهن سفيد و پاپيون زده بود درجا ريجكت شد متاسفانه و يه آقا پسر ديگه كه آخرين نفر بود و من مطلع نشدم چي شد نتيجش رشته تبديل انرژي مكانيك ميخاست بخونه
    گرينكارتيها و توريستيها بسيار زياد بودن حدود سي نفر كه خانم هاي مسن درجا ميگرفتن ولي اكثر جوونها كليرنس ميخوردن
    سلام، دلیل درجا ریجکت شدن اون آقا رو نمی‌دونید؟ مشکل خاصی داشت؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نه متاسفانه وقتي يك نفراز باجه مصاحبه بيرون مياد سريع محل رو ترك ميكنه و من اصلا نتونستم متوجه بشم كه دليلش چي بود و به خودم اجازه نميدم حدسيات شخصيمو عنوان كنم
    فقط خاستم اطلاع بدم به دوستان اين دو روزي كه من سفارت بودم نتايج يه همچين چيزي بود.

Member Seigneur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management - UNL

سلام

اگه یازده تا سوال رو همون روز مصاحبه با جواباش ببریم خوب نیست؟ از لحاظ اینکه زودتر کلیر بشیم میگم.

به مدير گروه يا graduate coordinator بگيد بنويسن كه شما فعلا ريسرچت مشخص نيست و احتمالا تو يه زمينه هايي كار ميكني. و بگن كه شما به تكنولوژي حساس دسترسي نداريد! معمولا مي نويسن !

نقل قول نوشته اصلی توسط mohad1987 نمایش پست ها
    فرستادن offer letter بجای RP (برای سوال 11 ارمنستان) مشکلی ایجاد می کند؟ من RP ندارم و سال دوم ریسرچ ام شروع می شه. سال اول باید درس پاس کنم و آخر سال اول Qualification Exam بدم.
    The difficult roads often lead to beautiful destinations

نقل قول نوشته اصلی توسط Seigneur نمایش پست ها
    سلام

اگه یازده تا سوال رو همون روز مصاحبه با جواباش ببریم خوب نیست؟ از لحاظ اینکه زودتر کلیر بشیم میگم.
    به نظر من خوب نیست، نشون میده خیلی اصرار داری برای گرفتن ویزا، اگر میخواستن خودشون توی سایت میگفتن سوالات رو جواب بدین با خودتون بیارید

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Seigneur نمایش پست ها
    سلام

این می شه همون داستان اینکه نباید زیادی تو مصاحبه حرف زد و بهمون اندازه که نیازه جواب داد تا خدای نکرده یه وقت سوتی نداد. اون 11 سوال مایه ش یه ایمیل اونم چند روز بعد هست. اومدیمو آفیسر اصلاً نمی خواست در مورد کیس شما اون سوالارو بفرسته و یهو دید شما اینارو از قبل آوردین و گفت حالا بده یه نگاه بندازم و دست بر قضا شما تو جواب به اون سوالا یه جا سوتی هم داده باشین. به نظرم هر وقت ازتون خواست بدین وگرنه زیاد بهش اطلاعات نده و دنبال دردسر نباش.
    Never Say Never

خوب نتایج امروز اینطوری بود

من دکتری کامپیوتر ساینس فول فاند راتگرز بودم-سربازی معاف-تای نداشتم که کلیرنس شدم. سوالاتی که پرسید
    چیکار کردی؟ شبکه های P2P کار کردم
    گفت رزومت رو بده که دادم (یکم سانسورش کرده بودم رو مقالات مثلا و یسری چیز دیگه که کلیرنسش کمتر طول بکشه و حساسیت کمتر باشه)
    داشت می نوشت که گفتم می خوای توضیح بدم انگار براش مهم نبود یعنی من نمی گفتم هم انگار نمی پرسید اما گفت بگو که یکم چیزهای ابتدایی رو گفتم در مورد کارم و بجز I20 و سویس و پول سفارت که اول گرفتن ازم چیز دیگه ای نخواستن.
    بعد گفت چیکار می خوای بکنی که کفتم می خوام استادبشم مثلا دانشگاه تهرانی جایی که تا گفتم تهران گفت اهان یعنی اسم تهران رو می شناخت دیگه گرفت که مثلا می خوام بیام ایران
    همین واقعا خیلی مختصر بود. گفت بهت کلیرنس می دیم باید جواب بدی به محض اینکه رسیدم هتل بهم ایمیل رو داد

افراد دیگه:
    یه زوج جوان که برای توریست می خواستن برن و متاسفانه ریجکت شدن
    یه خانم تقریبا میانسال بدون شوهر و بچه و غیره که ایشون هم متاسفانه ریجکت شد و اجازه صحبت کردن به ایشون داده نشد اصلا.

موارد دیگه اینکه انگار تصمیمها از قبل گرفته شده و ریجکتیها رو می فرستن اون باجه وسطیه باجه راست که خالی بود چپ هم که ماها می رفتیم.

نکته بسیار بسیار مهم
    عکس رو خیلی دقت کنید امروز چند نفر مشکل داشتن به منم گیر دادن که خوشبختانه زعکسهای زیادی همرام بود. شما عکس 5 در 5 می خواید که حالت مربعی داره و بزرگ هست. یه عکس 3 در 4 هم بهتره همراهتون باشه چون من عکسی که اپلود کرده بودم قدیمی بود و گیر که داد اون خانمه که من سریع یه 3 در 4 جدید بهش دادم. بهتره که عکسی که می دین هم عک گذرنامتون نباشه که گیر ندن که اقا قدیمیه و اینها. چون 6 ماه نباید بیشترگذشته باشه.
    د عا کنید این پروسه کلیرنس ما هم حل بشه
    ویرایش توسط Mostafa_CM : May 14th, 2015 در ساعت 04:37 AM دلیل: درخواست کاربر
    Doubt Kills More Dreams Than Failure Ever Will

Junior Member

امروز وقتی بنده وارد کابین شدم آفیسر اول از من پرسید که قصدم از رفتن به امریکاچیه و بعدش رزوممو ازم خواست و من مو به مو بهش توضیح دادم. اول اینکه کدوم دانشگاها اپلای کردم و از کجاها اکسپت گرفتم و چرا این دانشگاهو انتخاب کردم. دوم ازمن پرسید که تو وقفه بین فارغ التحصیلی تا الان چی کار کردم. بعدش در مورده ریسرچ پلنم پرسید و من بهشون توضیح دادم که کار صرفا یک کاره محاسباتی هست و کاربردش در مهندسیه عمرانو یا پزشکیه ( من فول فاند در رشته ریاضی هستم و فانم از نوع TAاست و سوپر وایزر ندارم). خودم ریسرچ پلنو بر اساس علاقم نوشتم. در اخر ازم پرسید که می خوام تو امریکا بمونم یا نه. من هم بهشون گفتم که من دنبال کار ریسرچ ویا تحقیق صرفا در ایران هستم. افیسره واقعا مودب و مهربونی بود و همین باعث شد با اعتماد به نفس کامل براش توضیح بدم.
    ویرایش توسط Mostafa_CM : May 15th, 2015 در ساعت 07:45 AM دلیل: درخواست کاربر

Member Seigneur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management - UNL

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranNZ نمایش پست ها
    خوب نتایج امروز اینطوری بود

من دکتری کامپیوتر ساینس فول فاند راتگرز بودم-سربازی معاف-تای نداشتم که کلیرنس شدم. سوالاتی که پرسید
    چیکار کردی؟ شبکه های P2P کار کردم
    گفت رزومت رو بده که دادم (یکم سانسورش کرده بودم رو مقالات مثلا و یسری چیز دیگه که کلیرنسش کمتر طول بکشه و حساسیت کمتر باشه)
    داشت می نوشت که گفتم می خوای توضیح بدم انگار براش مهم نبود یعنی من نمی گفتم هم انگار نمی پرسید اما گفت بگو که یکم چیزهای ابتدایی رو گفتم در مورد کارم و بجز I20 و سویس و پول سفارت که اول گرفتن ازم چیز دیگه ای نخواستن.
    بعد گفت چیکار می خوای بکنی که کفتم می خوام استادبشم مثلا دانشگاه تهرانی جایی که تا گفتم تهران گفت اهان یعنی اسم تهران رو می شناخت دیگه گرفت که مثلا می خوام بیام ایران
    همین واقعا خیلی مختصر بود. گفت بهت کلیرنس می دیم باید جواب بدی به محض اینکه رسیدم هتل بهم ایمیل رو داد

افراد دیگه:
    یه زوج جوان که برای توریست می خواستن برن و متاسفانه ریجکت شدن
    یه خانم تقریبا میانسال بدون شوهر و بچه و غیره که ایشون هم متاسفانه ریجکت شد و اجازه صحبت کردن به ایشون داده نشد اصلا.

موارد دیگه اینکه انگار تصمیمها از قبل گرفته شده و ریجکتیها رو می فرستن اون باجه وسطیه باجه راست که خالی بود چپ هم که ماها می رفتیم.

نکته بسیار بسیار مهم
    عکس رو خیلی دقت کنید امروز چند نفر مشکل داشتن به منم گیر دادن که خوشبختانه زعکسهای زیادی همرام بود. شما عکس 5 در 5 می خواید که حالت مربعی داره و بزرگ هست. یه عکس 3 در 4 هم بهتره همراهتون باشه چون من عکسی که اپلود کرده بودم قدیمی بود و گیر که داد اون خانمه که من سریع یه 3 در 4 جدید بهش دادم. بهتره که عکسی که می دین هم عک گذرنامتون نباشه که گیر ندن که اقا قدیمیه و اینها. چون 6 ماه نباید بیشترگذشته باشه.
    د عا کنید این پروسه کلیرنس ما هم حل بشه
    ایشالا که زودتر کلیر بشین

راجع به عکس میشه یه خورده بیشتر توضیح بدین؟
    من تازه گذرنامه گرفتم، اونجا هم گفتن که عکس باید جدید باشه، ولی خب عکس 2 سال پیشم رو دادم و مشکلی هم پیش نیومد. همون عکس رو برای DS هم آپلود کرد. حالا :

1- اگه عکس پاسپورت با DS یکی باشه گیر میدن؟
    2- به صورت پیش فرض از همه عکس میخوان روز مصاحبه ، یا نه فقط اون کسایی که عکسشون مشکل داشته؟
    3- اگه قیافه تغییر نکرده باشی ، هیچ جوری نمیتونن بفهمن که عکس قدیمی هست یا جدید، درسته؟

یه سوال هم در رابطه با مدارک روز مصاحبه داشتم.
    1- مدارک دبیرستان و پیش دانشگاهی
    2- پاسپورت والدین
    اینا رو از توی مدارک لازم برای مصاحبه پیدا کردم. بعید میدونم نیاز باشن. ولی خب گفتن با شماها در میون بذارم. ایروان که اینا رو نمیخواد درسته؟

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)