نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 39 از 77 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 763

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط zahya نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز..میشه ازتون سوال داشته باشم هر چند که خودتان سوال داشتید و منتظر جواب هستین..
    میخواستم ببینیم وقتی دبی رفتین، نامه دپارتمان مبنی بر حمایت از شما و ریسرچ پلن و این توضیحات رو داشتین و آفیسر قانع نشد؟ ویا اینکه بعد از رفتن به دبی این نامه رو از دپارتمان گرفتین برای قانع شدن آفیسرها، برای اقدام مجددتون در سفارت دیگه مثلا ارمنستان؟

ممنون میشم پاسخ ام رو بدین..شاید اینطوری برای نفر بعدی که میخاد راهنمایی تون کنه، واضحتر شده موردتون..
    با سلام
    من بعد از ریجکت شدن از دوبی به دانشگاه اطلاع دادم که به دلیل مستر مجدد منو ریجکت کردن و دانشگاهم نامه فرستاد گه برای مصاحبه بعدی با اونا برم. شاید اگر نامه هارو روز مصاحبه داشتم افیسر توجیه شده بود چون تاکیدش رو این بد که قانع نمیشه چرا من میخوام یه مستر دیگه بخونم

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

من 14 جولای وقت مصاحبه دارم برا فرصت نمی دونم با فرصت مطالعاتی ها چه جوری برخورد می کنند؟ اگر خبر خاصی بود حتمن در جریان می زارم بقیه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein77 نمایش پست ها
    سلام
    در مورد لاتری ک سوال کرد آیا شما برنده شده بودید و نرفتید یا خیر؟
    وقتی در مورد لاتاری سوال کرد شما چی جواب دادی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mona2014 نمایش پست ها
    سلام منم اوایل جون مصاحبه داشتم . با اقای جوان خوش صدای باجه 6 . من مستر کامپیوتر ساینس میرم بخونم بدون فاند. سوالایی که ازم پرسید : چرا این دانشگاه؟ الان چی کار میکنی؟ شرکته چه کاری میکنه؟ دولتیه ؟ که نبود. هزینه چجوری تامین میکنی؟ میشه بانک استیتمنتتو ببینم؟ از کجا آوردی این پولو؟ هزینه سالهای بعدی رو چجوری میخوای بدی؟ چرا گرین کارد لاتری شرکت کردی؟ میخوای بمونی؟
    منم همه جواب ها رو سیف دادم. و کلی ام مدارک برده بودم فقط بانک استیتمنت خواست. گفت دو روز دیگه بیا ببر پاستو. به همین سادگی .
    دوست عزيز چه جوابي دادين به سوالي كه افيسر راجبه لاتاري پرسيد؟ لطفا جواب بدين كه كمكي باشه واسه بقيه، ممنون

Junior Member

با سلام
    من هفته پیش برای فرصت مطالعاتی مهندسی مکانیک از آنکارا درجا ریجکت شدم.
    الان میخوام ایروان وقت بگیرم. میخواستم سوال کنم ایروان این ایام فضای مثبت داره یا نه ؟
    با توجه به کیس من ایروان رو پیشنهاد میدین یا نه؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    مرسی

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۵

آخه کسی که ریجکت میشه چطور درجا ویزا میگیره ولی اونی که کلیرانس خورده دو ماهه منتظره ببینه جوابش چی میشه ولی هنوز خبری نیست

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط mjaf313 نمایش پست ها
    با سلام
    من هفته پیش برای فرصت مطالعاتی مهندسی مکانیک از آنکارا درجا ریجکت شدم.
    الان میخوام ایروان وقت بگیرم. میخواستم سوال کنم ایروان این ایام فضای مثبت داره یا نه ؟
    با توجه به کیس من ایروان رو پیشنهاد میدین یا نه؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    مرسی
    شما توی این یک هفته آیا تغییری در وضعیتتون داشتید؟ اگه تغییری نداشتید احتمال اینکه دوباره ریجکت بشید بالاست. دلیل ریجکت آنکارا چی بوده؟ باید برای این دفعه توضیح قانع کننده ای داشته باشید که خدای نکرده دوباره به همون دلیل قبلی ریجکت نشید. جو یروان تا جایی که من خبر دارم مثبته و سختگیری کمتری دارند. برای شما در حال حاضر مهم ترین نکته اینه که دلیل ریجکت قبلی رو ریشه یابی کنید و با تغییر شرایط و یا ارائه ی توضیحات قانع کننده بتونید آفیسر رو قانع کنید که با درخواست ویزای شما موافقت کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط aassadi نمایش پست ها
    آخه کسی که ریجکت میشه چطور درجا ویزا میگیره ولی اونی که کلیرانس خورده دو ماهه منتظره ببینه جوابش چی میشه ولی هنوز خبری نیست
    شما روی صحبتتون با کدوم پست هست؟ لطفا از نقل قول استفاده کنید تا مشخص باشه پست شما در جواب به چه کسی هست. خیلی پیش اومده که کسایی که ریجکت شدن، دوباره درخواست دادن و درجا گرفتن. اصلا چیز عجیب یا نادری نیست. در مورد طولانی شدن کلیرنس هم واقعا نمیشه نظر خاصی داد. کیس به کیس متفاوته و شاید حتی عامل شانس هم بی تاثیر نباشه در بعضی موارد.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaiiii نمایش پست ها
    دوست عزيز چه جوابي دادين به سوالي كه افيسر راجبه لاتاري پرسيد؟ لطفا جواب بدين كه كمكي باشه واسه بقيه، ممنون
    .... واقعا چه جوابی باید داد ؟.....مگه لاتاری رو هم می پرسن؟....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    شما توی این یک هفته آیا تغییری در وضعیتتون داشتید؟ اگه تغییری نداشتید احتمال اینکه دوباره ریجکت بشید بالاست. دلیل ریجکت آنکارا چی بوده؟ باید برای این دفعه توضیح قانع کننده ای داشته باشید که خدای نکرده دوباره به همون دلیل قبلی ریجکت نشید. جو یروان تا جایی که من خبر دارم مثبته و سختگیری کمتری دارند. برای شما در حال حاضر مهم ترین نکته اینه که دلیل ریجکت قبلی رو ریشه یابی کنید و با تغییر شرایط و یا ارائه ی توضیحات قانع کننده بتونید آفیسر رو قانع کنید که با درخواست ویزای شما موافقت کنه.
    .
    سلام . ممنون از توجهتون.
    من با 214 b ریجکت شدم. من برای فرصت مطالعاتی میرم و رشتم مکانیک هست آفیسر از توضیحات ریسرچ من راضی نشد ولی با 214 ریجکت کرد خیلی یهویی . من مدارک کافی مثل حکم بورس و تعهدنامه های محضری برای برگشتن همراهم بود ولی اصلا نخواست که سندی برای برگشتن نشون بدم متاسفانه خودمم کلا هنگ بودم.
    روزی که من بودم کلا فضای آنکارا منفی بود تقریبا 90 درصد درجا ریجکت شدن با آفیسر خانم جوون.
    چون درخواست من فرصت مطالعاتی هست کلا تغییرات زیادی در کیس نمیشه ایجاد کرد! فقط این دفعه میخوام از اول به اینکه هیئت علمی هستم و تعهد بازگشت محکم دادم از اول اشاره کنم.
    لطفا اگه پیشنهادی دارین راهنمایی بفرمایین
    ممنونم

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

بله کار درست همینه که از اول بگید که فرصت نشد که خوب و کامل در مورد تعهد بازگشتتون حرف بزنید و از آفیسر بخواید که بهتون فرصت بده تا براش توضیح بدید. در مورد ریسرچتون هم ببینید چه چیزی باعث شد آفیسر آنکارا قانع نشه و سعی کنید به شکل بهتر و واضح تری تحقیقاتتون رو توضیح بدید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)