نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 2 از 77 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 763

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

دوستان کسی جدیدا از ارمنستان j بزشکی گرفته؟وضعیت چطوره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط m.bagheri نمایش پست ها
    سلام،
    لطفا در مورد تجربه دوستانتون که با شما بودن و برای ویزای توریستی و کنفرانس اقدام کرده بودند هم، اگه اطلاعی دارید، بگید
    ممنون
    ما چون اولين نفرا بوديم برا مصاحبه از بقيه اطلاع زيادي ندارم، ولي چند نفري كه توي تور با ما بودن و توريستي ميخواستن برن همه كليرنس خوردن، فقط يه نفر كه براي كالج ميخواست بره فكر كنم رد شد و يه خانواده هم درجا گرفتن، البته اينا همه شنيده هاس از كسايي كه فرق كليرنس و ريجكتو نميدونستن!!!

سلام
    ببخشید میشه بگین ازتون چی پرسید؟ خانم بود یا آقا؟ و اینکه چه قدر طول میکشه؟ سر ساعت رفتین تو یا معطل شدید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط morningflower نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید میشه بگین ازتون چی پرسید؟ خانم بود یا آقا؟ و اینکه چه قدر طول میکشه؟ سر ساعت رفتین تو یا معطل شدید؟
    سلام

یه آقای جوونی بود خیلی مودب و خوش برخورد، مصاحبه حدود 5-7 دقیقه بود فکر کنم، معطل شدیم ولی علتش زود رفتن خودمون بود که هوام سرد بود شانس ما، ولی 8:30 که ساعت تعیین شده یود توی سفارت بودیم بعد تحویل مدارک و انگشت نگاری حدودای 9 فکر کنم نوبت مصاحبه شد.

رزومه م رو خواست و از دانشگاه مقصد پرسید و زمینه کاریو دانشگاه ارشدم و اینکه خرجمو کی میده که گفتم دانشگاه مقصد. گفت سریازیم که انداختی عقب گفتم اره (معافیت تحصیلی گرفته بودم) پرسید از کی من و همسرم همو میشناسیم و گفت مراسم رسمی ازدواج داشتین یا نه، که گفتم نه فقط فعلا عقد رسمی کردیم (چون گذاشتیمش قبل رفتن) ولی عکس قدیمی بهش نشون دادم خودم. از همسرم هم پرسید کجا درس خوندی و چی خوندی و اینکه قبلا کار کردی یا نه. بعدم گفت مشکلی نمیبینه یرای ویزا دادن ولی باید روال admin. process طی بشه. برگه admin process رو داد و گفت سایتو 2-3 روز یه بار چک کن و گفت گود لاک که من اشتباه شنیدم گفتم گودبای!!!!!

کلا صادقانه جواب دادیم هردومون سوالاشو.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hannaz نمایش پست ها
    دوستان کسی جدیدا از ارمنستان j بزشکی گرفته؟وضعیت چطوره؟
    دخترعمه ی من حدود یک ماه پیش از ارمنستان ویزا گرفت برای رشته ی پزشکی. برای اینکه امیدوارتون کنم باید بگم که دخترعمه م فاند نداره و نامه ی بانکی رو هم که برای سفارت بود دقیقا همون نامه ای بود که باهاش برای دانشگاه اپلای کرده بود. یعنی از تاریخ نامه حدود 5-6 ماه گذشته بود. هیچ سوال خاصی ازش نپرسیده. یعنی عملا میگفت آفیسره اصلا حرف نمیزده. سرش توی کامپیوتر بوده و یه چیزی تایپ میکرده. بعد خود دختر عمه م هی میگفته میخواید توضیح بدم که چرا این دانشگاه رو انتخاب کردم؟آفیسر میگفته آره...بعد دخترعمه م توضیح میداده. و البته BS رو هم چک کرده و اینکه کی ساپورتت میکنه. ولی هیچ مدرک دیگه ای ازش نگرفته و همونجا کلیر شد و دو-سه هفته بعدش هم رفت پاسپورتش رو گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط roxanaat نمایش پست ها
    دخترعمه ی من حدود یک ماه پیش از ارمنستان ویزا گرفت برای رشته ی پزشکی. برای اینکه امیدوارتون کنم باید بگم که دخترعمه م فاند نداره و نامه ی بانکی رو هم که برای سفارت بود دقیقا همون نامه ای بود که باهاش برای دانشگاه اپلای کرده بود. یعنی از تاریخ نامه حدود 5-6 ماه گذشته بود. هیچ سوال خاصی ازش نپرسیده. یعنی عملا میگفت آفیسره اصلا حرف نمیزده. سرش توی کامپیوتر بوده و یه چیزی تایپ میکرده. بعد خود دختر عمه م هی میگفته میخواید توضیح بدم که چرا این دانشگاه رو انتخاب کردم؟آفیسر میگفته آره...بعد دخترعمه م توضیح میداده. و البته BS رو هم چک کرده و اینکه کی ساپورتت میکنه. ولی هیچ مدرک دیگه ای ازش نگرفته و همونجا کلیر شد و دو-سه هفته بعدش هم رفت پاسپورتش رو گرفت.
    سلام
    نوع ویزاشون چی بود؟ کاپلان f1? یا ویزای j برای ریسرچ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nawid نمایش پست ها
    سلام

یه آقای جوونی بود خیلی مودب و خوش برخورد، مصاحبه حدود 5-7 دقیقه بود فکر کنم، معطل شدیم ولی علتش زود رفتن خودمون بود که هوام سرد بود شانس ما، ولی 8:30 که ساعت تعیین شده یود توی سفارت بودیم بعد تحویل مدارک و انگشت نگاری حدودای 9 فکر کنم نوبت مصاحبه شد.

رزومه م رو خواست و از دانشگاه مقصد پرسید و زمینه کاریو دانشگاه ارشدم و اینکه خرجمو کی میده که گفتم دانشگاه مقصد. گفت سریازیم که انداختی عقب گفتم اره (معافیت تحصیلی گرفته بودم) پرسید از کی من و همسرم همو میشناسیم و گفت مراسم رسمی ازدواج داشتین یا نه، که گفتم نه فقط فعلا عقد رسمی کردیم (چون گذاشتیمش قبل رفتن) ولی عکس قدیمی بهش نشون دادم خودم. از همسرم هم پرسید کجا درس خوندی و چی خوندی و اینکه قبلا کار کردی یا نه. بعدم گفت مشکلی نمیبینه یرای ویزا دادن ولی باید روال admin. process طی بشه. برگه admin process رو داد و گفت سایتو 2-3 روز یه بار چک کن و گفت گود لاک که من اشتباه شنیدم گفتم گودبای!!!!!

امیدوارم زودتر ویزاتون بیاد....من ساعت 1.30 وقت دارم...مثلا 1 اونجا باشم خوبه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط morningflower نمایش پست ها
    امیدوارم زودتر ویزاتون بیاد....من ساعت 1.30 وقت دارم...مثلا 1 اونجا باشم خوبه؟
    ممنون

اره خوبه...زودتر نرين كه معطل ميشيد، حتي يك ربع زودتر هم كافيه به نظرم

Member pegah84ir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE - AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط Nawid نمایش پست ها
    سلام

برای من سواله چرا راجع به مراسم پرسیدن؟ شما چند وقته عقدتون ثبت شده؟
    به نظرتون برای 1.5 سال عقد ثبت شده باید عکس ببریم براشون!!!؟

Junior Member

فكر كنم چون تو عكسايي كه نشون داديم عكس عروسي نبود. حدود ٦ ماه.

نميدونم اگه عروسي عكس داريد ببريد و همچنين عكساي قديمي. اگه عروسي نكرديد هم همون عكس عقد و عكساي قديمي خوبه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)