نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 56 از 77 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 763

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

هر دو...هر چی مدرک درباره سربازی که الان معاف تحصیلی هستید رو ترجمه کنید و با اصلشون با خودتون ببرید. مدارک مربوط به سرباز رو حتما چک میکنن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط kami1993 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون.
    فقط یه سوال
    ترجمه اش؟ یا خود نامه کافیه؟

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

سلام دوستان
    من از دانشگاه New Mexico پذیرش گرفته م و فاندم در حد tuition waiver هستش. تو ایران مهندسی صنایع خونده م اما الان برای عمران پذیرش گرفته م. به نظرتون چطوری این موضوع رو توجیه کنم و چطور قانع کنم که میتونم هزینه هامو تقبل کنم. در ضمن می شنیده ام که ارمنستان به کیس هایی که فول فاند نیستن راحت ویزا نمیده! من برای دسامبر وقت سفارت دارم!البته باید بگم که بقیه دانشگاه هایی که اپلای کرده بودم، همه برای مهندسی صنایع بوده! اینو میفهمن؟

Junior Member

دوستان سلام

من میخوام یه وقت دو نفره برای خودم و خانمم بگیرم F1/F2 . اولین وقت باز ظاهرا 23 نوامبر هست. ولی وقت تک نفره برای 6 نوامبر هم بازه و من به خاطر رشته حساس و کلیرنس احتمالا طولانی میخوام زودتر برم مصاحبه. میشه ما دو تا اکانت جدا بسازیم و هر کدوم جدا وقت بگیریم (البته برای یه روز) و بعد روز مصاحبه بخوایم که با هم ما رو مصاحبه کنن؟ آیا کسی تجربه مشابهی داشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط paryanickbeen نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه New Mexico پذیرش گرفته م و فاندم در حد tuition waiver هستش. تو ایران مهندسی صنایع خونده م اما الان برای عمران پذیرش گرفته م. به نظرتون چطوری این موضوع رو توجیه کنم و چطور قانع کنم که میتونم هزینه هامو تقبل کنم. در ضمن می شنیده ام که ارمنستان به کیس هایی که فول فاند نیستن راحت ویزا نمیده! من برای دسامبر وقت سفارت دارم!البته باید بگم که بقیه دانشگاه هایی که اپلای کرده بودم، همه برای مهندسی صنایع بوده! اینو میفهمن؟
    من چند مورد از نزدیک میشناسم بدون فاند بودند و از ارمنستان ویزا گرفتن.

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

Junior Member

دوستان از کسانی که جدیدا رفتن سفارت ایروان بخواید تجربشون رو با ما در میان بگذارند.

خیلی نیازمند یاری سبزتان هستیم

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza321 نمایش پست ها
    دوستان سلام

من میخوام یه وقت دو نفره برای خودم و خانمم بگیرم F1/F2 . اولین وقت باز ظاهرا 23 نوامبر هست. ولی وقت تک نفره برای 6 نوامبر هم بازه و من به خاطر رشته حساس و کلیرنس احتمالا طولانی میخوام زودتر برم مصاحبه. میشه ما دو تا اکانت جدا بسازیم و هر کدوم جدا وقت بگیریم (البته برای یه روز) و بعد روز مصاحبه بخوایم که با هم ما رو مصاحبه کنن؟ آیا کسی تجربه مشابهی داشته؟
    به نظرم نباید مشکلی باشه. من الان برای خودم و همسرم یه وقت دارم و برای بچه م یه وقت جدا دارم ولی توی یه روز و یه تایم هست. منظقی نیست قبول نکنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه صنعتی شریف

سلام،
    من 10 روز دیگه از سفارت ارمنستان وقت دارم. می خواستم بپرسم برای آقایونی که معافیت تحصیلی دارند، چه مدرکی، رسمی یا غیر رسمی، نیازه و آیا نیاز به ترجمه داره یا نه؟ من الان فقط یه برگه کپی از نامه معافیت تحصیلی دارم، این کفایت میکنه یا باید مدرک محکمتری ارایه بدم؟
    مرسی از راهنماییتون.

Junior Member

دوستان یه سؤال، من 1 دسامبر وقت مصاحبه دارم، اگه الان برم موجودی حساب بگیرم زود نیست؟ نمیگن باید تاریخ موجودیت روز قبل از مصاحبه باشه؟
    خواهشاً راهنمایی کنید؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad695 نمایش پست ها
    دوستان یه سؤال، من 1 دسامبر وقت مصاحبه دارم، اگه الان برم موجودی حساب بگیرم زود نیست؟ نمیگن باید تاریخ موجودیت روز قبل از مصاحبه باشه؟
    خواهشاً راهنمایی کنید؟؟؟؟؟
    شما تو بازه 3 ماه مونده به مصاحبه هم نامه بانک ببری مشکلی نداره. فکر کنم سفارت کشورهای اروپایی تو ایران از این حساسیت ها دارن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    شما تو بازه 3 ماه مونده به مصاحبه هم نامه بانک ببری مشکلی نداره. فکر کنم سفارت کشورهای اروپایی تو ایران از این حساسیت ها دارن
    دوست عزیز ممنون از راهنماییتون
    فقط یه سؤال دیگه: تاریخ افتتاح، نوع حساب و موجودی ذکر بشه اکیه دیگه؟ یعنی گردش که دیگه نمیخاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)