نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 52 از 77 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 763

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

درود دوستان

من آیلتس داشتم ولی دو ماه هست باطل شده
    اگر پذیرشم کاندیشنال باشه
    دو تا سوال دارم

دقیقا منظور افیسر از اینکه "چرا کاندیشنال" چیه؟؟ یعنی میتونستی بخونی برای زبان و امتحان بدی و نکردی این کارو، چرا؟؟
    چرا نداره دیگه؟!
    من معنیشو فکر کنم بد متوجه شدم
    یا منظورش این بوده چرا نخوندی برای زبان و حاظر شدی انقدر زود بری امریکا در امریکا به جای اینکه بری یک راست مستر بری کالج؟! خوب بازم حتما دوست داشتم برم تو محیط یاد بگیرم؟! اخه اگر بگم فکر میکنم زبانم خوبه که میگه برو امتحان بده!!
    معنی مستتر این سوال "چرا کاندیشنال" چیه؟دنبال چی میگردن تو جواب این سوال؟

و اگر از من پرسید به نظرتون برگه report ایلتس ام رو در ارم، بدتر میشه یا بهتر؟
    مثلا نمیگه ااه تو که زبانت خوبه برو امتحان بده بیا!!
    اینا که براشون وقت ما و زندگی ما مهم نیست
    در کل چه جوابی بدم

محبت میکنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

سلام دوستان من ریترنینگ هستم و احتمالا دسامبر می خوام به ایران سفر کنم. ممنون میشم اگر کسی هست اینجا با شرایط مشابه تجربشو بهم بگه. و اینکه واقعا این مدت کسی سفارت نرفته که مطرح کنه ببینیم این روزا چی میگذره توی سفارت؟
    مرسی

Junior Member payam_al آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering-METU

سلام،
    سفارت ارمنستان وقتهای مصاحبه برای نوامبر رو باز کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط n85825 نمایش پست ها
    ممنون، دقيقا!! البته من بجاي اينكه به رنگ برگه نگاه كنم اول گوشم به حرفاي افيسر بود كه گفت نياز به ap داريد. وقتي برگشتم هتل تازه متن برگه رو خوندم و اولش كمي ترسيدم ولي بعدش ياد حرف افيسر افتادم خيالم راحت شد!
    سلام

با عرض تبریک

آیا رنگ برگه ها در ایروان با بقیه سفارت ها فرق داره؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط minoooosh نمایش پست ها
    سلام

با عرض تبریک

آیا رنگ برگه ها در ایروان با بقیه سفارت ها فرق داره؟

مرسی
    سلام،
    متشکرم. رنگ برگه ها با دبی کاملا متفاوته. ارمنستان برگه ای که اگه وارد مرحله ap بشین بهتون میدن سفید هست در حالیکه سفید توی دبی درجا ریجکت هست. رنگ زرد توی دبی حالت ap هست.

در ارتباط با تجربیات روز مصاحبه میخاستم این موارد رو بهتون بگم شاید بکار دوستان بیاد.
    در روز مصاحبه (21 اکتبر) مدارکی که ازم خواستن فرم کانفرمیشن ds، تاییدیه سویس فی، پاسپورت، یه عکس، رزومه، کارت پایان خدمت، I20، تاییدیه پرداخت هزینه سفارت یا MRV FEE که البته کیس با کیس میتونه یه سری چیزای دیگه هم بهش اضافه شه مثل گواهی تمکن مالی.
    روز مصاحبه هم که من ساعت 12 رفته بودم و دقیقا تا خود ساعت 1 30 که وقت مصاحبه همه افراد بود اجازه ورود ندادند. هر کی هم زودتر بره در واقع زودتر نوبتش میشه منظورم اینه که وقتی یک و نیم شد و رفتیم توی صف، من تقریبا نفر دوم صف بودم و تقریبا دومین دانشجو هم بودم که مصاحبه شدم. خلاصه بعد از چک شدن اسممون توی لیست توسط افیسر دم در، میریم و از یه قسمتی که چکاپ میکنن رد میشیم و بعدشم تلفن و چیزای فلزی رو تحویل میدیم و در اخر هم رفتیم توی سالن و موندیم منتظر.
    توی سالن اول باجه 9 صدا میزنه و مدارک بالا رو ازتون میگیره، بعدش میرید باجه 4 که انگشت نگاری میشید و در اخر هم باجه مخصوص مصاحبه (که مال من 6 بود) صداتون میکنه و حدود 5 دقیقه طول میکشه مصاحبتون. من یک هفته قبل از وقت مصاحبه ارمنستان از دبی وقت داشتم و ریجکتم کرده بود، نکته بسیار جالب توجه برام این بود که اصلا افیسر ارمنستان ازم نپرسید چرا ریجکت شدی و چرا اینقد زود دوباره اقدام کردی!! نکته دیگه هم اینکه فرم ds رو بدون هیچ تغییری نسبت به دبی برای ارمنستان هم سابمیت کردم و هیچ کدوم از سوالاتی که افیسر دبی ازم پرسیده بود رو این افیسر اصلا ازم نپرسید!! خلاصه در انتهای مصاحبه هم همه مدارکتون رو بهتون برمیگردونن و خداحافظ!!
    همونطوری که توی پستای قبلی هم گفتم جو فوق العاده ارومی داره سفارت ارمنستان در مقایسه با دبی.
    ایشالا که همه به سلامت این مرحله رو پشت سر بگذارن. با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط n85825 نمایش پست ها
    در ارتباط با تجربیات روز مصاحبه میخاستم این موارد رو بهتون بگم شاید بکار دوستان بیاد.
    در روز مصاحبه (21 اکتبر) مدارکی که ازم خواستن فرم کانفرمیشن ds، تاییدیه سویس فی، پاسپورت، یه عکس، رزومه، کارت پایان خدمت، I20، تاییدیه پرداخت هزینه سفارت یا MRV FEE که البته کیس با کیس میتونه یه سری چیزای دیگه هم بهش اضافه شه مثل گواهی تمکن مالی.
    روز مصاحبه هم که من ساعت 12 رفته بودم و دقیقا تا خود ساعت 1 30 که وقت مصاحبه همه افراد بود اجازه ورود ندادند. هر کی هم زودتر بره در واقع زودتر نوبتش میشه منظورم اینه که وقتی یک و نیم شد و رفتیم توی صف، من تقریبا نفر دوم صف بودم و تقریبا دومین دانشجو هم بودم که مصاحبه شدم. خلاصه بعد از چک شدن اسممون توی لیست توسط افیسر دم در، میریم و از یه قسمتی که چکاپ میکنن رد میشیم و بعدشم تلفن و چیزای فلزی رو تحویل میدیم و در اخر هم رفتیم توی سالن و موندیم منتظر.
    توی سالن اول باجه 9 صدا میزنه و مدارک بالا رو ازتون میگیره، بعدش میرید باجه 4 که انگشت نگاری میشید و در اخر هم باجه مخصوص مصاحبه (که مال من 6 بود) صداتون میکنه و حدود 5 دقیقه طول میکشه مصاحبتون. من یک هفته قبل از وقت مصاحبه ارمنستان از دبی وقت داشتم و ریجکتم کرده بود، نکته بسیار جالب توجه برام این بود که اصلا افیسر ارمنستان ازم نپرسید چرا ریجکت شدی و چرا اینقد زود دوباره اقدام کردی!! نکته دیگه هم اینکه فرم ds رو بدون هیچ تغییری نسبت به دبی برای ارمنستان هم سابمیت کردم و هیچ کدوم از سوالاتی که افیسر دبی ازم پرسیده بود رو این افیسر اصلا ازم نپرسید!! خلاصه در انتهای مصاحبه هم همه مدارکتون رو بهتون برمیگردونن و خداحافظ!!
    همونطوری که توی پستای قبلی هم گفتم جو فوق العاده ارومی داره سفارت ارمنستان در مقایسه با دبی.
    ایشالا که همه به سلامت این مرحله رو پشت سر بگذارن. با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان.
    دوست عزیز ممنون از اطلاعاتتون. میشه توضیح بدین دلیل ریجکتتون توی دبی چی بود؟ رشتتون؟ و اینکه آیا اینجا Clearance بهتون دادن یا ویزا رو گرفتین؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط nimahaji نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از اطلاعاتتون. میشه توضیح بدین دلیل ریجکتتون توی دبی چی بود؟ رشتتون؟ و اینکه آیا اینجا Clearance بهتون دادن یا ویزا رو گرفتین؟

مرسی
    خواهش ميكنم. من رفتم كليرنس ولي توضيحات كامل رو توي اين پست و اين پست دادم.

سلام دوستان من برای فرصت مطالعاتی میخواهم ویزای j1 بگیرم و خانمم هم همراهم هست J2 کسی هست شرایط مشابهی داشته که بتونه من رو راهنمایی کنه؟
    لطفا سوالات زیر رو اگر کسی میدونه کمک کنه

1- روز مصاحبه چه چیزهایی باید ببرم؟
    2- همه مدارک روی سایت (سند ازدواج کارت پایان خدمت و ...) را باید ترجمه کنم؟
    3- مدرک تحصیلی هم باید باشه؟چون توی سایت نگفته
    4- فارسی مصاحبه میکنن یا انگلیسی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodrkarimi نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای فرصت مطالعاتی میخواهم ویزای j1 بگیرم و خانمم هم همراهم هست J2 کسی هست شرایط مشابهی داشته که بتونه من رو راهنمایی کنه؟
    لطفا سوالات زیر رو اگر کسی میدونه کمک کنه

1- روز مصاحبه چه چیزهایی باید ببرم؟
    2- همه مدارک روی سایت (سند ازدواج کارت پایان خدمت و ...) را باید ترجمه کنم؟
    3- مدرک تحصیلی هم باید باشه؟چون توی سایت نگفته
    4- فارسی مصاحبه میکنن یا انگلیسی؟
    دوست عزیز. بهتر است ریسک نکنید و همه ی مدارک را اعم از شخصی و تحصیلی و کاری با خودتان ببرید. زبان را هم خودتان انتخاب می کنید. اگر بخواهید انگلیسی و اگر نه فارسی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)