نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 49 از 77 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 763

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط Elyas87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از ارمنستان دارم می نویسم براتون. امروز وقت مصاحبه داشتم و خدارو شکر خوب پیش رفت. البته نفرات قبلی که اکثرا برای توریستی اقدام کرده بودن رد شدند یادمه که حداقل 8 گروه رد شده بودن و فقط دو نفر تونسته بودن ویزاشونو بگیرن... جوری که استرس داشت می رفت بالا....اما به هر حال خوب پیش رفت. من برای J1 اقدام کردم. مدارکم کامل بود البته افیسر فقط از من رزومه خواست و در این بین چند تا سوال کاملا ساده پرسید..... تازه کلی هم شوخی می کرد. اینا رو نوشتم که یکم روحیه بدم بهتون و بگم جو اینجا (حداقل برای ویزای دانشجویی) خیلی مساعد و مناسبه و اصلا هم دلیلی برای نگرانی نداره
    میشه اگه اطلاع دارید بفرمائید آیا کسی بود که سابقه ریجکت از جای دیگه داشته باشه و بتونه ارمنستان ویزا بگیره. کسی رو ندید اون روز؟ ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    میشه اگه اطلاع دارید بفرمائید آیا کسی بود که سابقه ریجکت از جای دیگه داشته باشه و بتونه ارمنستان ویزا بگیره. کسی رو ندید اون روز؟ ممنون
    سلام
    نه ندیدیم. اگر هم بود من متوجه نشدم...

سلام دوستان
    من درخواست ويزاي F1 داشتم براي PhD الكترونيك. فول فاند هم هستم. تاريخ مصاحبم 18آگوست بود و ديروز خدا را شكر كلير شدم.
    خواستم بگم براي مصاحبه هيچ كدوم از مداركي كه اينجا نوشته غير از I20 , SEVIS, DS را ازم نخواستند و هيچ كدوم از سوالاتي كه اينجا نوشته شده را هم نپرسيدن. فقط گفت يه كم در مورد كاري كه اونجا قراره انجام بدي توضيح بده. و پرسيد چرا دفعه قبل با حجاب اومدي مصاحبه، اين دفعه بي حجاب?
    خواستم بگم الكي نگران نباشيد بابت مصاحبه. اكثر مطالبي كه اينجا نوشته شده فقط جو الكي هستند. حداقل در مورد ارمنستان كه همينطوره. اگر كسي مشكل خيلي خيلي خاص نداشته باشه، زود كلير ميشه. من دفعه دومم بود كه براي ويزا از ارمنستان اقدام مي كردم. هر دوبار هم يك ماهه كلير شدم. فقط الان پشيمونم كه چرا اينقدر پول الكي دادم بابت ترجمه مداركي كه هيچ كدوم را ازم نخواستند. حتي با وجود متاهل بودن، سند ازدواج را هم نخواستند.
    با آرزوي موفقيت براي همه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva39 نمایش پست ها
    سلام، کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟ من برای ویزای J1 ارمنستان(دانشگاهی در آمریکا )می خوام اقدام کنم. دقیقا مراحل رو نمی دونم چجوریه؟ آیا باید صبر کنم DS2019 بیاد بعد وقت بگیرم؟ یا میشه بدون اون هم فرم DS160 رو پر کرد و وقت گرفت؟ کسی هست برای J1 اقدام کرده باشه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
    برای گرفتن وقت شما به SEVIS number و نهایتا Program number نیاز دارید اگه تصویر فرم DS2019 رو در اختیار دارید که هیچ اگه ندارین این دو شماره رو از منشی دانشگاه که باش در ارتباطین سوال کنین.
    ولی روز مصاحبه DS اصلی ترین مدرک هست ک حتماااااااا باید داشته باشین

Junior Member

سلام
    نه ندیدیم. اگر هم بود من متوجه نشدم...
    میشه بگید چه مدارکی بردید?

Junior Member

میشه بگید چه مدارکی بردید?
    مدارک زیاد بردم (به قول دوستمون الکی کلی پول ترجمه مدارک دادیم). بهتره بپرسید چه مدارکی از من خواستند که شامل DS، کارت پایان خدمت، کانفیرمیشن، رزومه بوده..... چند تا سوال ساده هم در مورد اینکه زمینه کاریم چیه و اونجا قراره چکار کنم و بعد از پایان دوره برنامم چیه و می خوام چیکار کنم، پرسیدن..

Junior Member

مدارک زیاد بردم (به قول دوستمون الکی کلی پول ترجمه مدارک دادیم). بهتره بپرسید چه مدارکی از من خواستند که شامل DS، کارت پایان خدمت، کانفیرمیشن، رزومه بوده..... چند تا سوال ساده هم در مورد اینکه زمینه کاریم چیه و اونجا قراره چکار کنم و بعد از پایان دوره برنامم چیه و می خوام چیکار کنم، پرسیدن..
    خیلی ممنون
    میشه پروسه گرفتن وقت رو یکم توضیح بدید، من متوجه نمیشم MRV FEE پیه و کی باید پرداخت بشه؟ یا SEVIS FEE ؟ اگه به ظور خلاصه توضیح بدید ممنون میشم

Junior Member

خیلی ممنون
    میشه پروسه گرفتن وقت رو یکم توضیح بدید، من متوجه نمیشم MRV FEE پیه و کی باید پرداخت بشه؟ یا SEVIS FEE ؟ اگه به ظور خلاصه توضیح بدید ممنون میشم
    MRV همین 160 دلاری هست که بابت گرفتن وقت سفارت باید پرداخت کنین
    برای فرصت ی 180 دلار دیگه هم باید بدین که SEVIS Fee بهش میگن و تا 3 روز قبل از مصاحبه فرصت دارین ک پرداخت کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshidkardan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من درخواست ويزاي F1 داشتم براي PhD الكترونيك. فول فاند هم هستم. تاريخ مصاحبم 18آگوست بود و ديروز خدا را شكر كلير شدم.
    خواستم بگم براي مصاحبه هيچ كدوم از مداركي كه اينجا نوشته غير از I20 , SEVIS, DS را ازم نخواستند و هيچ كدوم از سوالاتي كه اينجا نوشته شده را هم نپرسيدن. فقط گفت يه كم در مورد كاري كه اونجا قراره انجام بدي توضيح بده. و پرسيد چرا دفعه قبل با حجاب اومدي مصاحبه، اين دفعه بي حجاب?
    خواستم بگم الكي نگران نباشيد بابت مصاحبه. اكثر مطالبي كه اينجا نوشته شده فقط جو الكي هستند. حداقل در مورد ارمنستان كه همينطوره. اگر كسي مشكل خيلي خيلي خاص نداشته باشه، زود كلير ميشه. من دفعه دومم بود كه براي ويزا از ارمنستان اقدام مي كردم. هر دوبار هم يك ماهه كلير شدم. فقط الان پشيمونم كه چرا اينقدر پول الكي دادم بابت ترجمه مداركي كه هيچ كدوم را ازم نخواستند. حتي با وجود متاهل بودن، سند ازدواج را هم نخواستند.
    با آرزوي موفقيت براي همه.
    تبریک میگم.
    امکانش هست کمی در مورد سوالاتی که ازتون پرسیدند توضیح بدید؟ بخصوص اینکه شما برای دکتری مجدد اقدام میکردید.
    بهتون پیغام خصوصی هم گذاشتم.

ممنون

سلام؛ اگه ممکنه لطفا منو راهنمایی کنید، با این شرایط پیشنهاد میدین که من در سفارت ارمنستان اقدام کنم یا برم آنکارا یا دبی:

خانم متاهل
    پذیرش دکترا کامپیوتر فول فاند دانشگاه uncc برای ترم اسپرینگ
    12 سال سابقه کار فول تایم تحقیقاتی و مدیریت پروژه در زمینه ICT (میتونم یه مرخصی چهار ساله از شرکت بگیرم چون یه تعهد کاری محضری دارم که یک سالش مونده) + تدریس به صورت پراکنده طی 5 سال گذشته
    معدل پایین لیسانس و بالا برای فوق لیسانس ؛ نممره آیلتس و جی آر ای معمولی و مقاله هم زیاد ندارم.

گپ تحصیلی 2 ساله بین کارشناسی و کارشناسی ارشد و 6 ساله بین کارشناسی ارشد و دکترا (الان) -- { نمیدونم اگه پرسید چرا اینقدر زیاد بگم چی :-( }

خیلی خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)