نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 54 از 77 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 763

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط Dardi نمایش پست ها
    راهنمايي بفرماييد
    لطفا بگين گواهي اشتغال به كار به زبان انگليسي از كدوم قسمت دانشگاه بايد گرفت ؟ كار گزيني ؟ أيا حكم كار گزيني كفايت نميكنه؟
    چرا حکم کارگزینی کفایت می کنه اما به نظرم، اگر قانون عوض نشده باشه، هنوز هم برای ترجمه ی حکم با مهر دادگستری مجبوریم برای تایید حکم یک سری به وزارت علوم بزنیم، که وقت گیر هست. یک راه دیگه اینه که حکم را با مهر مترجم و بدون مهر دادگستری ترجمه کنید ولی یک نامه هم روی سربرگ انگلیسی دانشگاه از طرف ریاست داشته باشید که نوشته از کی استخدام بودید و چقدر حقوق می گیرید. من پارسال چون فرصت تایید حکم را از وزارت علوم نداشتم مجبور شدم این کار را بکنم ولی اگر وقت دارید که نیازی نیست. راستش بعید می دونم کارگزینی نامه ی انگلیسی بده. از دفتر ریاست بپرسید. احتمالا دانشگاه با دانشگاه فرق داره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

دوستان عزیز ممنون میشم اگر در چند مورد زیر به بنده کمک کنید:
    1- لینکی که سؤالات متداول روز مصاحبه رو داشته باشه (من نمیدونم که سفارت با سفارت سوالاشون فرق داره یا نه، من برای آنکارا وقت دارم).
    2-برگه bank statement باید چقدر قبل تر از روز مصاحبه تهیه بشود. مثلاً من میتونم الان برم بگیرمش وقتی یک ماه دیگه مصاحبه دارم یا خیر؟
    3-من از استادم research plan خواستم و اون گفت از دوستات و کسانی که تجربه دارن بپرس و یه draft بنویس بفرست واسم تا برات official کنم بفرستم. ممنون میشم اگر نمونه ای از RP داشته باشین یا در موردش بنده را راهنمایی کنید.
    4-منظور از sop همون قبلیه که واسه اپلای به دانشگاه فرستادیم یا باید یکی دیگه و با یه فرمت دیگری بنویسیم.
    5-این درسته که آفیسرها نمره تافل و جی آر ای هم میخان و میبینن؟ چون من دو سال پیش آزمون دادم و نمره جالبی هم نبود فقط از مینیمم دانشگا بالاتر بود و استادمم گفت همین خوبه و با همون نمره پایین پذیرشو گرفت. اگر قرار باشه سفارت این نمراتو بخواد من باید برم مجدد آزمون بدم در همین مدت.
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی شما دوستان

Junior Member innertide آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام دوستان کسی اطلاع نداره که ریش داشتن یا نداشتن چقدر تاثیر‌گذاره در کلییرنس خوردن؟
    ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

بچه ها کسی جدیدا مصاحبه داشته سفارت آمریکا در ارمنستان؟ میخواستم بدونم افسر چطوری هست گیر هست یا نه منظورم اینه به چیزای مسخره گیر میده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodrkarimi نمایش پست ها
    سلام
    بهترین زمانی که میشه رفت ایروان برای مصاحبه از چند روز قبل از مصاحبه هست و اینکه تا چقدر بعدش باید بمونیم؟
    یه روز یا دو روز و کلا بستگی داره پاسپورتتون رو کی تحویل بگیرن چون شنبه و یکشنبه بسته هست و حداقل برای ویزا ۳ روز کاری طول میکشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodrkarimi نمایش پست ها
    یه نفر لطف میکنه کل اتفاقی که توی سفارت میوفته و بعدش رو بگه که چه روالبی داری و نتیجه چه جور اعلام میشه
    ممنون
    اولش تو صف میمونید برای نوبت دهی بعد وارد میشید و مدارکتون رو تحویل میگیرن و بعد اثر انگشت و منتظر میمونید افسر صدا بزنه بعد هم داخل میشید و مصاحبه هست. اگه قبول شدید پاسپورت رو میگیره و سه روز کاری طول میکشه که ویزا صادر بشه. اگه خدای نکرده ریجکت بشید باید دوباره اقدام کنید و اگر هم کلیرنس بخوره باید منظر جواب کلیر باشید که تو سایتشون اعلام میکنن و بعد دوباره باید برید برای اینکه ویزاتون رو پیک آپ کنید یعنی پاسپورتتون رو میدید بعد از سه روز کاری دوباره تحویل میگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ropa نمایش پست ها
    دوست عزیز. بهتر است ریسک نکنید و همه ی مدارک را اعم از شخصی و تحصیلی و کاری با خودتان ببرید. زبان را هم خودتان انتخاب می کنید. اگر بخواهید انگلیسی و اگر نه فارسی.
    دوست عزیز اطلاعات غلط ندید!!!
    برای ویزای j1. حتما باید انگلیسی مصاحبه شید، ب هیچ عنوان فارسی حرف نزنید، اما j2 مهم نیس، هرزبانی ک دوس داشته باشه، معمولا میپرسه ک فارسی یا انگلیسی میتونی...

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad695 نمایش پست ها
    دوستان عزیز ممنون میشم اگر در چند مورد زیر به بنده کمک کنید:
    1- لینکی که سؤالات متداول روز مصاحبه رو داشته باشه (من نمیدونم که سفارت با سفارت سوالاشون فرق داره یا نه، من برای آنکارا وقت دارم).
    2-برگه bank statement باید چقدر قبل تر از روز مصاحبه تهیه بشود. مثلاً من میتونم الان برم بگیرمش وقتی یک ماه دیگه مصاحبه دارم یا خیر؟
    3-من از استادم research plan خواستم و اون گفت از دوستات و کسانی که تجربه دارن بپرس و یه draft بنویس بفرست واسم تا برات official کنم بفرستم. ممنون میشم اگر نمونه ای از RP داشته باشین یا در موردش بنده را راهنمایی کنید.
    4-منظور از sop همون قبلیه که واسه اپلای به دانشگاه فرستادیم یا باید یکی دیگه و با یه فرمت دیگری بنویسیم.
    5-این درسته که آفیسرها نمره تافل و جی آر ای هم میخان و میبینن؟ چون من دو سال پیش آزمون دادم و نمره جالبی هم نبود فقط از مینیمم دانشگا بالاتر بود و استادمم گفت همین خوبه و با همون نمره پایین پذیرشو گرفت. اگر قرار باشه سفارت این نمراتو بخواد من باید برم مجدد آزمون بدم در همین مدت.
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی شما دوستان

1- والا سوالات كه تقريبا قاعده مشخصي دارند مگر اينكه شما يه نكته خاصي در DS بنويسيد كه باعث بشه نحوه سوال كردن عوض بشه. به نظرم تو اينترنت سرچ كنيد
    2- بعضي از دوستان ميگن 6 ماه و بعضي ديگه ميگن 3 ماه ولي شما اگر تا يك ماه قبل از مصاحبه تهيه اش كنيد خيلي عاليه. سعي كنيد به زبان انگليسي باشه و دقت كنيد كه موجودي تان را با دلار مبادله اي محاسبه ميكنند يا بازار آزاد
    3- در مورد RP بهتر است به تاپيك مدارك مورد نياز براي روز مصاحبه مراجعه كنيد. ولي بايد در اين برگه وظايف شما در پروژه و اهداف پروژه و منبع فاند (البته اگر از سازمان هاي نظامي نيست) و عدم دسترسي شما به تكنولوزي هاي خطرناك ذكر گردد
    4- SOP سفارت ميتونه متفاوت با SOP دانشگاه باشه اما نبايد خيلي تفاوت فاحشي توش باشه. هر چند كه آفيسر SOP دانشگاه را چك نميكنه اما اگر 1 درصد رفتند چك كردند نبايد تناقض آشكار ببينند
    5- چك كردن نمره آيلتس يا تافل خيلي مرسوم نيست. چون اين موارد قبلا توسط دانشگاه چك شده باشه. مگر اينكه كيفيت انگليسي شما در حين مصاحبه خيلي ضعيف باشه. اما من شنيدم در سفارت قبرس خيلي به اين مساله حساسند.

موفق باشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Dardi نمایش پست ها
    راهنمايي بفرماييد
    لطفا بگين گواهي اشتغال به كار به زبان انگليسي از كدوم قسمت دانشگاه بايد گرفت ؟ كار گزيني ؟ أيا حكم كار گزيني كفايت نميكنه؟
    من امروز زنگ زدم و از یک دارالترجمه پرسیدم. گفتند اگر تمام مدارکی که داخل حکم ذکر شده است را ارایه کنیم دادگستری تایید می کند. این در حالی است که قبلا تایید نمی کرد و من یک بار مجبور شدم بروم وزارت علوم تایید کنم. پارسال هم برای من تایید نکردند. حالا نمی دانم چه کسی درست می گوید. این را گفتم که اظلاعات غلط نداده باشم. خودتان هم از یک دارالترجمه بپرسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alipanah_f نمایش پست ها
    دوست عزیز اطلاعات غلط ندید!!!
    برای ویزای j1. حتما باید انگلیسی مصاحبه شید، ب هیچ عنوان فارسی حرف نزنید، اما j2 مهم نیس، هرزبانی ک دوس داشته باشه، معمولا میپرسه ک فارسی یا انگلیسی میتونی...
    دوست عزیز ممنون که غلط مرا با شدت و حدت و چند علامت تعجب خاطر نشان کردید. بنده پارسال با ایشان شرایظ مشابهی داشتم و از من پرسیدند که به چه زبانی می خواهم مصاحبه بشوم. من انگلیسی را انتخاب کردم و ویزا هم گرفتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)