نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 38 از 77 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 763

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط Moon_Daughter نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از کسایی که این چند روزه مصاحبه داشتن یه سوالی داشتم.
    آفیسر به من گفت یه سری سوال میفرستم جواب بده بعدم یه ورقه گذاشت بین پاسپورتم که توش راهنمایی کرده بود سایتو چک کنین و این حرفا. هیچ برگه زرد رنگی هم بهم نداد. الان وضعیتم چیه؟ این یعنی کلیرنس یا رد؟
    رفتید برای کلیرنس.

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

سلام
    سوالاتی که از من پرسیدن:
    توی این مدت وقفه ی تحصیلیت چکار میکردی و در اینده میخوای چکار کنی
    مصاحبه بچه ها کلا بسیار کوتاه بود هر کس نهایت 10 دقیقه مصاحبش طول کشید...نگران نباشید
    موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

کاربران گرامی!
    تعدادی از پست های اخیر به دلیل نقض قوانین فروم (نامرتبط با عنوان موضوع، کلام نامناسب، لینک وبسایت های مسدود شده و...) حذف شدند. لطفا از ارسال چنین پست هایی خودداری کنید.
    این پست به منزله اطلاع رسانی عمومی بوده و برای کاربران به صورت مجزا پیام خصوصی ارسال نشد.

لطفاً یک بار دیگر
    مقررات فروم
    را مطالعه فرمایید.
    ممنون از همکاریتون
    مدیریت فروم ApplyAbroad
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

سلام
    از بچه های اینجا کسی واسه فرصت مطالعاتی از ارمنستان اقدام کرده؟ من هفته دیگه وقت سفارت دارم میخواستم ببینم سوال هاشون چه جوریه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arashkamaly69 نمایش پست ها
    با سلام

دوستان من توی این سیستم جدید سفارت میرم توی قسمت DS 160 زده برام که No Status واسه 7 جولای هم مصاحبه دارم. الان اوکیه یعنی؟ یا باید توی استاتوس یه چیزی مثل سابمیت اینا زده باشه؟
    منم همین مشکل رو دارم شما مشکلی براتون پیش نیومد رفتید مصاحبه من 22 جولای وقت دارم. تو قسمت DS 160 برام میزنه no status

دوستان لطفا راهنمایی کنید خیلی به کمکتون احتیاج دارم
    با سابقه ریجوتی از آنکارا و دبی به علت مستر مجذ با فاندی که دو سوم هزینه هارو پوشش میده برای یه خانم با رشته غیر حساس آیا ارمنستان رو توصیه میکنید؟ دبی آفیسر گفت من قانع نمیشم چرا میخوای مستر مجذ بخونی چون با همین مستر هم ایران میتونی کار کنی. الان استاد و رییس دپارتمان یه نامه نوشتن که ما از این دانشجو حمایت میکنیم و این مستر زیربنای گذروندن مقطع دکترا س و ما میخوایم بعد مستر وارد مقطع دکترا بشه. ضمن اینکه ریسرچ پلن رو هم با این فرض که بعد مستر من اگه دانشوی خدبی بودم وارد مقطع دکترا میشم نوشتن. با این توضیحات خواهش میکنم هرکی هر نظری داره بگه. واقعا نمیدونم آیا برم باز دبی یا اینکه سفارت رو عوض کنم برا ارمنستلن. لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوست عزیز..میشه ازتون سوال داشته باشم هر چند که خودتان سوال داشتید و منتظر جواب هستین..
    میخواستم ببینیم وقتی دبی رفتین، نامه دپارتمان مبنی بر حمایت از شما و ریسرچ پلن و این توضیحات رو داشتین و آفیسر قانع نشد؟ ویا اینکه بعد از رفتن به دبی این نامه رو از دپارتمان گرفتین برای قانع شدن آفیسرها، برای اقدام مجددتون در سفارت دیگه مثلا ارمنستان؟

ممنون میشم پاسخ ام رو بدین..شاید اینطوری برای نفر بعدی که میخاد راهنمایی تون کنه، واضحتر شده موردتون..

Junior Member

سلام
    من برای فرصت مطالعاتی قصد دارم برم. ممکنه بگید اونجا کسی برای فرصت ویزا گرفت یا نه؟
    و اینکه مدارک لازم بجز فرم ها و گذرنامه چی بردین؟
    و آیا اگر اصل فرم DS-190 (دعوت نامه دانشگاه) را نداشته باشیم بعلت مشکلات پستی می توانیم کپی ان را ببریم یا نه؟
    و اینکه تو سایت سفارت زده شناسنامه بیاورید منظورشان اصل شناسنامه است یا ترجمه اش؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideh1743 نمایش پست ها
    سلام
    از بچه های اینجا کسی واسه فرصت مطالعاتی از ارمنستان اقدام کرده؟ من هفته دیگه وقت سفارت دارم میخواستم ببینم سوال هاشون چه جوریه؟

سلام
    من برای فرصت مطالعاتی قصد دارم برم. ممکنه از تجربه تان بگید و اینکه اونجا کسی برای فرصت ویزا گرفت یا نه؟
    مدارک لازم بجز فرم ها و گذرنامه چی بردین؟
    و آیا اگر اصل فرم DS-190 (دعوت نامه دانشگاه) را نداشته باشیم بعلت مشکلات پستی می توانیم کپی ان را ببریم یا نه؟
    و اینکه تو سایت سفارت زده شناسنامه بیاورید منظورشان اصل شناسنامه است یا ترجمه اش؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ZSY نمایش پست ها
    سلام
    من برای فرصت مطالعاتی قصد دارم برم. ممکنه از تجربه تان بگید و اینکه اونجا کسی برای فرصت ویزا گرفت یا نه؟
    مدارک لازم بجز فرم ها و گذرنامه چی بردین؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز.
    من هنوز نرفتم مصاحبه و اطلاعی ندارم . آخر جولای وقت دارم.بعد از مصاحبه تجربیاتم رو بهتون میگم
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)